forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Lukeruk
Junior Member



Serbia
328 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 17/06/2022 : 01:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Eh, steta. Ali koliko shvatam, uspela je nesto vansudski da dobije.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/06/2022 : 08:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je kako je Getty dobio copyright na njezine fotografije?
A nije od nje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/06/2022 : 11:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Kakve veze ima šta je to možda jedini primjerak na području bivše Juge?
Zar pošta ne radi i ne može se naručiti iz bilo kojeg kutka svijeta?uostalom tako si i ti napravija.
Cijena mu je određena par dolara više manje + poštarina.
Nikakvo čudo i nikakav raritet.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/06/2022 : 11:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A šta će mi taj strip?
Na sve načine pokušavaš prikazati nešto kao raritet i kao dragocjeno a ne želiš napisati koji je to strip.Jer kad bi napisao onda bi svatko mogao pronaći ga i viditi njegovu tržišnu vrijednost.
Ako ga želiš prodati jednom ćeš morati napisatri o kojem je stripu riječ a nitko ti napamet neće platiti bez da zna šta kupuje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/06/2022 : 12:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ja san puka 5 eura ka pitanje. Neman šta virovat i nevirovat. Rekli su forumaši da se vrijednost USA stripova može provjerit. Napiši koji je pa ćemo znat jel vridi 5,10 ili 666 eura.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 17/06/2022 : 12:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Vrednost te informacije procenjujem na 10 eura.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2022 : 13:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa nisam bzvz zavrsio faks da stavljam tu informacije besplatno!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/06/2022 : 13:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja znam o kojem se stripu radi (pojavljuje se na Ebayu tu i tamo), nije baš toliki raritet, ali neću otkrivati ništa jer ću ga možda kupiti i prodati jednim rusima koji mi već godinama dolaze kao turisti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/06/2022 : 13:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa nisam bzvz zavrsio faks da stavljam tu informacije besplatno!






Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2022 : 14:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ja znam o kojem se stripu radi (pojavljuje se na Ebayu tu i tamo), nije baš toliki raritet, ali neću otkrivati ništa jer ću ga možda kupiti i prodati jednim rusima koji mi već godinama dolaze kao turisti.


Vidim da ce ti podrum u kratkome biti krcat gajbama vodke.

I burencem borsca.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/06/2022 : 17:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ja znam o kojem se stripu radi (pojavljuje se na Ebayu tu i tamo), nije baš toliki raritet, ali neću otkrivati ništa jer ću ga možda kupiti i prodati jednim rusima koji mi već godinama dolaze kao turisti.


Dibs on Slovenija

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/06/2022 : 23:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa nisam bzvz zavrsio faks da stavljam tu informacije besplatno!






Xexexe na sitno pod***avaš je li?:D:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/06/2022 : 08:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
\°/

Što? Da, kad idem danas po gorivo u Slo, kupim te Novice ili ne?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/06/2022 : 11:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro, ali sada kada je strip prodat valjda mozes napisati o kojem je stripu rijec, ili postaviti koju fotku (sigurno si je napravio). Ionako si uspio prodati strip.

I narafski, bolje vrabac u ruki nego golub na krovu. ;D Pogotovo ako je to vrabac od cuke.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/06/2022 : 11:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

dobro, onda kad bude





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/06/2022 : 21:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Deers

\°/

Što? Da, kad idem danas po gorivo u Slo, kupim te Novice ili ne?



u vezi toga, javit ču na vrijeme kada bude izašao članak u novinama (Slovenske novice). Ne znam još kada če izači, taj novinar koji često piše o mojim odkričima je več napisao članak i sada to nije više ni u mojim ni u njegovim rukama, več u rukama urednika. Imam dogovor sa novinarom, da če mi javiti kada članak bude izašao, pa ču ja javiti i ovdje, tako da prati ovaj topik, tu ču staviti informaciju.
Obično su članci o meni izlazili subotom, ali ove subote je praznik u Sloveniji, tako da možda če izači u petak ili sljedeči tjedan, ponekada izađe i u jednim drugim novinama koje se zovu Nedeljske Novice,...to sve ovisi od Urednika, javit ču na vrijeme, odmah kada saznam, trenutačno nemam nikakvih informacija u vezi toga



Ah, dobro. Ionako nije bilo ni goriva pa mi se nije dalo kupovati ništa.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/06/2022 : 11:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Bome je Euro posramio ovdašnje stručnjake.
Čestitke!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/06/2022 : 11:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Za Hrvate se benzin jos uvijek isplati dok je nafta jeftinija u Hr.

