forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Za koji fudbalski/nogometni klub navijate?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/07/2022 : 22:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Za koji fudbaski/nogometni tim sa područja bivše Jugoslavije navijate (ukoliko navijate)?
Zašto ste počeli navijati za taj klub, porodična tradicija, igra, ili, pak nešto treće?
Koji su vam najomiljeniji, a koji najomraženiji igrači voljenog Vam kluba?

Klubovi su uzeti sa večne liste Prve savezne lige SFRJ.

Choices:

FK Crvena zvezda Beograd
FK Partizan Beograd
GNK Dinamo Zagreb
HNK Hajduk Split
FK Vojvodina Novi Sad
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
FK Željeznicar Sarajevo
OFK Beograd
FK Radnicki Niš
FK Vardar Skopje
HNK Rijeka
FK Sloboda Tuzla
FK Buducnost Podgorica
Neki petnaeti klub


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/07/2022 : 22:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ajd smanji doživljaj sa ovom SFRJ.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/07/2022 : 22:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
Klubovi su u pitanju, ne SFRJ, samo kontam da većina ljudi navija za neki od navedenih klubova, po inerciji i geografiji se čini logično.

Ništa loše nisam mislio druže.
Živ bio!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/07/2022 : 22:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pih, nema burek Olimpije!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/07/2022 : 22:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pih, nema burek Olimpije!





Ima, petnaesta opcija, neki petnaesti klub
Ovde su samo oni što žive od stare slave (neki i na veštačkom disanju ko OFK Beograd, koji je u trećoj ligi trenutno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/07/2022 : 23:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
NK Osijek
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/07/2022 : 23:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

NK Osijek


Brat Slavonac, pretpostavljam
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/07/2022 : 23:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Siljak66

quote:
Originally posted by velka031

NK Osijek


Brat Slavonac, pretpostavljam



Naravno
Odveo me stari 84 prvi put na utakmicu, nekako sam vezan uz moj lokalni klub otkad znam za sebe
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/07/2022 : 23:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Siljak66

Ima, petnaesta opcija, neki petnaesti klub
Ovde su samo oni što žive od stare slave (neki i na veštačkom disanju ko OFK Beograd, koji je u trećoj ligi trenutno)!


Pa... I Prosinecki je bio trener Olimpije... par meseci. Zapravo svi oni jesu, u proseku 5 meseci.
Ne znam... klinjo bas kod njih da trenira, ali kad je Bravo jos skuplji (a konacno se usidrili u prvoj ligi), a sefe im je moj kolega iz detinjstva.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/07/2022 : 23:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Siljak66

quote:
Originally posted by velka031

NK Osijek


Brat Slavonac, pretpostavljam



Naravno
Odveo me stari 84 prvi put na utakmicu, nekako sam vezan uz moj lokalni klub otkad znam za sebe


To se uvek ceni, još im sad jako dobro i ide, koliko stignem da upratim.
Lepa je Slavonija, samo mi nekako deluje zapušteno sad, ima ona mnogo više potencijala, ali, nažalost, tako je, kako je.
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/07/2022 : 23:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Siljak66

Ima, petnaesta opcija, neki petnaesti klub
Ovde su samo oni što žive od stare slave (neki i na veštačkom disanju ko OFK Beograd, koji je u trećoj ligi trenutno)!


Pa... I Prosinecki je bio trener Olimpije... par meseci. Zapravo svi oni jesu, u proseku 5 meseci.
Ne znam... klinjo bas kod njih da trenira, ali kad je Bravo jos skuplji (a konacno se usidrili u prvoj ligi), a sefe im je moj kolega iz detinjstva.




Bio im je trener i Savo Milošević na 3 meseca tipa znam, i kad je Mandarić prodao klub ili šta ti ja znam, ovaj je nogu popio.

Dobar odabir, da bude Zmajček. , Bravo sam isto čuo da je perspektivan klub, za Slovenačke standarde, ali ja mislim da je Olimpija jača ipak by far, ovako laički, ispravi me, ukoliko grešim.

