forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Srebrni letač 1 i 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/04/2022 : 12:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

@Bushido:
Koliko je "SS: Black" vezan za Catesovog Venoma?


Rekao bih da se ovaj mini-serijal može čitati neovisno od Catesovog Venoma. Zaokružena je priča.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/04/2022 : 01:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

mene opet interesuju, i to mnogo interesuju, epizode letaca izmedju dve ck rukavice. i to one koje su vezane za samu rukavicu tj. silver surfer volume 2 44-50



I mene.
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1403 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 15/04/2022 : 08:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Unngenant

Silver Surfer je zreo za ozbiljan reboot i to odavno...Šteta što nije DC i što nisu Britanci ga uzeli pod svoje pre 30 i nešto godina...


Znači, nisi čitao Silver Surfer: Black?



Mnogi fanovi klasičnog Letača ne vole Tradda Moorea i njegov prikaz stvari koje kao da se dešavaju iza istopljenog ogledala - "ne vole" je čak blaga reč (ili dve) - ali meni je baš simpa.

S druge strane, mislim da su originalne table odmah prodate, možda čak i unapred, pre nego što su bile završene, tako da... ima on jaku podršku.

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers

Edited by - ridiculus on 15/04/2022 08:57:59
Go to Top of Page

Salkan
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
455 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 20/07/2023 : 09:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
Sinoć sam nakon oluje uzeo da čitam SS:CRNO, a ujutro prije posla ustanem u 5 i dovršim sve, najviše zbog kritika na račun ovog interesantnog stripa. Slobodno mogu reći da kritike ne stoje, jako sam zadovoljan ukupnim utiskom nakon čitanja. Naravno da to nije ni Kirby ni Buscema i samim tim nije TO-TO, ali svo ono šarenilo i zviždanje rasutih boja po crtežu je baš, baš, dobro sjelo. Priča je žestoki otklon od "normalnog" pripovjedanja na koje se jednom navikneš kod Letača, pogotovo ako krećeš ispočetka sa gradivom i malo sam uspoređivao sa prvom SPAWN-ovom knjigom - liči itekako, pogotovo crtež, pogotovo monolozi u toj mjeri da naš Lutalica ima vrlo malo ili nikako dvojbi o svim sranjima koje je napravio u Galaktusovoj službi, ali opet - sve kao cjelina izgleda vrlo, vrlo lijepo.
Ali ne izgleda moćno kao nekad.

Škafiškafnjak
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/07/2023 : 09:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Sličnost sa Spawnom u crtežu?
Jesmo li mi čitali iste stripove?

Ovo je možda jedan od najbolje nacrtanih Marvelovih stripova unazad bar 10ak godina, ako ne i više. Ne znam koliko ga ima smisla uspoređivati s Kirbyjem i Buscemom s obzirom da je stilski skroz drugačiji.
A što se kritika tiče, moram priznati da ih nisam vidio baš puno... Manje više ljudi hvale ovaj mini serijal, i to s jako dobrim razlogom.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Salkan
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
455 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 20/07/2023 : 09:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
Meni jeste sličan Spawnu u dijelu gdje je prikazan Nal. Gestikulacija Letača nije dovoljno elegantna, niti ima onih fatalističkih samogrljenja na dasci, niti recimo pružanja ruku u očaju, što je po meni vrhunac njegove depikcije kod Busceme i Kirbyja. A što se kritika tiče, odnose se na prethodni post i istopljeno ogledalo.
E, da. Jedino što mi se ustvari nije svidjelo je format. Ipak su trebali to probat malo razvuć.

Škafiškafnjak
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6858 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 20/07/2023 : 11:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Crno je remek-delo. Napišem utisak, kad stignem.
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 24/07/2023 : 20:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message  Reply with Quote
Da li je tko iz Hr naručivao sa njihovog web shopa? Zanima me ima li kakvih dodatnih troškova osim regularne dostave?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2023 : 20:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Carina i pdv(vjerovatno).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
200 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 24/07/2023 : 21:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aftermath

Da li je tko iz Hr naručivao sa njihovog web shopa? Zanima me ima li kakvih dodatnih troškova osim regularne dostave?

Ni ne pomišljaj.Ja neki dan za tri knjige 80 eura poštarina i carina!!Francuska sobarica je goli Kurtz za mene:)

https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
200 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 24/07/2023 : 21:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor23

quote:
Originally posted by Aftermath

Da li je tko iz Hr naručivao sa njihovog web shopa? Zanima me ima li kakvih dodatnih troškova osim regularne dostave?

Ni ne pomišljaj.Ja neki dan za tri knjige 80 eura poštarina i carina!!Francuska sobarica je goli Kurtz za mene:)Pardon ,nije s njihovog,već sa neke e-trafike,a prije par godina imao sam i s njima sličan slučaj


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 15/10/2023 : 06:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Porijeklo Srebrnog Letača by Salkan:

https://www.stripovi.com/recenzije/srebrni-letac-srl-cark-1-porijeklo-srebrnog-letaca/3101/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000