forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Ramireza treba koknuti - Čin 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/11/2021 : 22:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


RAMON PEREZ LUD JE KO PUŠKA I POŠTO POTO ŽELI KOKNUTI ZVIJEZDU SERVISNE SLUŽBE! Policija Falcon Cityja traga za Jacquesom Ramirezom, osumnjičenim za atentat u Robotopu! Kada u njegov život ponovo uđe neobično lice, Jacques odlučuje pobjeći iz grada s Chelsea Tyler i Dakotom Smith. Ali članovi kartela još nisu rekli posljednju riječ. Učinit će sve, ali baš sve, kako bi pronašli čovjeka koji ih je izdao.

Ovaj drugi paragraf trebao bi Vas uvjeriti da kupite strip, govoreći vam kako je genijalan i smiješan. Ali uozbiljimo se na trenutak... Nije slučajnost što upravo držite 2. čin Ramireza treba koknuti! Ako ste sada ovdje, znači da ste zacijelo pročitali prvi dio! Zar ne? E, pa zašto se onda zajebavati pisanjem teksta da Vam prodamo nešto što ste već naumili kupiti?

Ramireza treba koknuti 2 • Čin 2 • 192 stranica • Kolor • 204 x 312 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Nicolas Petrimaux • Crtež Nicolas Petrimaux • Prijevod Tony Šercer • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 9.11.2021. • Cijena 150 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/ramireza-treba-koknuti-2-cin-2/751/

Trouble will find me

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/11/2021 : 22:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
To ide odmah

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 09/11/2021 : 22:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Prvi deo zanimljiv, prepun akcije i odlične atmosfere.
Verujem da je i nastavak na istom nivou...

Carpe diem
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/11/2021 : 05:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ali ove naslovnice, i prva i druga knjiga!
I ovo sam uzeo, jedva čekam čitati, pravi blockbuster u stripu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/11/2021 : 08:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mada sam uhvatio nekoliko (pomalo) razocaranih osvrta na drugi broj, ovo se uzima bez razmisljanja. Cak i da je samo do pola dobro ko kec, bit ce dobro.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/11/2021 : 17:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, odlično, ako je moguće(a je, očito) još luđe i bolje od prvog dijela.
Čudo jedno kako frajer dobro crta te akcijske scene, pa omaž (Maverickova kaciga, pa MJ jakna...) i sprdnja na raznorazne stvari (Cake computers :D).
Odlična ideja, odlično sprovedena u djelo, hrpa vremena uložena u promociju stripa sa QR kodovima po stripu (trailer, pjesma, stranica za slanje ''pisama'' autorima tj ljubavnoj podršci).
Jedini mikro minus bi mi bio što koliko god je dobra zajebancija, neki puta bude malo pretjerano tj previše nam autor i objašnjava, kao da ne kužimo niš.
Ovaj strip mi je uz Atlasa najugodnije i najnapetije iznenađenje u psoljednjih godinu dana, jedva čekam treći i posljednji čin.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 18/11/2021 17:59:31
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 30/12/2021 : 21:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Drugi cin mi je jednako dobar kao i prvi . Izvrstan crtež, tarantinovski obrati, pa ubačene ironične reklame.. a i cijela atmosfera kao da je izašla sa ekrana 80-ih, s obzirom na desavanja s razbojnicama u 2.cinu, nadam se da ćemo u nastavku ipak dočekati što je glumicu natjerali na kriminal.

A sad čekati par godina, uhhh.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/01/2022 : 18:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Meni je Ramirez počeo dosađivati. Sve kao neki silni obrati i šokovi, pa opet, pa opet... Ništa me tu više ne dotiče i pročitati ću treći čin reda radi. Crtež je fora i sve skupa ima taj štih blockbuster filma, ali od one vrste koja se gleda samo jednom.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/01/2022 : 19:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
meni je sve super , a kad pročitam ...nastavit će se ... popizdim

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 10/01/2022 : 20:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

meni je sve super , a kad pročitam ...nastavit će se ... popizdim



Zbog toga citam tek kad se zaokruzi prica koliko mi se god citalo u trenutku.
Kad ce treci cin?

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 23/01/2022 : 08:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Nešto slabiji (ali zato krvaviji) od predhodnika, ali još uvijek Ramirez ima odličnu atmosferu i štih. Užitak je ne samo čitati radnju, već i popratne reklame (na jednom mjestu simpatičan hommage legendarnim albumima Use your Illusion od Gunsa te Surfing with the Alien od Satrianija )a eto prvi put se desilo da sam skenirao qr kod na stripu. Pjesma i nije tako loša ;-). Tako da izdanje pruža više vidika zabave, a ne samo čitanje stripa (koliko god to čudno zvučalo).
U odnosu na prethodnika, uglavnom je samo akcija bez nekih većih obrata, koji vjerojatno slijede u posljednjem činu. Jedva čekam-

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 17/02/2022 : 12:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Ramirez 2 (ali i 1)

"...ako drugi čin bude tako dobar..." napisao je Markos za Večernji na kraju osvrta za Čin 1.

A Čin 2 je bolji!

Imam potrebu naglasiti koliko mi je žao što nisam glasao za Čin 2 u ovogodišnjem Oscaru. Totalni previd.

Čin 1 mi je bio samo dobar, solidan uvod, mislim si - čitat će se Čini 2, ali bez žurbe...
Konačno počnem Čin 2, ali vidim da bi bilo dobro ponoviti i 1. Pa zajedno polako pročitam i 1 i 2...
Sve je došlo na svoje, i sve je bolje i bolje: režija, crtež, detalji, boja, 80-te, muzika, akcija, reklame, likovi...
Ludilo! Rollercoaster od stripa!

Ako treći čin bude tako dobar...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000