forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Arkham asylum
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 40

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2023 : 16:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kako rekoh, bas nista, osim da je zanimljivo!
(A i ne tresu se recimo hoce li propustiti neki bitan ili vise stripova s aukcija, ako 'izlete', samim tim slobodniji su da puno vise, kako da kazem; baljezgaju sto hoce...)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 24/01/2023 18:36:41
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/01/2023 : 16:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by tex2

Naravno da ne



Sto ih onda praktikujemo? 'ajde to na 3 dana da se ohlade glave ali ovo progresivno kalemljenje dana je potpuno besmisleno.



Pa zato što meni ne pada na pamet da svaki dan gledam da li nekome ističe kazna i da li treba nekog da otključam.

Osim toga, svakome može da se omakne 1-2 ispada, pa da bude baniran. Kad to pređe u naviku, onda je bolje da taj neko što duže odsustvuje sa foruma. Nije savršen sistem, ali eto.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2023 : 23:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kontam da moze Markos da napravi neku automatiku
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/01/2023 : 23:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kazne idu po redu bez obzira na novu godinu.



Kako za koga
Vidim da su nekim članovima prethodne kazne izbrisane...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/01/2023 : 00:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Pa nisam mislio na sebe, ali ako mi dokažeš da takvo mišljenje o meni drži preko 50% forumaša, onda ću se rado povući s foruma.

Zapravo, neću, ali nema veze, barem ćeš mi moći to nabijati na nos.



Ček, jel’ ovo zato što san te kvota??? Pa, istaka san kao dobru tvoju izjavu… ništa drugo.😳

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/01/2023 : 07:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Aha, onda izvini. Učitao sam ironiju gdje je nema.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/01/2023 : 08:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI (3) - uvrede - 14 dana - kazna ističe 06.02.2023.
RAKOSI4 (7) - 90 dana - uvrede - kazna ističe 20.04.2023.
Chief Warhead (7)- spam, hejt i trolanje -3 mjeseca-ističe 17.03.2023.

Trenutna 3 kažnjenika.
Kazne su previsoke.
Mislin ne bi da su kovali zavjeru protiv s.cuma

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/01/2023 : 09:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nego, simptomaticno je sto su clanovi koji su 'najglasniji', 'najvidljiviji', 'najeksponiraniji', na Scomu, upravo clanovi s najmanje prodaje i kupnje stripova na tom istom siteu...
To mi je uvijek bilo zanimljivo.



Ne vidim neku zanimljivost u tome. Osobno aukcije gotovo da i ne koristim.

Dapače, korelacija aktivnosti na aukcijama i forumu je, čini mi se, obrnuto proporcionalna.


Inače, dugo nisan bija izbačen. Vidit ćemo šta budućnost nosi.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/01/2023 : 11:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by ivanl

Nego, simptomaticno je sto su clanovi koji su 'najglasniji', 'najvidljiviji', 'najeksponiraniji', na Scomu, upravo clanovi s najmanje prodaje i kupnje stripova na tom istom siteu...
To mi je uvijek bilo zanimljivo.



Ne vidim neku zanimljivost u tome. Osobno aukcije gotovo da i ne koristim.

Dapače, korelacija aktivnosti na aukcijama i forumu je, čini mi se, obrnuto proporcionalna.


Inače, dugo nisan bija izbačen. Vidit ćemo šta budućnost nosi.



Lako je to, steraj moderatore u q pa ce te izbacit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/01/2023 : 13:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by ivanl

Nego, simptomaticno je sto su clanovi koji su 'najglasniji', 'najvidljiviji', 'najeksponiraniji', na Scomu, upravo clanovi s najmanje prodaje i kupnje stripova na tom istom siteu...
To mi je uvijek bilo zanimljivo.



Ne vidim neku zanimljivost u tome. Osobno aukcije gotovo da i ne koristim.

