forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Kolekcija filmova & serija (VHS, DVD, USB...)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/01/2022 : 18:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da ovdje ima puno filmofila (Vukozec, Shaner & co), pa sam htio pitati, ako imate formiranu određenu kolekciju filmova, od čega se ona sastoji? Jesu li to isključivo dvd filmovi, filmovi preko torrent stranica ili pak ima onih koji još drže i dan danas do onih dobrih, starih VHS kaseta?

Pitam, jer bi htio polagano krenuti formirati svoju filmsku kolekciju, onako, početi skromno s nekim odabranim naslovima pa ću vidjeti dokud ću stići. Baš sam ovih dana ponovno uspostavio svoj stari videorekorder (gledao neke stare snimke što sam snimao kamerom iz svog djetinstva pa bi nešto htio prebaciti na komp ako skužim kako), te nekako došao na ideju da možda skupljam VHS filmove. Pa ako može savjet, je li se isplati to (cijene i mogućnost izbora, ima li ih još danas u ponudi) ili više preferirate dvd-ove? Važno mi je da prije početka nekog filma ima onih tradicionalnih najava (trailera) filmova koji su mi prije baš bili nekako cool, prije samog početka filma. Ono malo što sam proguglao, izgleda da su dvd-ovi od 50kn naviše, a VHS kasete (ono malo što sam imao prilike vidjeti), prosjek neki po 15kn/komad. I uvjet je da su "naše" stvari, odnosno sa HR titlovima, iako znam eng. i skoro sve razumijem, ali nekako sam navikao na titlove, daju tu neku posebnu čar (iako bi neke možda koji su nedostupni kod nas, nabavljao i bez titlova, možda preko ebaya). Sjećam se na nekim starim VHS filmovima, nekad su titlovi bili žute, nekad čak i crvene boje.

Može par savjeta i što preferirate za skupljanje filmske kolekcije?

- možete pisati i o VCR-u, vaša prijašnja iskustva i razne anegdote

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 14/01/2022 21:18:30

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 02/01/2022 : 20:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Ja imam kolekciju na laptopu i kopiju iste na vanjskom disku.
Sve su filmovi skinuti preko torrenta, u što je moguce boljoj rezoluciji, ovisno o dostupnosti.
Filmove sam slagao po nekom svom guštu, i to po desetljecima.
Dakle 60-te, 70-te i tako redom do danas.
Ovo ispod 1960-te uglavnom mi ne odgovara, probao jesam, al ne ide.
Što se titlova tice, isto je kao kod tebe, savršeno razumijem engleski, al titl je obavezan.
Ako baš ne mogu naci neki koji odgovara, skinem bilo koju verziju pa je uskladim u subtitle workshopu.
Najviše filmova je u sekciji 90-te, to mi je desetljece obilježilo ljubav prema filmu, imaju mi onaj neki filmski šmek kao ni jedno drugo doba.
U kolekciji prevladavaju trileri, kriminalistički i komedije, ima nešto i drama, povijesnih i westerna.
SF-a jako malo, ondnosno ako mi je baš nešto jako dobro, jer inace taj žanr baš i ne volim.
Ovih nekih superherojskih tipa Batman, Spiderman itd. nemam, niti ih gledam.
I još za kraj da spomenem najzastupljenije glumce, a to su, u podjednakim omjerima:
Clint Eastwood
Denzel Washington
Gene Hackman
Al Pacino
Robert De Niro
Od ovih navedenih imam gotovo sve filmove, od svakog.
Ima tu jos dosta glumaca al ovi su mi top 5.
Eto, toliko od mene😃
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/01/2022 : 21:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično Edi :)

Ove glumce što si naveo, ja isto obožavam, dodao bih tu recimo kod tvoje liste: Toma Hanksa, Dustina Hoffmana, Roya Scheidera, Charlesa Bronsona.. ali te njihove ranije uloge, najviše volim razdobolje 70-ih i 80-ih, iako i pogledam nekad na HRT 3 one starije filmove 40-ih (npr. "Građanin Kane" mi odličan) i 50-ih, nađe se dobrih. Od redatelja volim Ridleyja Scotta, Spielberga (njegov prvijenac "Duel" mi je i danas fantastičan), Scorseseja, Carpentera i dr., mislim da nema filma od navedenih, a da mi se nije na neki način svidio.

Malo me pukla nostalgija kad sam pokrenuo svoj stari VCR, pa premotavanje kasete, sjetio se tih jednostavnijih vremena kad nam nije bilo sve baš dostupno kao danas i kad su te stvari imale neku svoju magiju, ne znam kako da drugačije to nazovem. Iako je danas kvaliteta slike otišla daleko po pitanju toga.