Ali sada ce se cijene ponovno mijenjati svakih 14 dana utorkom.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 21/06/2022 : 12:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Pa naravno, ko će prodavati robu koju može sutra uturiti za 15 % više.
Profitiraju i trgovci benzinom i država a ovi inšpektori su došli kao da "provjere" je li sve u redu. Lopovi nadziraju lopove.

Inače čestitke na prodatom stripu za 1000 eura.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/06/2022 : 13:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

hvala svima na čestitkama!

a novac če mi ionako pojesti inflacija, svaki dan vrijedi manje....



Pa troši, ulaži...ugl ne gomilaj kao McScrooge. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/06/2022 : 14:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da, kupi otok na Jadranu!!!

Posadi drvo, postavi kozu na zemlju, iskopaj bunar... nabavi nove police za stripove i provjeri im nosivost!!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/06/2022 : 21:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Deers

\°/

Što? Da, kad idem danas po gorivo u Slo, kupim te Novice ili ne?



u vezi toga, javit ču na vrijeme kada bude izašao članak u novinama (Slovenske novice). Ne znam još kada če izači, taj novinar koji često piše o mojim odkričima je več napisao članak i sada to nije više ni u mojim ni u njegovim rukama, več u rukama urednika. Imam dogovor sa novinarom, da če mi javiti kada članak bude izašao, pa ču ja javiti i ovdje, tako da prati ovaj topik, tu ču staviti informaciju.
Obično su članci o meni izlazili subotom, ali ove subote je praznik u Sloveniji, tako da možda če izači u petak ili sljedeči tjedan, ponekada izađe i u jednim drugim novinama koje se zovu Nedeljske Novice,...to sve ovisi od Urednika, javit ču na vrijeme, odmah kada saznam, trenutačno nemam nikakvih informacija u vezi toga



Ah, dobro. Ionako nije bilo ni goriva pa mi se nije dalo kupovati ništa.



hm, da u vezi goriva:

-danas gorivo poskupjelo mislim da za 20 centi po litri, tako da se vjerovatno više ne isplati kupovati gorivo u Sloveniji, a kažu da če svakih 14 dana dignuti cijene sve dok se ne približimo (i premašimo) 2 eura po litri.....
A pazi to!!!!
Kažu da je jučer bilo dosta goriva, unatoč tim obavjestima da ga nema, jer ga banda benzinska pokvarena nisu htjeli prodavati po jeftinijoj cijeni, pa su napisali da ga nema, a neki ljudi su svejejdno mogli da tankaju unatoč tim napisima a vođa Petrola je jučer kazala, da oni kada napišu da nema benzina da kao još uvijek ima u rezorvaru za 1500 litara, nadam se da su inšpektori provjerili rezervare i ako su vidjeli da u rezervarima ima još više od 1500 litara onda se radilo o namještaljki. Treba gledati pod prste ovim lopovima i nadzirati sve to, ja se skoro svaki dan posvađam sa nekim zaposlenikom (prije u vezi kovida i provjeravanja PCT, sada u vezi benzina, pa cijena pa poskupljenja,...), pa se moram svađati sa Poštom i njezinim uslužbenicima, pa čak i međunarodno (Austrijanci i Dorotheum, avkcijska kuča),....svaki dan nekoga izvređam na mrtvo haha, to su sve banda pokvarena, koja iškorištava situaciju (prije kovid, sada rat,...) nema mira več par godina al tu sam ja, da ih upozoravam i bdim nad dobrobit državljana i žitelja Slovenije



Imnaš pravo i taj rat u Ukr, i plandemija sve je to povezano i dobro im ide po planu Velikog reseta... od 19 sept. idemo dalje, uživajte na moru ili gdjegod da ste. pozdrav dobrim ljudima

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/06/2022 : 10:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

pronašao sam još jedan takav strip i kupio ga i sad čekam da mi dođe iz Amerike.
Razmišljam da bi ovoga stavio na avkciju, pa ga može netko od vas kupiti.


Eto, nekoliko slika iz stripa, da vidite o čemu se radi, a na članak u novinama se još uvijek čeka, javit ču i to kada bude izašao:







zanimljivo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/06/2022 : 10:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Opet su u modi ovakvi stripovi:

https://boards.cgccomics.com/topic/504276-sadly-again-relevant-post-your-anti-soviet-russia-putin-comics/#comments
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/06/2022 : 23:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Znaci... zavisi od Ivana.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000