Dapače, korelacija aktivnosti na aukcijama i forumu je, čini mi se, obrnuto proporcionalna.


Inače, dugo nisan bija izbačen. Vidit ćemo šta budućnost nosi.



Evo ja cu ti to pojednostavnit...
Npr. recimo, ja cekam SS Vjesnik kartonac broj 5 na aukciji, a netko me dobro izvrijeda u to vrijeme na scomu, ja mu ne mogu vratiti sto i koliko treba jer ce me 'skartat' i necu uzesti trazeni/zeljeni primjerak.

A njega, tog nekog, tu osobu/clana ta i bilo kakva druga kupnja/prodaja stripa ne zanima 0.1 % pa ga nije briga za baniranje, to jest jako puno manje ga je briga.

Utoliko je to u najmanju ruku, zanimljivo...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/01/2023 : 17:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi i vraća istom ili gorom miron?

Dok si napaljen na specifičan strip i cilo tilo ti trne pri pomisli na taj kartonac, prag reakcije na uvrede s foruma mora bit podignut na zavidnu razinu. Ništa te ne smi spriječit u osvajanju tog stripa.

Druga taktika bi bila namjerno isprovocirat izbačaj koji te time spriječava u prevelikoj potrošnji. Na tim aukcijama je lako poludit, pa se zainatiš i ne daš toj stoci s druge strane da osvoji. Neće on tebi taj strip osvojit, ako triba, 300% više ću platit, ali neće. Kad sat aukcije otkuca i stigne mail da si strip osvojija, tek onda, u miru, postojiš.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 25/01/2023 17:51:43
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/01/2023 : 18:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dobro...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/01/2023 : 18:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kontam da moze Markos da napravi neku automatiku



Mogao bi teoretski. Jurim ga odavno za to. Ali izgleda da je prekomplikovano. Bolje za neke ovde, inače bih još češće izbacivao.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/01/2023 : 19:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Zašto bi i vraća istom ili gorom miron?

Dok si napaljen na specifičan strip i cilo tilo ti trne pri pomisli na taj kartonac, prag reakcije na uvrede s foruma mora bit podignut na zavidnu razinu. Ništa te ne smi spriječit u osvajanju tog stripa.

Druga taktika bi bila namjerno isprovocirat izbačaj koji te time spriječava u prevelikoj potrošnji. Na tim aukcijama je lako poludit, pa se zainatiš i ne daš toj stoci s druge strane da osvoji. Neće on tebi taj strip osvojit, ako triba, 300% više ću platit, ali neće. Kad sat aukcije otkuca i stigne mail da si strip osvojija, tek onda, u miru, postojiš.





Free Mande Jereta, free!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 27/01/2023 : 19:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Uh, idu kazne i kad reces nekom da ima ruznu glavu.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 27/01/2023 : 19:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

NESVRSTANI (3) - uvrede - 14 dana - kazna ističe 06.02.2023.
RAKOSI4 (7) - 90 dana - uvrede - kazna ističe 20.04.2023.
Chief Warhead (7)- spam, hejt i trolanje -3 mjeseca-ističe 17.03.2023.

Trenutna 3 kažnjenika.
Kazne su previsoke.
Mislin ne bi da su kovali zavjeru protiv s.cuma



3 mjeseca za jednu glavu, uh.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/02/2023 : 08:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Nesvrstanom istekla kazna

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2023 : 12:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Kad san već dobija amnestiju, i ja bi se tija ispričat svin poštenin ljudima koji rade u policiji.
Znan bar dvoje sa ovoga foruma koji su radili ili rade za policiju a mislin da su dobri ljudi. I njih san uvridija a nisan tija.



Nesvrstani je nadrobio gomilu uvreda u onom topicu, a vrhunac mu je ta uvreda sa šljamom koji navija za Dinamo. Međutim, pustimo to sad na stranu, Manhunter je reagirao, a i Nesvrstani se ispričao (istina samo dvojici od nas, makar bi bilo dobro da se ispričao svima) stoga pustimo tu priču na miru odnosno neka bude ad acta.



