forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije i uvođenje Eura u HR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/01/2023 : 22:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Da, ali čini mi se da je generalni prosjek oko 100. 108 je bliže, ali još si malo kratak. Imaš treći i zadnji pokušaj za pivu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/01/2023 : 22:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Gledao danas na vijestima koliko je sad kupaca iz Hrvatske u Sloveniji, sa punim kosarama.
I kazu, dolazili i prije, pogotovo ovi blizu Zagreba do npr. Brezic, a sada poslije uvođenja eura se sve drasticno povecalo.
Neki racunali koliko su isti artikli u npr. Lidlu u Hrvatskoj i koliko u Sloveniji, i dosli do razlike 26 - 19 ili neka slicna brojka.
Tko bi rekao, prije bi rekao da bi bilo obratno, kad ono...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/01/2023 : 00:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

To s iq je tek debilizam.
Podsjetimo se malo da su Ameri kod useljavanja u USA tamo oko 1900.smatrali Poljake (uključujući i sve manjine otamo,Židove i druge) idiotima.
Tek stepenicu iznad crnaca.
A ovi iz ovijeh krajevih su bili negdi između njih.
Lipo objašnjenje kolika je to gomila šita je divno objasnia S.J.Gould u svojoj knjizi Čovjek po mjeri.
Čitajte malo.


Mirenje IQa ti dođe otprilike ka mirenje kurca.
2 centimetra ne znače automatski da si bolji jebač.


Mjerenje IQ-a. nije relevantno, ali je relevantno kada ti nekome kažeš da je podkapacitiran. Ti koji vrijeđaš ljude koji kupuju na aukcijama jeftine stripove i nazivaš ih klošarima, a kada ti sam kupuješ stripove u tom istom cjenovnom rangu onda nisi klošar nego netko tko te stripove kupuješ za čitanje. I za takvog lika Ken2 kaže da je pametan .... Da mi je samo vidit kakvi su onda ostali s kojima se druži 🙄🙄🙄🙄
I bez brige, razumijem ja itekako ironiju.... Evo, ironija ti je kad lik iz Splita proziva i podjebava Riječane da su Srbi , a za vrijeme rata je svira po Rijeci dok su njegovi vršnjaci iz Rijeke bili na ratištu. Eto, to ti je ironija.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2023 : 10:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Gledao danas na vijestima koliko je sad kupaca iz Hrvatske u Sloveniji, sa punim kosarama.
I kazu, dolazili i prije, pogotovo ovi blizu Zagreba do npr. Brezic, a sada poslije uvođenja eura se sve drasticno povecalo.
Neki racunali koliko su isti artikli u npr. Lidlu u Hrvatskoj i koliko u Sloveniji, i dosli do razlike 26 - 19 ili neka slicna brojka.
Tko bi rekao, prije bi rekao da bi bilo obratno, kad ono...





To je zato šta nisi čuja za Todorića i HDZ.
Hrana u dućanima u Hrvatskoj je uvik bila skuplja nego u Sloveniji iako imamo manje plaće.
Stric mi je u Mariboru ima dućan.
Kad san prije par godina radija u Ljubljani šokiralo me da je većina istih artikala u Lidlu za trećinu jeftinija nego u Hr.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/01/2023 : 11:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by zeljko

Dno je dotaknuto


Dno je odavno dotaknuto na ovom forumu. Samo što se godinama dozvoljava jednim te istima da vrijeđaju ovdje po forumima...



...a tek kada se takva dva počnu vrijeđati međusobno...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/01/2023 : 11:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Da, ali čini mi se da je generalni prosjek oko 100. 108 je bliže, ali još si malo kratak. Imaš treći i zadnji pokušaj za pivu.



Pa 100 je između 90 i 109.
Nije me briga za pivo al pukniću 103

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/01/2023 : 11:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Znači, kako sada stvari stoje, minimalna početna cijena je 1€ i minimalni bid je 1€...ok je za početnu cijenu, ali da je barem bidanje po 0,5.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/01/2023 : 11:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Poli


Gledao danas na vijestima koliko je sad kupaca iz Hrvatske u Sloveniji, sa punim kosarama.
I kazu, dolazili i prije, pogotovo ovi blizu Zagreba do npr. Brezic, a sada poslije uvođenja eura se sve drasticno povecalo.
Neki racunali koliko su isti artikli u npr. Lidlu u Hrvatskoj i koliko u Sloveniji, i dosli do razlike 26 - 19 ili neka slicna brojka.
Tko bi rekao, prije bi rekao da bi bilo obratno, kad ono...





