forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Lunov magnus strip - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 40

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 18/05/2022 : 18:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
ajmeeeee.... koji dobar retro! Ono... baš ultra ultra

ma kako god da bude, bitno da izlazi...
plus verzije od broja 998,,

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Damir82
New Member



131 Posts

Member since 02/06/2019

Posted - 18/05/2022 : 22:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Damir82 a Private Message  Reply with Quote
Dali se zna kad izlazi prvi broj
Go to Top of Page

goodpaso
New Member



Serbia
179 Posts

Member since 03/05/2020

Posted - 31/05/2022 : 18:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send goodpaso a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Anto_123

Davno je trebalo pokrenuti reprinte ZS i LMS u istom ruhu od prvih brojeva, naravno bez kasapljenja priča i kojekakvih igrica sa naslovnim stranama, znamo šta je radio Dnevnik.Ali obzirom da smo imali samo njih i takvi su nam bili odlični.Sad te sve priče manje više imamo kroz razne reprinte, raznih izdavača pa ne znam baš kako će ovo ići.Evo primjer NZS broj 38 ako se ne varam.Sljedeći broj je dvobroj sa Zagorom i Olafom.Ja te priče imam u extri i od Libellusa. I dovoljno sam lud da ih uzmem i sada,ne želim preskakati.Ako nešto kupujem onda ću uzeti sve.Pitanje je koliko nas ima tako luđahnih u opticaju da bi izdavač bio zadovoljan, a u nove snage se ne može pouzdati.Od junaka koje bih volio vidjeti iz prijašnjih ZS i LMS-a jedino mi na pamet pada Džudas sve ostalo već viđeno ili je u fazi izlaska kod raznih izdavača .I pored svega navedenog ZS-u bih i danas kupovao od prvog broj.Ali bez nekih modernizacija,onako kako je bilo prije



Pa ima sigorno vise od onih koji kupuju pojedinacna sva ostala kiosk izdanja VC-a i Ludensa...





Ako se odvoje bolest zvano kupovina Zagora za komad 5000e i cuvanje u sefu ili bunkeru onda ostaju normalni kupci i zadovoljstvo kupovanja i citanja stripova raznih formata i izdavaca makar i istih epizoda, Ja iako imam Suma zamki u raznim izdanjima kupio sam opet kao kolor klasik,zasto?
nemam pojma ali ok mi je i nije mi broblem hr,sr,bos ili koji god jezik.
Dok je kupaca bice i izdavaca
i na kraju treba da se pokrene peticija u ex yu drzavama da se nadje izdavac da pokrene .ebenog Texa odabrane price a da ne pricam za Mark,Blek kolor klasik na 130 strana za 360din koliko kosta u Alanu Fordu
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 02/06/2022 : 06:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Zna li se ista,sta,kako,kad...???

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 29/07/2022 : 14:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Šta je sa ovim haha

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/07/2022 : 17:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mozda prvog aprila, ako je tada dan Sv. Nikole.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 29/07/2022 : 22:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
lms je golkondin brend tako da nista od vc...vc je zato izdao novu ediciju medjuvreme koja je verovatno a ako ne onda slicnog plana i programa trebala biti njihova lms...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 31/07/2022 : 23:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

lms je golkondin brend tako da nista od vc...vc je zato izdao novu ediciju medjuvreme koja je verovatno a ako ne onda slicnog plana i programa trebala biti njihova lms...



Na koju mislis edicuju koju je VC u medjuvremenu izdao...
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 01/08/2022 : 06:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by dzoni

lms je golkondin brend tako da nista od vc...vc je zato izdao novu ediciju medjuvreme koja je verovatno a ako ne onda slicnog plana i programa trebala biti njihova lms...
[/q
Na Cobiss-u stoji da je u stampi...!??

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/08/2022 : 07:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by dzoni

lms je golkondin brend tako da nista od vc...vc je zato izdao novu ediciju medjuvreme koja je verovatno a ako ne onda slicnog plana i programa trebala biti njihova lms...



Na koju mislis edicuju koju je VC u medjuvremenu izdao...