Samo zlonamjerne ili neinteligentne osobe ne znaju razlikovat Dinamo i GNK.
Protiv Dinama nikad u životu nešto nisan napisa ili reka.
S druge strane, sve šta san pisa o GNK mogu ponovit jer stojin ia svega šta san reka ili napisa.

Jebe se meni za Dinamo, GNK je krovna organizacija hrvatskoga nogometa koja ima ime i prezime.

Zdravko Mamić je osuđeni kriminalac, već 7 godina u bijegu u Bocni.
Da postane ako ne najveći, onda sigurno najpopularniji hrvatski kriminalac pomoglo mu je šta je klubaštvo diga na level više, pa njegovi neprijatelji nisu više samo neprijatelji Dinama, nego imaju status nacionalnih izdajica.

Da postane najpoularniji kriminalac u državi, pa onda i pobjegne iz iste su direktno odgovorni politika, pravosuđe i MOP-
Vidi slučajnosti, ti si političar, pravnik i radiš u MUPu.

Zašto me ne čudi da ti ne smeta kriminal, al de sav uzjapuriš kad ja napišen "kurac".
Da imaš imnaš imalo pameti ili obraza na ovu temu bi se pravija nevidljiv. a ti se još praviš šerif???

Šta se isprike tiče, opet si sve falija. Nisan se ispriča ni tebi ni logu.
Ali priznajen da nisan bija dovoljno jasan.
Znan vas sve skupa četvero na forumu.
Bez da znaš ono dvoje kojima san se ispriča, pretpostavljan da ćeš skužiš ko su dvojica koji nisu obuhvaćeni isprikom.




Na stranu sve uvrede kojima častiš sve žive i nežive, implicirati da sam ja imao ikakve veze sa Mamićem, njegovim bijegom & co je stvarno ispod svake razine.

Ti si nekad bio simpatični pozitivno nadrkani Dalmatinac i veseljak.

Gdje je tebi pošlo krivo u životu da imaš ovakve frustracije, ne znam ali dosta je više tvojih uvreda.


Kosa mi se na bradi diže
I strašno me ljuti
Kad vidim da idioti
Postaju cijenjeni ljudi

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 06/02/2023 12:58:09
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/02/2023 : 08:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Šta smo počeli izbacivat i zbog pisama?
Još je Zoro krivo interpretira.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/02/2023 : 09:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Šta smo počeli izbacivat i zbog pisama?
Još je Zoro krivo interpretira.



Ja s tobom nikad nisam načisto kad postaviš ovako glupo pitanje, najozbiljnije. Nikad ne znam da li me zezaš ili stvarno nisi u stanju da shvatiš neke stvari.

Kako god, on je otvorio jedan topic koji sam zaključao, a onda i drugi na skoro istu temu. Šta tu nekome nije jasno, nije mi jasno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/02/2023 : 09:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Šta smo počeli izbacivat i zbog pisama?
Još je Zoro krivo interpretira.


Pa dobro je redikul proša.
Za sličnu stvar je globinjo tebi okinija 3 miseca.

Šta se interpretacije tiče, on je mislija da sa "Kill em all" Metallica poziva na ubojstva.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/02/2023 : 11:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Nasa san ,vrh topic.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51682&whichpage=2

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/03/2023 : 08:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
A da pustite Acu?
Ili ne radite vikendon?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2023 : 22:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Eh kikač je dobija kaznu. Političku, on jest tip koji bi vrlo vjerojatno zaslužija tip glede te kazne.

Ali ...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/03/2023 : 09:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Manhunteru Nesvrstani se izbezumio, otvorio je dušu i izvrijeđao na pasija kola barem dvojicu. I to gadno. Kikač je mala maca.
Go to Top of Page
Page: of 40  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000