forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u ČK izdanju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/11/2021 : 18:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ne moraš Paka sad zbog ovih prigovora baš te neprovjerene no name naslove nabacivati :D
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/11/2021 : 18:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Šta ću kad sam totalno tume za te starije francuske naslove Ništa ne znam.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 15/11/2021 : 19:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Iznogud integrali možda?


Objaviće ga, rečeno je, samo se ne zna kad.
A ako tražiš slično, onda tu još fali Umpah Pah, na kog je VČ držao prava, a nadam se i izgubio kad i na Taličnog...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/11/2021 : 19:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da, znam za Umpah Paha iako ga nisam (još) čitao. Super za Iznoguda

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/11/2021 : 20:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Interesantna diskusija, samo bi bila jos bolja da nema ad hominem napada.


pa to je ono najlepše u ovim diskusijama.

quote:
Originally posted by Paka01

Ma Anto nema pojma, vidite i sami da hoće nešto od Toma Kinga pa onda odabere skoro pa najbezvezniju stvar šta je ovaj napisao .


mogao bi i ti malo da uključiš sive ćelije - sad će baš čakejci da objave omega mena,mister miriklmen ili vižn;ali kingovog betmena bi mogli,jer je,jel'te,betmen.

a onda kad se publika primi na Toma,možda ima šanse i za pobrojane naslove.Kapiš?
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Paka01

Iznogud integrali možda?


Objaviće ga, rečeno je, samo se ne zna kad.
A ako tražiš slično, onda tu još fali Umpah Pah, na kog je VČ držao prava, a nadam se i izgubio kad i na Taličnog...


prvi ide do Novaka.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 15/11/2021 20:42:29
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 15/11/2021 : 21:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ma Anto nema pojma, vidite i sami da hoće nešto od Toma Kinga pa onda odabere skoro pa najbezvezniju stvar šta je ovaj napisao .


Slažemo se da se ne slažemo za Kingovog Batmana. Meni je to, pored onih konsenzusom prihvaćenih remek dela, najbolji Bat ikad napisan.
Sad što King ima i boljih stripova, po meni i par remek-dela, to je druga priča.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!

Edited by - KuntaKinte on 15/11/2021 21:37:36
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/11/2021 : 22:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Invincible u 12 integrala bi bilo super!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 15/11/2021 : 22:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Invincible u 12 integrala bi bilo super!!!


To bi se zaboli i ili bi bilo prekinuto zbog slabe prodaje ili bi im bilo neisplativo.
Za Invincible bi jedino Fibra sa par cigli mogla da napravi računicu da se to proda. E sad, što te cigle nisu baš za čitanje, to je drugi problem...
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1329 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 15/11/2021 : 22:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
A je l pominjao neko Blejka i Mortimera? Stari serijal, pretpostavljam i popularan u FR čim traje toliko dugo, a ne vidim da je nešto posebno izdavan kod nas, ako se ne varam.
Čitao sam svega par epizoda u PZ al nekad davno.
Valja li što?

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/11/2021 : 22:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
12 integrala sapunice? Teško isplativo.

Have mercy
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3429 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 15/11/2021 : 23:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Makondo je najavio da će raditi Blejka & Mortimera link
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1329 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 15/11/2021 : 23:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Makondo je najavio da će raditi Blejka & Mortimera link


hvala, drug, propustio sam nekako

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1329 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 16/11/2021 : 00:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Baš sam nešto skoro razmišljao, ostalo je još svega par naslova, ako i toliko, za koje bih se radovao da se objave.
Možda su u pitanju godine, možda zasićenje, možda nedostatak prostora, možda od svega po malo.
Sve ostalo, a da mi je bitno, manje više imam, možda još poneki serijal da se završi i to bi bilo to od mene.
Nakon toga možda samo poneki tekući serijal, i to sa kioska, čisto želja da me mine, što i nije toliko loše s obzirom na to da postaje sve teže da se ovaj naš hobi isfinansira.
Baš gledam, ostalo je da završim Džeremaju i ispratim Bluba i DW Panišera, možda još ponešto ali to nije mnogo. A sećam se perioda kad sam pratio i desetak serijala istovremeno, pa je onda bila muka da se sve uzme jer je teško ako se napravi zaostatak. Sem toga, ponestalo je i onog osećaja da nešto mora da se ima, mora da se kupi po svaku cenu, štaviše, sve ozbiljnije razmišljam da rasprodam neke stripove i serijale koji mi više ne znače toliko.
Ovo ostalo je skockano i kompletirano i čeka da ga naslednici prodaju u bescenje.