P.S. Inače, sad sam proverio, Olimpija je bukvalno 15. na večnoj tabeli SFRJ, tako da bi, da nije moralo biti neko petnaesti, na petnaestom mestu svakako Olimpija iz Ljubljane bila

Edited by - Siljak66 on 04/07/2022 23:13:46
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/07/2022 : 23:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
NK Inker
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/07/2022 : 23:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
U vas Hrvata ima baš lokalnog navijanja, vidim, kod nas, maltene, sve Zvezda i Partizan.

Jel NK Inker Zaprešić prvi osvajač kupa Hrvatske, znam da u zadnje vreme tavore, ili dno 1. HNL ili druga liga, finansije ili šta je u pitanju?
Finansije su mi nekako logične, i zbog predela gde smo, a i Jugokeramika je bila dugo sponzor, ako se ne varam jel postoji ta firma uopšte više, kod nas su sve pozatvarali?

Komnen Andrić je igrao špica za Zaprešić nedavno.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/07/2022 : 23:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Partizan.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/07/2022 : 23:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Partizan.


Aj da ovde bar cigane pobedimo
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/07/2022 : 23:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Siljak66

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Siljak66

quote:
Originally posted by velka031

NK Osijek


Brat Slavonac, pretpostavljam



Naravno
Odveo me stari 84 prvi put na utakmicu, nekako sam vezan uz moj lokalni klub otkad znam za sebe


To se uvek ceni, još im sad jako dobro i ide, koliko stignem da upratim.
Lepa je Slavonija, samo mi nekako deluje zapušteno sad, ima ona mnogo više potencijala, ali, nažalost, tako je, kako je.



Dobro ide Osijeku, a vjerujem da će biti još i bolje.
Stanje u Slavoniji je takvo kakvo jest, tužna priča koju je ovom prilikom bolje zaobiđi, da ne bi kvarili topic.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2000 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 05/07/2022 : 00:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Ne pratim toliko domace lige koliko na primjer pratim englesku, ali Rijeka mi je najdraza od navedenih klubova

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/07/2022 : 06:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Div iz predgrađa je prvi osvajač kupa. Više ne postoji ni Jugokeramika, ni Inker, mislim da se sad zovu Roca, strani kapital, ali male plaće. Brzo se stranac prilagodi.

quote:
Originally posted by Siljak66

U vas Hrvata ima baš lokalnog navijanja, vidim, kod nas, maltene, sve Zvezda i Partizan.

Jel NK Inker Zaprešić prvi osvajač kupa Hrvatske, znam da u zadnje vreme tavore, ili dno 1. HNL ili druga liga, finansije ili šta je u pitanju?
Finansije su mi nekako logične, i zbog predela gde smo, a i Jugokeramika je bila dugo sponzor, ako se ne varam jel postoji ta firma uopšte više, kod nas su sve pozatvarali?

Komnen Andrić je igrao špica za Zaprešić nedavno.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/07/2022 : 06:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Poput Ivana Liverpoola ni ja ne pratim puno HNL. Prebacio se na Liverpool. Glasao za Groteskni GNK, rođen kilometar od stadiona Maksimir, prvo me tata upisao u klub, a onda sve ostalo, nekad bilo tako. Danas ne podržavam kriminal, pa i ne pratim puno.

Svi vole ekipe koje lijepo igraju, a u povijesti HNL-a to je bio Varteks, ne ovaj Varaždin koji je upravo ušao u prvu ligu.