Znao sam viđati u konzumu da isto prodaju dvd filmove, mislim da sam jednom uzeo od Stallonea onaj "Lock up" ("Iza rešetaka" ili "Iza brave" kako je tko već preveo). Ali, većinom sam prije i ja skupljao sa torrenta pa usklađivao te titlove (pa sve gledaj preko laptopa ili stika preko tv-a), a danas me opet zanimaju ovi mediji, pogotovo kad sam vidio na njuškalu da nešto i imaju toga u ponudi. Na današnjim kanalima kao što su RTL i Nova, ne isplati se gledati film jer ga toliko ubiju reklamama da jednostavno zaboraviš što je bilo i ne možeš se nikako ufurati u film.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 02/01/2022 : 22:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Imam dosta filmova,a jako malo vremena da ih pogledam. I na dvd i na vhs... Dok nisu došli u ponudu dvd-i imao sam više vremena,pa sam snimao na video svaki dobar film koji mi se dopao, one kazete što su bile po trgovinama za snimanje. Na svakoj kazeti po dva filma,a ostalo što ostane do kraja kazete sam popunio muzičkim spotovima, golovima nogometa... Znam da imam na nekoj kazeti i utakmice Dinamo-Partizan 5:0, Zvezda-Hajduk 0:1(zadnje finale jugo kupa) i još štošta....
To sam sada spremio prije dosta godina u kutiju i ostavio je na suhom mjestu,da se ne oštete,a ima preko 100 filmova... Ali nema vremena za gledanje...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/01/2022 : 22:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Iman 100-njak DVD-a originala,još toliko sprženih, i nešto filmova na kompu.
Ne kupujen ništa već godinama a i neću.
Ne vidin nekog smisla radit kolekcije filmova.
Šta se tiče VHS-a,mogli su se nabavit po 5 kn komad kad su ih se videoteke rješavale.
To sa 15 kn je preseravanje,ne daj da te zajebu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/01/2022 : 23:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Hahah imam oko 3500 divixa na 650 dvdova i nekih 300 dvd od toga mozda 150 original

Mrtav kapital na vikendici u vitrini ponekad se zarovim i vidim kako su dvdovi u 2004.lose izgledali i kako je to negledljvo danas

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 03/01/2022 : 07:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Tamo negdje oko 2012. sam se jedva, ali nekako jer je teško bilo nabaviti nove filmove, potpuno prebacio s VHS-a na DVD.
Sjećam se da su se VHS 2004. godine počele rasprodavati po 10 kn u videotekama, točnije zadnja VHS kaseta u mojoj davno propaloj videoteci bila je Alien vs. Predator (po tome pamtim razdoblje).
Isprve mi je to došlo kao blagoslov, jer dvdi me nisu privlačili pa sam gomilao, i gomilao kasete.
No, onda se plejer počeo kvariti (gutati trake), pa sam ga popravio jednom, dvaput i onda više nije imalo smisla kupovati novi jer sve su bili cdi i dvdi.
Ali izuzev najdražih filmova i gl. albuma, odavno me pustila volja za sakupljanjem dvda i cda.
Skidam torrente, gledam što me volja i kad me volja, snalazim se I s titlovima te radije trošim novce na knjige i stripove.
Valjda je to i stvar doživljaja; sjećam se kak sam nekad preko kaseta snimao kasnonoćne filmove i serije pa drugi dan gledao.
I kako sam pizdio i psovao sve mrtvo i živo pa se i napio jer je tijekom noći nestalo struje i nije mi se snimila nova epizoda Jacka Bauera :D
P.S. Inače mi je noga od kreveta popustila (drvo) pa sam taj problem sanirao tako da sam s ljepilom povezao dvaput po desetak kazeta i podmetnuo ih kao potporanj oko tog klimavog stupića.
Nakon otprilike dvije godine, ništa u tom kutu nije potpustilo.
E, to je kvaliteta :D

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 03/01/2022 07:38:12
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/01/2022 : 10:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Reema puca nostalgija za oldskul doživljajem žutog titla na piratskoj kazeti :)

Skupljam razne stvari na fizičkim medijima, ali filmovi nisu među njima. Čak ni divxe ne čuvam na disku, pogledam pa izbrišem. Na VHSovima posuđenim iz videoteke sam odrastao, odlazak u videoteku mi je bio nezaobilazni tjedni ritual kroz djetinjstvo. Prije 15-20 godina tko je htio skupljati vhs-ove mogao je besplatno udomiti kamione toga. Nikad nisam volio dvd-e, ne volim kutiju, kvalitetu slike, kvalitetu izdanja dostupnih kod nas, uvodne reklame kojima distributeri maltretiraju prije filma itd. Blurayevi su preskupi.