To je zato šta nisi čuja za Todorića i HDZ.
Hrana u dućanima u Hrvatskoj je uvik bila skuplja nego u Sloveniji iako imamo manje plaće.
Stric mi je u Mariboru ima dućan.
Kad san prije par godina radija u Ljubljani šokiralo me da je većina istih artikala u Lidlu za trećinu jeftinija nego u Hr.





Problem je šta Slovenci nemaju toliko domoljuba koji se naplaćuju.
Nije samo hrana jeftinija,prije 20 godina je i duvan bija jeftiniji a bila je još veća razlika u standardu.
Da ne spominjemo alkohol,Cde,elektroničke uređaje itd.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/01/2023 : 11:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Da, ali čini mi se da je generalni prosjek oko 100. 108 je bliže, ali još si malo kratak. Imaš treći i zadnji pokušaj za pivu.



Pa 100 je između 90 i 109.


Pa je, nisam rekao da nije. Više sam mislio na to da je očito da imam IQ iznad prosjeka (kao vjerojatno i većina na ovom forumu).
112 je bio, ako se dobro sjećam. Nisam siguran je li se nešto mijenjalo od tada što se mjerenja tiče, ali čini mi se da je to tada bio 83. percentil. Pivo nikome.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/01/2023 : 12:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Moram priznati da sam onomad bio razočaran svojim rezultatom na Mensi.
Tko pogodi koliki mi je bio (rezultat na Mensi), ima pivu.



ja sam se u novinama testirao nekad davno
ono dobiješ test riješiš i sabereš

prosjek
oko 95

mada nikad nisam bio pretjerano naklonjen tim testovima kvizovima i slagalicama
to organski mrzim a i fali mi živaca

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/01/2023 : 12:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by zeljko

Dno je dotaknuto


Dno je odavno dotaknuto na ovom forumu. Samo što se godinama dozvoljava jednim te istima da vrijeđaju ovdje po forumima...



ne mogu shvatiti da odrasli ljudi ovako komuniciraju
još na forumu
još na temi o stripovima
znam da su pare uvijek povod za svađu ali brale
ko djeca smo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/01/2023 : 13:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Poli


Gledao danas na vijestima koliko je sad kupaca iz Hrvatske u Sloveniji, sa punim kosarama.
I kazu, dolazili i prije, pogotovo ovi blizu Zagreba do npr. Brezic, a sada poslije uvođenja eura se sve drasticno povecalo.
Neki racunali koliko su isti artikli u npr. Lidlu u Hrvatskoj i koliko u Sloveniji, i dosli do razlike 26 - 19 ili neka slicna brojka.
Tko bi rekao, prije bi rekao da bi bilo obratno, kad ono...




To je zato šta nisi čuja za Todorića i HDZ.
Hrana u dućanima u Hrvatskoj je uvik bila skuplja nego u Sloveniji iako imamo manje plaće.
Stric mi je u Mariboru ima dućan.
Kad san prije par godina radija u Ljubljani šokiralo me da je većina istih artikala u Lidlu za trećinu jeftinija nego u Hr.



Pa... izgleda da ce nam "nize cijene" u kratkome i trebati. Broj ljudi kojima treba socialna pomoc je svake godine sve visi. Minimalac nam je vec sad "najvisi" u Europi, a s ovom godinom se dize jos za dodatnih 100€ neto je receno. A vec sada si kao radnik u javnom sektoru ako si bio na radnom mjestu za kojeg treba VI. stupanj (znaci taj 2-godisnji fakultet) prakticki bio na minimalcu (malo zavisi od mjesta do mjesta). Sta ce tek sad biti.
Ali nije minimalac "krivac", jer to je samo odraz zivotnih troskova, znaci koliko ti je minimalno potrebno za prezivljavanje, nego su nam osnovne plate u dubokom racku vec duze vrijeme. Tako da trenutno nema veze imas li osnovnu skolu, srednju ili cak i fakultet, na istom si. Nije ni cudo da ljudi odlaze. A ono kao najvise plate na Balkanu... pa kad kazete da su drugdje u regiji vise manje iste cijene osnovnih potrepstina/namirnica kao kod nas, sta da si covjek misli. Nije cudo da je prezivljavanje na Balkanu neke vrste sci/fi i znanost.