Spomenutog Prosinečkog sam gledao u debiju za Dragovoljac. Inače, živim 500 metara od stadiona Dragovoljca.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 05/07/2022 : 07:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Dinamo je institucija u mojoj obitelji godinama.
Pokojni djed je navijao, otac, ja, brat, sestra...
Dok je mamina strana uvijek naginjala više Hajduku.
Dosta bratića mi navija za Hajduk i baš se spremamo
na superkup ovaj vikend, bit će nas pola pola.
Inače sam iz KC od kud mi je i stari dok je mama
s obitelji doselila u HR kasnih sedamdesetih iz BiH
i moram primijetiti da je većina doseljenika navijala
za Hajduk dok su mještani bili redom za Dinamo,
Slaven Belupo nije bio nikad opcija. :)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/07/2022 : 07:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam navijao za Partizan ali odavno je to prestalo da bude navijanje. Ja Partizan volim posle porodice najvise. Svestan sam sve bagre nakalemljene na njega, namestanja, muljanja, petljanja, navijaca koji tuku svoje navijace jer su protiv vlasti itd. Ali sto kaze Danilovic: "Moja ljubav prema Partizanu je iracionalna". Ja sam stvarno vezan za Partizan zbog tog partizanskog duha iz doba komunizma gde nema vere, nacije niti bilo kakve podele. Na telefonu i racunaru mi je pozadina samo Partizanova baklja od 6 buktinja. Srbija, Hrvatska, BiH, Crna Gora, Makedonija, Slovenija. Ja se time ponosim. Partizan nije jeftino desnicarenje grupe huligana sa juga vec nesto potpuno drugo sto retko ko razume danas. Ja sam treca generacija navijaca u porodici. Deda je navijao za Partizan, tata navija, ja, i moja deca nastavljaju tradiciju. Imamo u porodici sal koji je stariji od mene. Samo crno-bele pruge, bez icega drugog. Kad se udje kod mene u kucu, u pretsoblju stoje dve kapitenske zastavice KK i FK Partizan. Kuca mi je bela sa crnim krovom, garaza isto, ograda bela sa crnim stubovima. Sve je crno-belo.
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 05/07/2022 : 10:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
Partizan je bolest, iskreno
Iz ličnog iskustva govorim.
Go to Top of Page

Martindylan1982
Starting Member

51 Posts

Member since 09/12/2015

Posted - 05/07/2022 : 10:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Martindylan1982 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Dinamo je institucija u mojoj obitelji godinama.
Pokojni djed je navijao, otac, ja, brat, sestra...
Dok je mamina strana uvijek naginjala više Hajduku.
Dosta bratića mi navija za Hajduk i baš se spremamo
na superkup ovaj vikend, bit će nas pola pola.
Inače sam iz KC od kud mi je i stari dok je mama
s obitelji doselila u HR kasnih sedamdesetih iz BiH
i moram primijetiti da je većina doseljenika navijala
za Hajduk dok su mještani bili redom za Dinamo,
Slaven Belupo nije bio nikad opcija. :)



Meni ili Šibenik (zbog dida) ili Dragovoljac za gušt.
Dinamo mi nikad nije sjeo, ne znam kak.
Al kako su ženini iz Koprivnice sad je i Belupo naš
Žena me zaj da navijam za pola lige
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 05/07/2022 : 10:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Martindylan1982

quote:
Originally posted by udarnik007

Dinamo je institucija u mojoj obitelji godinama.
Pokojni djed je navijao, otac, ja, brat, sestra...
Dok je mamina strana uvijek naginjala više Hajduku.
Dosta bratića mi navija za Hajduk i baš se spremamo
na superkup ovaj vikend, bit će nas pola pola.
Inače sam iz KC od kud mi je i stari dok je mama
s obitelji doselila u HR kasnih sedamdesetih iz BiH
i moram primijetiti da je većina doseljenika navijala
za Hajduk dok su mještani bili redom za Dinamo,
Slaven Belupo nije bio nikad opcija. :)



Meni ili Šibenik (zbog dida) ili Dragovoljac za gušt.
Dinamo mi nikad nije sjeo, ne znam kak.
Al kako su ženini iz Koprivnice sad je i Belupo naš
Žena me zaj da navijam za pola lige



Šta ćeš, kad vam liga ima svega 10 timova
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1237 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 05/07/2022 : 11:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Ne gajim posebne simpatije ni prema jednom od većih klubova ex-yu lige. Dok je moj seoski klub bio živ navijao sam za njega i to je to. Hajduk, Dinamo i te fore mi nikad nisu bile nešto posebno drage, niti me uhvatile...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/07/2022 : 15:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
nekada sam navijao za hajduk, ali ne pratim više HNL pa mi je svejedno
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000