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/11/2021 : 08:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

Baš sam nešto skoro razmišljao, ostalo je još svega par naslova, ako i toliko, za koje bih se radovao da se objave.
Možda su u pitanju godine, možda zasićenje, možda nedostatak prostora, možda od svega po malo.
Sve ostalo, a da mi je bitno, manje više imam, možda još poneki serijal da se završi i to bi bilo to od mene.
Nakon toga možda samo poneki tekući serijal, i to sa kioska, čisto želja da me mine, što i nije toliko loše s obzirom na to da postaje sve teže da se ovaj naš hobi isfinansira.
Baš gledam, ostalo je da završim Džeremaju i ispratim Bluba i DW Panišera, možda još ponešto ali to nije mnogo. A sećam se perioda kad sam pratio i desetak serijala istovremeno, pa je onda bila muka da se sve uzme jer je teško ako se napravi zaostatak. Sem toga, ponestalo je i onog osećaja da nešto mora da se ima, mora da se kupi po svaku cenu, štaviše, sve ozbiljnije razmišljam da rasprodam neke stripove i serijale koji mi više ne znače toliko.
Ovo ostalo je skockano i kompletirano i čeka da ga naslednici prodaju u bescenje.



Nisi jedini u ovom razmišljanju. Ja se pomalo riješavam svega o čemu sam malo razmislio i zaključio da me ne vuče da više čitam ponovno.
Bolje da napravim mjesta za nešto novo, nešto divlje.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/11/2021 : 09:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ja svoju kolekciju vec godinama drzim strogo minimalno
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6586 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 16/11/2021 : 14:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by henry

Baš sam nešto skoro razmišljao, ostalo je još svega par naslova, ako i toliko, za koje bih se radovao da se objave.
Možda su u pitanju godine, možda zasićenje, možda nedostatak prostora, možda od svega po malo.
Sve ostalo, a da mi je bitno, manje više imam, možda još poneki serijal da se završi i to bi bilo to od mene.
Nakon toga možda samo poneki tekući serijal, i to sa kioska, čisto želja da me mine, što i nije toliko loše s obzirom na to da postaje sve teže da se ovaj naš hobi isfinansira.
Baš gledam, ostalo je da završim Džeremaju i ispratim Bluba i DW Panišera, možda još ponešto ali to nije mnogo. A sećam se perioda kad sam pratio i desetak serijala istovremeno, pa je onda bila muka da se sve uzme jer je teško ako se napravi zaostatak. Sem toga, ponestalo je i onog osećaja da nešto mora da se ima, mora da se kupi po svaku cenu, štaviše, sve ozbiljnije razmišljam da rasprodam neke stripove i serijale koji mi više ne znače toliko.
Ovo ostalo je skockano i kompletirano i čeka da ga naslednici prodaju u bescenje.



Nisi jedini u ovom razmišljanju. Ja se pomalo riješavam svega o čemu sam malo razmislio i zaključio da me ne vuče da više čitam ponovno.
Bolje da napravim mjesta za nešto novo, nešto divlje.



Još si ti mlad ljubitelj stripa, da bi "godine i zasićenje" bili faktor kod tebe. Treba još strip-kilometraže da se prelazi.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 16/11/2021 : 14:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
A nakon recimo x, 10, 15, 20 godina možeš fino da kreneš čitati sve što si pročitao ispočetka, jer se pročitanog sječaš samo u grubim obrisima, ako i toliko.

I onda ono što ti na novo čitanje bude bezveze fino na bubanj.
Pa na oslobođeno mjesto nešto novo jer teško je u jednom lajftajmu istražiti i samo ono kanonsko, a kamoli opskurnije.
I onda opet u krug.
Sve su to čari hobija :)
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1238 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 16/11/2021 : 14:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Meni je najveći problem što sam do neke financijske konstrukcije došao tek relativno nedavno i sad se trudi skupiti sve ove godine unazad, ono što nisi mogao, a htio si. Dok s druge strane, idu neke odlične stvari (Calvin&Hobbes, recimo) koje su masthevuše i tu nema popuštanja...
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 16/11/2021 : 15:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



82 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 02/12/2021 : 11:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
Ja bih volio vidjeti Rubine i Yoko Tsuno. 🙂
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/01/2022 : 18:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
povodom rasprave http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=55&TOPIC_ID=42347#2474840

Žil Žurdan,sjajni klasik humorističkog BD-a u 4 prelepa integrala:
https://www.bedetheque.com/serie-20633-BD-Gil-Jourdan-Integrale.html

čini se kao izdavački pogodak,a za nas čitaoce biser u kolekciji.

Karvene,pratiš li temu?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 26/01/2022 : 19:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Ja sve pratim.
Ja sve vidim.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/01/2022 : 20:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nakon Prinsa:
https://www.bedetheque.com/serie-55107-BD-Duke-Yves-H-Hermann.html
(u dve knjige)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 26/01/2022 20:39:27
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 26/01/2022 : 22:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Prvo pre novih Hermana, treba malo Prata, ovom prvom idu Boa Moriji, posle nek malo odmori.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 27/01/2022 : 10:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Slazem se sa Redom, samo neka poale malo vise odmori.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000