forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ekipaaaaaaa!! Kreću TROBROJI Alan Ford, tvrdi uvez
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 44

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 08/01/2022 : 21:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Čuvam "za stalno" cijelu kolekciju Vjesnik - Borgis - SA i jedva čekam ovo! Alan Fordu svakako je mjesto u "novoj generaciji" NE-KIOSK strip izdanja koja idu isključivo preko web-a, u knjižare ili u multimedijske centre pod oznakom "kolekcionarsko".
Vjerojatno se to nije ranije dogodilo zbog kompliciranih autorskih prava...




• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/01/2022 : 23:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Prava Vjesnik kolekcija je obiteljsko blago!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/01/2022 : 10:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Imao sam jako puno od toga. Kartonaca sam imao samo par komada, ali ovo ostalo je sve bilo prvo i drugo izdanje. Tu i tamo se negdje zaletilo treće izdanje. Nisam izdržao, sve sam prodao kad je SA počeo izdavati AF. Da je to bila kolekcija sve samo prvo izdanje, nikad to nebi prodao. Ovako...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/01/2022 : 12:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Imao sam jako puno od toga. Kartonaca sam imao samo par komada, ali ovo ostalo je sve bilo prvo i drugo izdanje. Tu i tamo se negdje zaletilo treće izdanje. Nisam izdržao, sve sam prodao kad je SA počeo izdavati AF. Da je to bila kolekcija sve samo prvo izdanje, nikad to nebi prodao. Ovako...


Steta velika za to sto si imao pa prodao. Ako treba to se polako sakuplja, 'glanca' i kompletira. Ono sto se kaze na 'duge staze'. Ja to cinim godinama i prosle su mi tisuce i tisuce Fordova kroz ruke. Na takav nacin, tijekom vremena, akumuliralo mi se kuci tri kompleta Vjesnika. I onaj prvi, bas za kojeg kazem da je moj, (jer druga dva su za sinove), jos nije u zadovoljavajucem stanju po mom kriteriju. Nije cista petica, (jer za mene 'glanc' rijec ne postoji). Mnogi bi razjapili vilicu kad bi ga vidjeli ali uvijek moze bolje. Bas zato sto sam ih se nagledao, zato znam i kazem. Ali dobro, moje cetvorke plus su nekome petice...
Inace i bratu sam nabavio prvih 100 Vjesnika na poklon. Imam i sad doma, bit ce 250 cetveroduplih Fordova...
Uostalom polako, sve je to 'sport'. Ako koji 'pobjegne' nadode drugi kad tad. Istina sve je teze i teze naci iole pristojne primjerke. Ljudi postave stripove kazu da su u ocjeni 5/-5, a kad ti stignu, to su za mene cetvorke-cetvorke plus. Ne daj Boze one omrazene rijeci glanc kod ocijenjivanja...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 09/01/2022 : 13:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message


Dadin post sa Libellus foruma:

quote:
Prije nekoliko dana netko mi je spomenuo da se negdje (nemam pojma gdje, i drugi Dado i ja smo već više od 10 godina aktivni samo na ovome forumu) razvila priča o izboru papira.

Ukratko, taj dio ćemo - kao i uvijek - odraditi na način da ćemo se odlučiti za ono što budemo smatrali najboljim, najljepšim i najprikladnijim rješenjem (a naravno da će se onda u konačnici naći i onih kojima bi neka druga opcija bila bolja

Puno bitnije od boje papira je otisak na tom papiru, ostalo je najčešće stvar ukusa. A oni koji raspravljaju o papiru trebalo bi znati i neke tehničke specifikacije za pojedine papire.
Primjerice da se format kojeg smo odabrali tiska iz proširenog B formata koji nije standardan i kojeg uopće nema za neke vrste papira (pogotovo za papire koji nisu namjenjeni kolornom tisku).
Zatim nije isto gledati na papir u kontekstu jedne knjige ili samo par knjiga u usporedbi s dugačkim ongoing serijalom kakav je Alan Ford... i tu je još mnoštvo drugih aspekata na koje treba obratiti pozornost.
Stoga Dado A. i ja kod svih odluka nastojimo sve sagledati prije konačne odluke. To što se ne bavimo tuđim izdanjima i ne komentiramo ih po forumima ne umanjuje naše znanje o cjelokupnom izdavaštvu.




A o bahutluku kojim prekrivaju svoje neznanje da ne govorim.
Za marketing ima svaka čast, znaju podvaliti muda pod bubrege ali sve ostalo...jad i bijeda hrvatskih poduzetnika.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/01/2022 : 15:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Brale...
Zivio rahatluk, bahatluk, burek i cevosi! A more i pita zeljanica...


Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 09/01/2022 : 15:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea



Dadin post sa Libellus foruma:

quote:
Prije nekoliko dana netko mi je spomenuo da se negdje (nemam pojma gdje, i drugi Dado i ja smo već više od 10 godina aktivni samo na ovome forumu) razvila priča o izboru papira.

Ukratko, taj dio ćemo - kao i uvijek - odraditi na način da ćemo se odlučiti za ono što budemo smatrali najboljim, najljepšim i najprikladnijim rješenjem (a naravno da će se onda u konačnici naći i onih kojima bi neka druga opcija bila bolja

Puno bitnije od boje papira je otisak na tom papiru, ostalo je najčešće stvar ukusa. A oni koji raspravljaju o papiru trebalo bi znati i neke tehničke specifikacije za pojedine papire.
Primjerice da se format kojeg smo odabrali tiska iz proširenog B formata koji nije standardan i kojeg uopće nema za neke vrste papira (pogotovo za papire koji nisu namjenjeni kolornom tisku).
Zatim nije isto gledati na papir u kontekstu jedne knjige ili samo par knjiga u usporedbi s dugačkim ongoing serijalom kakav je Alan Ford... i tu je još mnoštvo drugih aspekata na koje treba obratiti pozornost.
Stoga Dado A. i ja kod svih odluka nastojimo sve sagledati prije konačne odluke. To što se ne bavimo tuđim izdanjima i ne komentiramo ih po forumima ne umanjuje naše znanje o cjelokupnom izdavaštvu.




A o bahutluku kojim prekrivaju svoje neznanje da ne govorim.
Za marketing ima svaka čast, znaju podvaliti muda pod bubrege ali sve ostalo...jad i bijeda hrvatskih poduzetnika.




Tri pitanja za tebe:
1. Što ti konkretno predlažeš?
2. Koji je po tebi ogledni obrazac održivog strip-poduzetništva?
3. Molim, objavi ovdje fotografije tvoje strip kolekcije, na fotografiji obavezno treba vidljiv današnji primjerak dnevnih novina s datumom, zbog autentičnosti.

Hvala.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •

Edited by - DOMI on 09/01/2022 16:04:14
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1671 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 09/01/2022 : 16:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

papir nije važan?
sve je važno!
strip,dizajn,papir,otisak,format...



Sad bez zezanja. Svidela mi se ideja trobroja, sa dobrim, starim prevodom, crno belo naravno...
Ali, sav luksuz koji će da obuče ovaj strip mi nekako prazan ako materijal nije extra, nego su kopije kopija... Onda ni papir nije važan. Tj, ne vidim svrhu da "kutija" košta više nego "proizvod", ako je unutra neka kopija kopije...
Videlo se sa Mortom Fibrinim koja je razlika kad imaš originale skenirane i kad imaš skenove skenova.

Znam da je neki od dvojice Dade na nekom drugom forumu, pisao da će sve da bude extra, ali ne znam jel pomenuo kakvi su materijali koje poseduje.

Resistance is futile.

Edited by - borg on 09/01/2022 16:43:28
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 09/01/2022 : 16:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI
Tri pitanja za tebe:
1. Što ti konkretno predlažeš?
2. Koji je po tebi ogledni obrazac održivog strip-poduzetništva?
3. Molim, objavi ovdje fotografije tvoje strip kolekcije, na fotografiji obavezno treba vidljiv današnji primjerak dnevnih novina s datumom, zbog autentičnosti.

Hvala.



I kakava korist od toga!?

Ajde ne ponašaj se kao dijete (tj. kao Dade)...

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 09/01/2022 : 16:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
# Domi

Ne uzbuđuj se - vidiš da lik cirkusira i traži pažnju...
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/01/2022 : 17:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by ivanl
quote:
Originally posted by Dalen
Imao sam jako puno od toga. Kartonaca sam imao samo par komada, ali ovo ostalo je sve bilo prvo i drugo izdanje. Tu i tamo se negdje zaletilo treće izdanje. Nisam izdržao, sve sam prodao kad je SA počeo izdavati AF. Da je to bila kolekcija sve samo prvo izdanje, nikad to nebi prodao. Ovako...
Steta velika za to sto si imao pa prodao. Ako treba to se polako sakuplja, 'glanca' i kompletira. Ono sto se kaze na 'duge staze'. Ja to cinim godinama i prosle su mi tisuce i tisuce Fordova kroz ruke. Na takav nacin, tijekom vremena, akumuliralo mi se kuci tri kompleta Vjesnika. I onaj prvi, bas za kojeg kazem da je moj, (jer druga dva su za sinove), jos nije u zadovoljavajucem stanju po mom kriteriju. Nije cista petica, (jer za mene 'glanc' rijec ne postoji). Mnogi bi razjapili vilicu kad bi ga vidjeli ali uvijek moze bolje. Bas zato sto sam ih se nagledao, zato znam i kazem. Ali dobro, moje cetvorke plus su nekome petice...Inace i bratu sam nabavio prvih 100 Vjesnika na poklon. Imam i sad doma, bit ce 250 cetveroduplih Fordova...
Uostalom polako, sve je to 'sport'. Ako koji 'pobjegne' nadode drugi kad tad. Istina sve je teze i teze naci iole pristojne primjerke. Ljudi postave stripove kazu da su u ocjeni 5/-5, a kad ti stignu, to su za mene cetvorke-cetvorke plus. Ne daj Boze one omrazene rijeci glanc kod ocijenjivanja...

