forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Luka svira frulu da bi zaradio za stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 28/07/2022 : 18:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Iako je Savic ispao šupak i blokirao me na fejsu jer sam tamo komentarisao umobolne cene Mister Noa (a predstavlja se kao neko ko prodaje cisto da vrati ulozen novac), zabole me i ne pogadja me ali svaka cast za akciju. Savicu, posalji mi adresu od malog da mu posaljem neke stripove.

A ono sto je Euro pisao... Znate onaj osecaj kad vas je sramota od samog sebe kad nesto vidite ili procitate. Bas takav mi je osecaj bio kad sam procitao njegove postove. Moderatori bi ono trebali da obrisu. Zaista bi bilo glupo da mali vidi to.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/07/2022 : 11:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Saviću jesi se ohladio?
Svaki put kad pokušaš nešto dobro napraviti uvjek bu bilo nekih likova kojima to nije po volji.
Meni svaki put kad idem dobrovoljno krv dati likovi objašnjavaju da sam budala i da oni to prodaju vani i da muljaju sa time.
Naravno takvi su se pretrgli u pomaganju drugima pa u neku ruku imaju pravo kritizirati.

Super si akciju napravio, da sam bliže i ja bi je nekako pomogao, ali klinac je toliko dobio da ni ne falim na zahvalnici.
Lajk.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/07/2022 : 11:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jesam, jesam. Proslo. Skontao sam da jednostavno ima svega na ovom svetu..

Upravo me Golkonda obradovala, i oni ce poslati malcu stripove. Mislim da je sad stvarno skupio valjanu kolekciju. :)
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/07/2022 : 12:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nemoj to objavljivati za kolekciju, bit će jalnih pa opet krenu negativni komentari.
Hejteri bi bili sretniji da je dobio dva stara zgužvana stripa, jer mora sa malim biti sretan i samo teškim radom doći do nečega.
Znaš onu starih kompleksaša, kad sam ja bio mlad…

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/07/2022 : 13:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Jesam, jesam. Proslo. Skontao sam da jednostavno ima svega na ovom svetu..

Upravo me Golkonda obradovala, i oni ce poslati malcu stripove. Mislim da je sad stvarno skupio valjanu kolekciju. :)



Carevi!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000