forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Za koji fudbalski/nogometni klub navijate?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 09/07/2022 : 09:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nekad sam navijao za Zagreb, ali od kada ga je Banderos prepustio rođi da ga sahrani i osramoti nema više smisla.
Ligu ponekad upratim, samo bude to dosta negledljivo nabijanje na livadi tako da je interes više što gledam dosta sporta nego želja za praćenjem.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/07/2022 : 15:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Hajduk.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/07/2022 : 15:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Vjerovao ili ne kad je Medić u pitanju baš sam jučer čuo istinitu priču gdje mi majka priča kako su joj dva sina desetak godina igrala u Zagrebu i sad Medić za slobodne papire (koje on zove za razvoj) traži 200 000 Kn, klinci imaju 20 i 22 godine, kako je uopće moguće ovako nešto da budu robovi propalog kluba.

quote:
Originally posted by ivi skoj

Nekad sam navijao za Zagreb, ali od kada ga je Banderos prepustio rođi da ga sahrani i osramoti nema više smisla.
Ligu ponekad upratim, samo bude to dosta negledljivo nabijanje na livadi tako da je interes više što gledam dosta sporta nego želja za praćenjem.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/07/2022 : 14:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
To je takva sramota da taj debil tuče igrače, on je predsjednik, trener, njegov sin je kapetan…
Ubio klub u četvrtu ligu i nikom ništa, to je moguće samo u ovom zajebistanu od države.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/07/2022 : 10:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Ne pratim baš jako nogomet, jer utakmice traju predugo da bih uspio zadržati pažnju na njima od početka do kraja, ali od domaćih klubova mi je nekako najdraža Rijeka.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/07/2022 : 10:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Zašto Rijeka?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/07/2022 : 10:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/07/2022 : 11:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Qwertz, ti postavljaš pitanja sebi i odgovaraš samom sebi
Tebi ne treba forum :P
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 11:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂



Zlobnici bi na ovo kazali da je i Rijeka osrednje kvalitete, ali takve nemoj slušati :)
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/07/2022 : 12:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Qwertz, ti postavljaš pitanja sebi i odgovaraš samom sebi
Tebi ne treba forum :P


To je ispalo nespretno. Trebalo je sve ići u jedan post

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 17/07/2022 : 12:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by supermark

Qwertz, ti postavljaš pitanja sebi i odgovaraš samom sebi
Tebi ne treba forum :P


To je ispalo nespretno. Trebalo je sve ići u jedan post



To je ono kad u teretani svi bildaju i gledaju sebe u ogledalo, a rade to da ih drugi gledaju.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 14:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by supermark

Qwertz, ti postavljaš pitanja sebi i odgovaraš samom sebi
Tebi ne treba forum :P


To je ispalo nespretno. Trebalo je sve ići u jedan post



Zbog ovakvih stvari Qwertz mi je sve draži forumaš :)
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/07/2022 : 14:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Zbog moje visoke razine pismenosti? Ili ovih mojih iznimno kvalitetnih, organiziranih i smislenih postova?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 17/07/2022 14:59:55
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 15:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Zbog autentičnog nastupa na forumu kojega je uopće teško i kopirati. Čestitke :)
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/07/2022 : 11:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
i meni je simpatičan ovaj igrokaz sa pitanjem i odgovorom
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/07/2022 : 11:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂


Mislim da ti to nije ok. Treba da navijas klub iz kojeg si mjesta, a ne za neki tamo samo zato jer je uspjesniji. Uzmi mene za primjer, iz Sarajeva sam i navijam za Crvenu zvezdu.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/07/2022 : 12:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂


Mislim da ti to nije ok. Treba da navijas klub iz kojeg si mjesta, a ne za neki tamo samo zato jer je uspjesniji. Uzmi mene za primjer, iz Sarajeva sam i navijam za Crvenu zvezdu.


Dobro, i nije ti baš usporedba jer je Sarajevo bilo veliki i jako izmišani grad. Meni je normalno da je u Sarajevu osin Manijaka i Hordi zla bilo i navijača klubova velike Četvorke. Dijelon zbog popularnosti, a dijelon i zbog necionalnog predznaka ili tradicije.
Šta se tiče navijanja za lokalne klubove, ili konkretno Querzov slučaj, meni bi bilo normalno da navija za Istru. Ali u vrime kad većina mlađarije navija za Chelsea, Liverpool, ili Barcelonu, dobro da navija za bilo koji domaći klub.
Pa makar to bila i Rijeka.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 21/07/2022 : 15:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂


Mislim da ti to nije ok. Treba da navijas klub iz kojeg si mjesta, a ne za neki tamo samo zato jer je uspjesniji. Uzmi mene za primjer, iz Sarajeva sam i navijam za Crvenu zvezdu.



U mojem mjestu nema kluba.. Zapravo, još malo pa neće biti ni ceste za dolazak u mjesto jer se polako odranja.
Što se tiče Sarajeva i Crvene zvezde, to je potpuno logično

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 21/07/2022 15:14:03
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 21/07/2022 : 15:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂


Mislim da ti to nije ok. Treba da navijas klub iz kojeg si mjesta, a ne za neki tamo samo zato jer je uspjesniji. Uzmi mene za primjer, iz Sarajeva sam i navijam za Crvenu zvezdu.


Dobro, i nije ti baš usporedba jer je Sarajevo bilo veliki i jako izmišani grad. Meni je normalno da je u Sarajevu osin Manijaka i Hordi zla bilo i navijača klubova velike Četvorke. Dijelon zbog popularnosti, a dijelon i zbog necionalnog predznaka ili tradicije.
Šta se tiče navijanja za lokalne klubove, ili konkretno Querzov slučaj, meni bi bilo normalno da navija za Istru. Ali u vrime kad većina mlađarije navija za Chelsea, Liverpool, ili Barcelonu, dobro da navija za bilo koji domaći klub.
Pa makar to bila i Rijeka.


Za Istru se i prije početka sezone zna gdje će završiti. Bit će na rubu ispadanja većinu sezone, ali će se izvući u samoj završnici. A Rijeku općenito volim kao grad, pa zato navijam za klub. A ima i puno Istrijana tamo.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/07/2022 : 15:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
radnički iz niš

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000