Ja ću prvo uzet prva 2 broja (knjige) da vidim kako to unutra izgleda (scan, otisak). To mi je daleko najvažnije. Kako knjiga izgleda iz vana mi je u ovom slučaju totalno nebitno. Mogu LL D&D laprdat što god hoće (a seru li ga seru oko svojih "savršenih" izdanja, koja i nisu baš uvijek takva kakvim ih prezentiraju) oko toga da će to biti savršeno ("kolekcionarsko" izdanje) ali ako ja ne budem zadovoljan bit će mi dobri i moji AF SA HC .
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 09/01/2022 : 17:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by logo111

# Domi

Ne uzbuđuj se - vidiš da lik cirkusira i traži pažnju...



Jesi skuzil da Leovac i Tolić ne igraju za Osijek?

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/01/2022 : 17:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by ivanl
quote:
Originally posted by Dalen
Imao sam jako puno od toga. Kartonaca sam imao samo par komada, ali ovo ostalo je sve bilo prvo i drugo izdanje. Tu i tamo se negdje zaletilo treće izdanje. Nisam izdržao, sve sam prodao kad je SA počeo izdavati AF. Da je to bila kolekcija sve samo prvo izdanje, nikad to nebi prodao. Ovako...
Steta velika za to sto si imao pa prodao. Ako treba to se polako sakuplja, 'glanca' i kompletira. Ono sto se kaze na 'duge staze'. Ja to cinim godinama i prosle su mi tisuce i tisuce Fordova kroz ruke. Na takav nacin, tijekom vremena, akumuliralo mi se kuci tri kompleta Vjesnika. I onaj prvi, bas za kojeg kazem da je moj, (jer druga dva su za sinove), jos nije u zadovoljavajucem stanju po mom kriteriju. Nije cista petica, (jer za mene 'glanc' rijec ne postoji). Mnogi bi razjapili vilicu kad bi ga vidjeli ali uvijek moze bolje. Bas zato sto sam ih se nagledao, zato znam i kazem. Ali dobro, moje cetvorke plus su nekome petice...Inace i bratu sam nabavio prvih 100 Vjesnika na poklon. Imam i sad doma, bit ce 250 cetveroduplih Fordova...
Uostalom polako, sve je to 'sport'. Ako koji 'pobjegne' nadode drugi kad tad. Istina sve je teze i teze naci iole pristojne primjerke. Ljudi postave stripove kazu da su u ocjeni 5/-5, a kad ti stignu, to su za mene cetvorke-cetvorke plus. Ne daj Boze one omrazene rijeci glanc kod ocijenjivanja...

Ja ću prvo uzet prva 2 broja (knjige) da vidim kako to unutra izgleda (scan, otisak). To mi je daleko najvažnije. Kako knjiga izgleda iz vana mi je u ovom slučaju totalno nebitno. Mogu LL D&D laprdat što god hoće (a seru li ga seru oko svojih "savršenih" izdanja, koja i nisu baš uvijek takva kakvim ih prezentiraju) oko toga da će to biti savršeno ("kolekcionarsko" izdanje) ali ako ja ne budem zadovoljan bit će mi dobri i moji AF SA HC .


Vidjet cemo...
Ja jedva cekam.
Nego, njihovi kriteriji nisu upola strogi kao moji, ne bude li Top-topova, prvi cu kazati. Ocekujem savrsene knjige, a sto cemo dobiti, ostaje jos samo malo da se strpimo, docekamo i vidimo.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/01/2022 : 20:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by logo111

# Domi

Ne uzbuđuj se - vidiš da lik cirkusira i traži pažnju...



Jesi skuzil da Leovac i Tolić ne igraju za Osijek?



Neka ih tamo gdje jesu
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 09/01/2022 : 21:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by logo111

# Domi

Ne uzbuđuj se - vidiš da lik cirkusira i traži pažnju...