Međuvreme se zove edicija. Do sada izašli Glasovi vode, Zardo i Treći dan. Nisam siguran koliko je to povezano sa možebitnom LMS.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 01/08/2022 : 10:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ne moze to nikako biti pandan LMS. Ni po cemu. Tempo, tvrde korice, A4 format, jednopuci koji nemaju veze sa klasnicnim Boneli likovima....
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/08/2022 : 11:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Čekam lunov MAGNUS strip od VČ.
Baš me zanima cijena?Hoće li biti narodni ili šminkerski?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/08/2022 : 17:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Cekamo svi nestrpljivo...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 01/08/2022 : 19:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
Ovo već znam da i ako ga bude, biće žešće sranje... I to skupo sranje.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/08/2022 : 20:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Buuuu.
Mrzitelju svega VČovskog.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/08/2022 : 22:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Ma pusti. Ni ne znaju sta ce da ide, a i kad saznaju verovatno ce i onda naci neku manu.

Rdjavom kurcu i dlaka smeta.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/08/2022 : 22:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ma pusti. Ni ne znaju sta ce da ide, a i kad saznaju verovatno ce i onda naci neku manu.

Rdjavom kurcu i dlaka smeta.



Da je mukte i badava opet bi rekli.. nema cijene jer ne vredi.. Napred Veseljaci..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2022 : 22:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ako nista drugo, VČ je svoje odradio za ovo stoljece, izdao MM debeljucu 4 i cak dve (2!) Dampir knjige u veoma kratko vreme... mogu komotno na 35-godisnju pauzu sada.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2022 : 23:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Može im se mnogo toga prigovoriti, ali brate jedini imaju ultimativno izdanje za kioske, pogotovo za one koji ČITAJU stripove, a ne slažu ih samo. To je dakako NZS. Kad me pokoja rijetka priča obraduje, mogu je uzeti ne pateći od toga da "popunjavam kolekciju".
Naprosto mi je omogućila prekinuti ovaj mazohizam nerviranja lošim SBE stripovima i za male novce dobiti cjelovitu priču, često vrlo recentnu i u Italiji. A nostalgiji unatoč, ovaj Golcondin LMS na preskoke i rezance, bah... Ne služi mi ničemu.
Kad bi samo VČ ponudio i sličan NLMS s cjelovitim pričama, bio bi to pun pogodak.
Dodat ću da Golconda ima izvrsne, turbonostalgične naslovnice, ali brate pretjerivati s onim očajnim papirom u današnje vrijeme samo da bi bilo što sličnije Dnevnikovim izdanjima... Mogli su onda i one crne mrlje po stranicama stavljati.
NZS je ono što nam treba za kioske, apsolutni prvak i spoj modernog s pravom, umjerenom dozom nostalgije.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/08/2022 : 23:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Mat korice🎯

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/08/2022 : 00:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sta je "NZS"? Nova Zlatna Serija? Zaboli me za ediciju i kako se zove, zanimaju me samo stripovi unutar korica. I ako me zanimaju, kupim ih. Ako me ne, ne kupim. Koga zaboli tuki za uniformiranost (kiosk stripova).

A kad su vec poceli sa debeljucama, bio bi red da prestave iz lera ili rikverca barem u prvu (to se mozda sada desilo), a onda i u drugu, pa mozda cak (nedajbozejeltomoguce) i u trecu brzinu. Na kraju cemo napravit vozacki! :D




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/08/2022 : 02:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Pa NZS je upravo to - idealan oblik stripa za čitatelje. Može se zvati i Vrući kaj što se mene tiče.
A te debeljuce, pa to je otpočetka posve blesava ideja, mogu naći 100 kupaca od Vardara do Triglava. Iznnimno neprikladan oblik, ni na nebu ni na zemlji. To si kupovao??? LOL. Samo trebaju biti iskreni i reći da od toga nema ništa, propao pokušaj, i udariti ono što ide.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/08/2022 : 03:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa kupovao sam redovnog Dampira a kasnije debeljuce kada su ukinuli "jednopuce".



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 02/08/2022 10:36:06
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 09/02/2023 : 13:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/Yv15WLNf][/url][url=https://postimages.org/]upload image to url[/url]
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/02/2023 : 13:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 40 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000