No skupljanje filmova danas kad je apsolutno svaki medij dostupan, kako ilegalno tako legalno, u digitalnom obliku, i to u cloudu, bez potrebe čak i za lokalnom digitalnom kopijom, nema ništa više ali ni manje smisla od skupljanja bilo čega drugog, muzike, knjiga, stripova. Tako, da kome je gušt, potpuno ga razumijem, go for it. Mene malo vuče da se bacim u skupljanje Criterion izdanja.

Edited by - vukozec on 03/01/2022 18:26:20
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/01/2022 : 11:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Žutih podnaslova ima i na DVD izdanjima regije 1!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 03/01/2022 : 18:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Ako netko ima blu reyeva i dvd-ova da ih želi mijenjati za stripove slobodno neka mi se javi. Naravno samo orginali me zanimaju.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 03/01/2022 : 19:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Imam ja dvd i blu ray filmova koje bi mijenjao za stripove. S vremena na vrijeme zamijenim dvd s novijim blu ray izdanjem, samo koji naslovi te zanimaju?
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 06/01/2022 : 17:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
Oko 2000 DVD-a, oko 500 sprženih DVD-a.

10 HD-a po 2 TB svaki a na svakom drugi žanr...

Većinu dijelim po godinama ali neke dijelim po glumcima ili redateljima.

Još me danas jebe dal neke gdje glumi John Wayne a režirao John Ford stavim u John Wayne ili John Ford folder....ali su svi u Western folderu
...

Za horore mi je bilo najlakše iako imaju puno podžanrova...

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/01/2022 : 00:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Roditelji su imali hrpu video kaseta, a i ja sam krenuo njihovim stopama i snimao filmove s TV-a. Sjećam se kad sam otkrio da pomoću neke funkcije na video-rekorderu mogu na kasetu od 4 sata snimiti 8. Mojoj sreći nije bilo kraja! Naravno sve je to bilo sad već davno i nije dugo trajalo.

Druga faza je počela s pojavom DVD-a na kioscima za sitne pare, a nekad paralelno s tim sam počeo i pržit stvari na CD i DVD. Sve navedeno (osim par desetaka sprženih DVD-a) sam pustio kod roditelja u stanu i prebacio se na taloženje filmova na HDD, no ni to nije dugo potrajalo. Kad mi je otišao disk od terabajta pun filmova i serija, odustao sam od bilo kakve kolekcije takve vrste. Ima tu i dalje po disku svega i svačega, ali nemam više neke ambicije.

Što se fizičkih medija tiče, moja kolekcija DVD-a je stala na nekih stotinjak originalnih izdanja (ne onih s kioska, nego normalnih) još pred desetak godina. Naravno, uz izdanja nemjerljivo bolje kvalitete dostupna na svakom koraku, ne pada mi na pamet više dati ni lipe za nekakav DVD. Jedino možda ako iskoči neki film koji mi je jako drag, a nema ga na blu-rayu.

U zadnjih godinu dana počeo sam (vrlo sporo) s gradnjom nekakve probrane kolekcije originalnih blu-ray izdanja. Najvažnija stavka mi je kvalitetna oprema izdanja tj. dodaci. Dakle dokumentarci, komentari, kratki filmovi, intervjui i slično.

Evo i probranog društva:




@Reem

S obzirom na tvoj uvjet da filmovi imaju hrvatske titlove, bojim se da ti nemam ništa pametno za savjetovati. Kod nas više praktički nema ni DVD-a, a kamoli VHS-a, dakle možeš nabavljati samo stara i polovna izdanja. A i izbor filmova kod nas nikad nije bio pretjerano po mom guštu pa mi se čini da tu ni nema previše toga za skupiti. Spominjao bih i kvalitetu slike, ali imam osjećaj da ti to nije previše važno.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/01/2022 : 07:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Roditelji su imali hrpu video kaseta, a i ja sam krenuo njihovim stopama i snimao filmove s TV-a. Sjećam se kad sam otkrio da pomoću neke funkcije na video-rekorderu mogu na kasetu od 4 sata snimiti 8. Mojoj sreći nije bilo kraja! Naravno sve je to bilo sad već davno i nije dugo trajalo.