Jesi skuzil da Leovac i Tolić ne igraju za Osijek?



Neka ih tamo gdje jesu



Rado bi ih videl u Osijeku, pogotovo Leovca. Vrlo kvalitetan igrač za našu ligu, ali taj film ne bumo gledeli. Osijek bi bil prejak a to nekima ne odgovara.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/01/2022 : 10:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Leovac je novi tuser na Alan Fordu, a Tolic radi olovku?
Ili sam ja 'omasio ceo fudbal'?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 10/01/2022 : 15:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen
Prvobitno sam htio samo Magnusove, onda do broja 101, pa na kraju ipak do 200 .


I sam sam baš taj redoslijed imao...i sada čekam već neko vrijeme realizaciju jedne aukcije sa zadnja dva broja što mi fale do 200...
A ovo LL me mami barem tih prvih 25

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/01/2022 : 19:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea



Dadin post sa Libellus foruma:

quote:
Prije nekoliko dana netko mi je spomenuo da se negdje (nemam pojma gdje, i drugi Dado i ja smo već više od 10 godina aktivni samo na ovome forumu) razvila priča o izboru papira.

Ukratko, taj dio ćemo - kao i uvijek - odraditi na način da ćemo se odlučiti za ono što budemo smatrali najboljim, najljepšim i najprikladnijim rješenjem (a naravno da će se onda u konačnici naći i onih kojima bi neka druga opcija bila bolja

Puno bitnije od boje papira je otisak na tom papiru, ostalo je najčešće stvar ukusa. A oni koji raspravljaju o papiru trebalo bi znati i neke tehničke specifikacije za pojedine papire.
Primjerice da se format kojeg smo odabrali tiska iz proširenog B formata koji nije standardan i kojeg uopće nema za neke vrste papira (pogotovo za papire koji nisu namjenjeni kolornom tisku).
Zatim nije isto gledati na papir u kontekstu jedne knjige ili samo par knjiga u usporedbi s dugačkim ongoing serijalom kakav je Alan Ford... i tu je još mnoštvo drugih aspekata na koje treba obratiti pozornost.
Stoga Dado A. i ja kod svih odluka nastojimo sve sagledati prije konačne odluke. To što se ne bavimo tuđim izdanjima i ne komentiramo ih po forumima ne umanjuje naše znanje o cjelokupnom izdavaštvu.




A o bahutluku kojim prekrivaju svoje neznanje da ne govorim.
Za marketing ima svaka čast, znaju podvaliti muda pod bubrege ali sve ostalo...jad i bijeda hrvatskih poduzetnika.




Inace ima 25 foruma slicne tematike

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 10/01/2022 : 19:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Nadam se lijepom dizajnu trobroja

Ideal bi mi bija Ludensov tvrdi uvez s kvalitetnijim papirom 120 stranica ili još bolje mekane korice s kvalitetnijim papirom


Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1049 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 10/01/2022 : 22:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4
Ideal bi mi bija Ludensov tvrdi uvez s kvalitetnijim papirom 120 stranica ili još bolje mekane korice s kvalitetnijim papirom


Kao što je kod pirata?
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/01/2022 : 12:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by RAKOSI4
Ideal bi mi bija Ludensov tvrdi uvez s kvalitetnijim papirom 120 stranica ili još bolje mekane korice s kvalitetnijim papirom


Kao što je kod pirata?



Kojih pirata , prosvijetli me
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/01/2022 : 12:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Treba izgleda ko oni tvrdokoriceni Bleki i Marki..onih 10-15 prvih brojeva kije je Ludens izbacio od oba junaka..
Sve ostalo.. veci format, bijeli papir je nepotrebno dizanje cijene izdanja..
Ako Libellus pretjera sa finocom, odustajem poslje prvog broja..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/01/2022 : 12:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
A ko da Libellus tek kreće izdavat stripove pa da se ne zna koje tehnikalije očekivat🤪
Inače,oni Lu HC kiosk stripova su bili taman po mom ukusu;roto papir ali prošiven koncem a ne lijepljen.
Lagan u ruci i lagan u listanju.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/01/2022 : 13:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Ljudi mi smo fini ljudi , i papir mora bit fin za nas
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1049 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 20/01/2022 : 14:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

A ko da Libellus tek kreće izdavat stripove pa da se ne zna koje tehnikalije očekivat🤪
Inače,oni Lu HC kiosk stripova su bili taman po mom ukusu;roto papir ali prošiven koncem a ne lijepljen.
Lagan u ruci i lagan u listanju.


Misliš Strip Agent AF klasik HC?
Je, to je bombon od izdanja.
Ništa više nije potrebno.
Go to Top of Page
Page: of 44 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000