Tako da me bas zanima kako ce se € cijene u Hr balansirat u sljedecim mjesecima, i kakve ce biti za vrijeme turisticke sezone u ljeto.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 06/01/2023 16:16:24
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2023 : 14:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by zeljko

Dno je dotaknuto


Dno je odavno dotaknuto na ovom forumu. Samo što se godinama dozvoljava jednim te istima da vrijeđaju ovdje po forumima...



ne mogu shvatiti da odrasli ljudi ovako komuniciraju
još na forumu
još na temi o stripovima
znam da su pare uvijek povod za svađu ali brale
ko djeca smo



Neznan Željka šta se čudiš.
Prosječno inteligentnon biću ubava bizončad ide na jetru.
Pogotovo kad u svoje glupilo uključi red laži i pretjerivanja.
Jesan ja kriv šta je neko glup?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 06/01/2023 14:14:36
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/01/2023 : 15:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ali Sumohrvat moraš shvatit jednu stvar da je on prekapacitetiran,pa jesili ti vidija kolika mu je glava pa on ti ne može nać ni vunenu kapu za svoju glavurdu
Ken2 je cinkator i školski primjer da pamet ne dolazi s godinama



ne samo da ne dolazi s godinama, nego i odlazi, vjeruj mi

što se cinkanja tiče, kad slijedeći put budeš prosipao rasizam, a moderatori ne primjete, opet ću te cinkat
za ostalo nemaš brige

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/01/2023 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Rakosi, Nesvrstani, Sumo i ostali. Hajde se uozbiljite. Izbacujem bez upozorenja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2023 : 19:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Rakosi, Nesvrstani, Sumo i ostali. Hajde se uozbiljite. Izbacujem bez upozorenja.


Ja da se uozbiljin?
Pa ne bavin se ja bomboncinima, nego bonboncini samnon.
Sumo je debelokošca Obi Wana uspija otirat sa foruma jer taj kad zajaše konja taj nezna stat. Jaše do smrti. Izjaha bi i mene, al ovaki kao ja, ne dave se tako lako.
RAKOSI ide tebi i ostatku moderature na dušu.
Nažalost Ken nije naučija da se specijalce ne quota pa vidin da i dalje drži svoj zahodski nivo. Miri ljudima glave i broji dlake. Srića da nisan crnac.
Šta se mene tiče, svakome ko napiše da san "Riječane naziva Srbima", i slične moronarije, ću napisat da je lažljivi idiot, pa ti radi šta tribaš.
Iman osjećaj da se na forumu glupavima previše dopušta.
Kako se zove vladavina glupih?
Tupokracija?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 06/01/2023 19:51:10
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/01/2023 : 19:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Pa ne bavin se ja bomboncinima?






Ovo dodje kao kompliment, jer su bomboncici maleni slatki psici iz crtaca sa Boomeranga

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2023 : 20:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Pa ne bavin se ja bomboncinima?






Ovo dodje kao kompliment, jer su bomboncici maleni slatki psici iz crtaca sa Boomeranga


U Splitu ti se centar za dicu sa posebnin potrebama zove Juraj Bonači, a mi ka (zločesta) dica smo štićenike zvali Jurajevi bonboncini.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/01/2023 13:09:08
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/01/2023 : 20:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Pa ne bavin se ja bomboncinima?






Ovo dodje kao kompliment, jer su bomboncici maleni slatki psici iz crtaca sa Boomeranga


U Splitu ti se centar za dicu sa posebnin potrebama zove Juraj Bonači, a mi ka (zločesta) dica smo štičenike zvali Jurajevi bonboncini.

Onda je ovo uvreda. Carry on

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/01/2023 : 20:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Pa ne bavin se ja bomboncinima?






Ovo dodje kao kompliment, jer su bomboncici maleni slatki psici iz crtaca sa Boomeranga


U Splitu ti se centar za dicu sa posebnin potrebama zove Juraj Bonači, a mi ka (zločesta) dica smo štičenike zvali Jurajevi bonboncini.

Onda je ovo uvreda. Carry on


Sad si me razotkrija
Bacit će me u ćorku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/01/2023 : 20:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Podici cemo pobunu u Arkhamu, ne brini

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/01/2023 : 09:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Tek ćemo bit pravi klošari sa euron.
Kad se stanu privrtat žepovi i tražit centi.
Bolje da bar aukcije nisu takve.
U biti ako san dosad plača 90 posto stvari s karticon,sad ću provat dignit na 100 %.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/01/2023 : 19:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
gledam ove novogodišnje "euro" aukcije fibrinih izdanja i vidim da minimalni bid nije 1 euro nego čak 2 eura. od samog početka.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/01/2023 : 19:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

gledam ove novogodišnje "euro" aukcije fibrinih izdanja i vidim da minimalni bid nije 1 euro nego čak 2 eura. od samog početka.


Pa i prije si triba dizat za 2 Kune ako postoji ponuda.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/01/2023 : 20:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Prije nisam davao jednu kunu
Sad ne dajem dva eura
Haha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000