Znaci snimalo se u LP modu. SP je bila druga opcija ali tu je bilo trajanje koliko pise na kaseti.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/01/2022 : 11:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Kar Wai, J. Demy, trilogija Osveta, a zadnje na polici je....

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/01/2022 : 12:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Kar Wai, J. Demy, trilogija Osveta, a zadnje na polici je....


Kakav si ti to filmofil koji ne prepoznaje Zvijezdu Smrti?

A propustio si navesti i dva izdanja između Demyja i Parkove trilogije. Criterionov Sans Soleil/La Jetee (oba u samom vrhu najdražih mi filmova i moj prvi blu-ray) i BFI-ov Funeral Parade of Roses (pravi dragulj japanske queer kinematografije iz 1969.).


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/01/2022 : 12:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Ma nabrajal sam kolekcije ;)

I dalje ne znam koja se kolekcija krije iza Zvijezde smrti!? Jel da guglam ;)

Ovi pojedinacni naslovi su mi znani. Funeral imam na DVD-u u izdanju MoC-a!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/01/2022 : 13:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Autor veli da brisem svoje upise ;)
Dopuna:
Da, to su Ratovi Zvijezda pa mi je jasnije zakaj mi je nepoznato

Evo MoC izdanja Funerala na mojim koljenima :

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 12/01/2022 19:22:42
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/01/2022 : 14:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Inače kaj se moje povelike kolekcije tiče u njoj ima svih formata.
I dalje čuvam VHS (originale i snimljene filmove s TV programa):


Onda sam se prebacil na DivX:


Pa DVD:


I na kraju Blu Ray:


Galipolje je na DVD-u ali da ga ne brišem sa slike kad je vec tak na polici!
A tko se voli igrati nek pogađa kaj je na zadnjoj slici iza Galipolja i kolekcije Građanskog rata :)

Evo, sve se čuva pa nek se nađe!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 12/01/2022 19:23:08
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/01/2022 : 16:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

To je ova kolekcija?
https://pisces.bbystatic.com/image2/BestBuy_US/images/products/6393/6393929_so.jpg

Dopuna:
Da, to su Ratovi Zvijezda pa mi je jasnije zakaj mi je nepoznato



Ta kolekcija s tvog linka je ipak luksuznija. Sadrži 4k diskove i dolazi u formi knjige. Moja ima "samo" 18 klasičnih blu-ray diskova, devet filmova i za svaki film još jedan disk s dodacima. To je ova kolekcija:

https://www.zavvi.com/blu-ray/star-wars-the-skywalker-saga-complete-box-set/12433529.html

Nisi nikad gledao Star Wars?

Što se tiče tvoje zadnje fotke - The Wall?


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 12/01/2022 19:43:38
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/01/2022 : 20:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by BeaGea

To je kolekcija SW-a

Dopuna:
Da, to su Ratovi Zvijezda pa mi je jasnije zakaj mi je nepoznato



Ta kolekcija s tvog linka je ipak luksuznija. Sadrži 4k diskove i dolazi u formi knjige. Moja ima "samo" 18 klasičnih blu-ray diskova, devet filmova i za svaki film još jedan disk s dodacima. To je ova kolekcija:

https://www.zavvi.com/blu-ray/star-wars-the-skywalker-saga-complete-box-set/12433529.html

Nisi nikad gledao Star Wars?

Što se tiče tvoje zadnje fotke - The Wall?





Pa koliko je njih moguce izbjeci...davno pogledal "epizode" 4. i 5., a ostalo sporadicno kad je ne tv programu.

Da, LP Floyda...jedini LP kojeg imam.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 12/01/2022 19:24:17
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 09/01/2022 : 19:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Tko voli klasike!?

https://www.youtube.com/channel/UCx28pDSCoJihx8y-zfAcNPg

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 09/01/2022 : 19:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Dodao bih i ove kanale:
https://youtube.com/c/TimelessClassicMovie
https://youtube.com/c/FreeFilmHeritage
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/01/2022 : 19:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ovo je sjajno. Tnx obojici

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 09/01/2022 19:49:35
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1387 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 12/01/2022 : 16:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote


Nije moje , već od jednog novinara. Pomešani DVD-ovi i Blu-ray diskovi.

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers

Edited by - ridiculus on 12/01/2022 18:59:33
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/01/2022 : 17:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ajme ridiculus, već sam pomislio da je ovo tvoje

Nikako da se javim u temi, ali valjda sad budem imao više vremena. Malo sam nadodao par riječi u naslov topica, a kasnije komentiram što ste pisali ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000