forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Dostavljačice novina 2 i 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 25/12/2021 : 11:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
PREDSTAVLJAMO VAM NASTAVAK I ZAVRŠNICU NAUČNOFANTASTIČNOG SERIJALA BRAJANA VONA, AUTORA „SAGE“ I „Y, POSLEDNJI MUŠKARAC“! KOMPLETAN SERIJAL DONOSIMO VAM U TRI TOMA, A SADA VAM PREDSTAVLJAMO DRUGI I TREĆI!

„PAPER GIRLS (DOSTAVLJAČICE NOVINA)“ 2 i 3 na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.340 dinara za drugi i 1.470 dinara za treći tom!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 248
Štampa Kolor
Serijal NOVI SVET

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Dostavljachice%202%20prelistavanje.pdf



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 272
Štampa Kolor
Serijal NOVI SVET

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Dostavljacice%203%20prelistavanje.pdf

Priča počinje jednim neobičnim snom – a onda sve postaje mnogo, mnogo čudnije...

„Vrhunski kreativni tim ’Dostavljačica novina’ gradi misteriju koju ne možete da ostavite.“ – The A.V. Club

U ranim časovima prvog novembra 1988. godine, dok gradić Stoni Strim još spava posle proslave Noći veštica, dvanaestogodišnja Erin kruži krajem dostavljajući novine. Tragovi jučerašnjeg slavlja još su vidljivi po susedstvu, a neki su momci, izgleda, odlučili da još nije vreme da se skinu šareni kostimi. Grupica njih pokušava da zastraši Erin, ali u pomoć joj pristižu tri koleginice, opremljene biciklima i čvrstim stavom...

Njihov mali grad i mirni životi nepovratno će se izmeniti dok se ova sjajna naučnofantastična priča iz pera slavnog Brajana K. Vona („Saga“, „Y: Poslednji muškarac na Zemlji“) bude razvijala u neočekivanim pravcima i širila iz tinejdžerske drame predgrađa u neistražena polja natprirodnih i nadrealnih misterija...

„Novi veliki američki strip.“ – VOVOX

„’Dostavljačice novina’ su dospele na sam vrh moje liste obaveznog štiva.“ – The Seatt le Review of Books

„PAPER GIRLS (DOSTAVLJAČICE NOVINA)“ 2 i 3 na Letećem su startu u okviru Novogodišnje Stripomanije Čarobne knjige, u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu i TC „Kalča“ u Nišu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.340 dinara za drugi i 1.470 dinara za treći tom, od subote, 25. decembra, do četvrtka, 30. decembra 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.500 dinara za drugi i 1.650 dinara za treći tom, a u ostalim knjižarama 1.999 dinara za drugi i 2.199 dinara za treći tom.

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/12/2021 : 09:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ovo je sada završeno šta ne?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 26/12/2021 : 09:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Prelistao sam ovih nekoliko stranica, djeluje mi prilično odvratno.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 26/12/2021 : 14:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ovo je sada završeno šta ne?


Završeno.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/05/2022 : 12:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo slistio sam sve 3 knjige skoro u šutu.
Meni su Dostavljačice jako dobre. Priča je odlična i jako drži pažnju, stalno se pitaš kako će se to sve skupa na kraju povezati i zašto su se desile neke stvari i na koji način...
BKV je ovdje napravio dosta dobar posao jer je riječ o samo 30 epizoda pa je priča zgusnuta bez nepotrebnih filera.
Crtač...a dobro ajmo reći neka sredina, superjednostavan, a opet funkcionalan crtež, sve je nekako u pastelnim bojama što bi bio omaž 80ima, face likova su vrlo prepoznatljive, nema brkanja tko je tko (čest problem kod stripova), uglavnom zadovoljavajuće. Kraj je dobar, nije ga zeznuo, sve u svemu jedan jako simpatičan kratki serijal i još jedan dokaz komericjalne kvalitete BKV-a. ;)
Od mene preporuka!
A vidim nitko ništa ne piše, a izdano je pred skoro 6mj, žalosno jer je strip komercijalan (pod ovime mislim da je za mase), vrlo čitljiv, baš fino klizi, dobra cijena....a imam filing da prodaja vj šteka čim nitko nije ni zucno od izlaska...baš šteta. :(

Disclaimer: Ja sam ih kupio tek pred 2-3tj.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 15/05/2022 13:01:29
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3429 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 15/05/2022 : 17:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Bogami, Dostavljačice se nalaze u poprilično elitnom društvu stripova koje treba pročitati pre nego što dumreš link
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/05/2022 : 10:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Eto vidiš, a izgleda da nitko ne čita. Šteta.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Largo
New Member

214 Posts

Member since 23/06/2021

Posted - 16/05/2022 : 13:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Largo a Private Message  Reply with Quote
Ja procitao i bas mi je super legao serijal. Zanimljiviji mi je od Y the last man.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000