forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najjezivija Bonelli priča
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2022 : 10:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?

Jesi li ih kad uzima?



Pričam o navedenoj epizodi. Upečatljivi horor-vestern (pomalo treš).

(Gljive su u stripu)

Al mene zanima jesi ih uzima u osjetilnom svitu u ovoj nasoj realnosti?



Ne, al nije tema :)
Navedi ti koja te Bonelli priča preplašila.

Nije tema al posto zelis prosirivat vidike je malo cudno. Inace sta se tice teme uglavnom DDi oni prvi brojevi su mi bili jezoviti. U ono vrime kad su poceli izlazit. Zato su me valjda i privlacili.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/08/2022 : 10:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by teller

Pipci-Zagor, strava i uzas..



Ah, ali u onom lošijem smislu :)

Zanimljivo da nitko ne spominje nijednog jezivog Dylana Doga.


Što se Dylan Doga tiče, najjači dojam je na mene ostavila Partija sa smrću. A, ni one epizode s Killexom nisu za baciti



Partija sa smrću je OK, i da je nešto ekstra jezivo više baš i nije, ali dosta doprinosi Roijev mračan crtež.


Partija sa smrcu je odlican kandidat za najjezovitiju epizodu! Roijev crtez u sklopu price stvarno je na trenutke da se covjek najjezi.



To je dobar strip, ali ću ga morati ponoviti. Svakako iznad prosjeka DD. Kamo sreće da je DD kao serijal bio više poput te epizode. Kako su druge epizode koje je Chiaverotti napisao uglavnom trash i to teški, ispada da i ćorava koka ubode zrno s vremena na vrijeme.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/08/2022 : 11:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
E da, Rudnik straha je bio spomenut par puta, to je baš dobar Tex, mislim da je jeziv, to baš i nije haha, ali napet je, i drži atmosferu, ni završnica (klasična boljka Bonellija) nije loša, iako je od početka predvidivo razrješenje (motiv je klasična pohlepa, čim je zlato u pitanju).
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/08/2022 : 11:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 14act3

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?


Da, one gljive i cela atmosfera sa Alenom
je grozna. Jedini strip gde sam se bojao dok čitam.



Priča koja se pamti ako ništa drugo.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/08/2022 : 11:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Lwood, što se tiče proširivanja vidika slobodno otvori topic Halucinogene tvari pa piši na tu temu o svojim iskustvima.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 02/08/2022 : 11:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Zagorova epizoda sa Vikinzima kad se pojave 'prozdrljive srne'. Mozda cak Zagorova epizoda kad idu na ekspediciju pa one dzinovske zabe koje bljuju acid.
Mister No epizoda kad je glava one devojke u onoj steam punk masini (noc cudovista mislim da je)
Goblin iz DyD i scena sa Snezanom i ostalim likovima iz bajki. Delerijum DyD i onaj lik kad umislja da je pauk.

eto ove su mi bas bile scarry kad sam bio klinac. A onaj prvi strah se racuna (ne na drugu ili trecu loptu. Kao Kingov prvi IT. Ili prvo gledanje Fredija. Ne mozes da pricas da li ti je sad strasan. Bio je tad strasan i to ostaje)
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 02/08/2022 : 12:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Kroz djetinjstvo ima dosta tih scena u Zagoru, baš ove koje spominje danielp, onda Wendigo, pa oni polu-zivotinje-polu-ljudi iz Hellingenovog povratka, zamke u Ciboli, čak mi je i Nestali istraživač bio jeziv, treći Rakosi opsada kuće sa vukodlacima itd. Nije to baš jeza, ali utisak je dobar, uzbuđenje ... Od novijih stvari mi je cool onaj vrač zombi kad izađe iz pećine ... Ima tih jezivih scena u NN, LL, DD naravno. Lukas mi je zanrovski super, jeziva je ta čitava atmosfera neljudi ili kako se već zovu i ta neka svijest o tome kakav je taj grad Deathropolis, naizgled normalan ...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/08/2022 : 13:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Da, one zombie-Bambie sam zaboravio ta mi je scena bila bas neobicna i scary za nekog od 9-10 godina.
Dylan Dog mi je bio vise jeziv nego strasan, spomenuo sam onu Sybil na kraju sa podocnjacima kako skace na lika, ono neocekivano i kripi. Poslije u Dylanu je bilo jos jedino onaj hibrid ljudskih otpataka od Dr. Hicksa, zbunjola sa Annom Never, ne znas je li duh ili ziva, Zona sumraka kad liku u autu sipka probije ocnu duplju, pa ozivi, fora trenutak kad Emeth sazna da je Hund u stvari Dog, tu je malo prica prazna, jer jos nikada nije objasnjeno zasto je Dylan Dog bio meta za nekog srednjovjekovnog maga, ziher nesto sa njegovom reinkarnacijom.
U Marty Mysteriji mi je ono jezivo sa potopljenom grobnicom, nakon svake podzemne poplave je voda ispremjestala sanduke, pa su stanovnici mislili neki zli duhovi su bili upetljani. Majstor Bignotti je super docarao uzasnuta lica.
Ima jos tih scena, treba ih se prisjetiti.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/08/2022 : 13:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U Dydu u prici sa hotel Batesom, kanalizacijsko cudoviste jede stakora, ono sluuurpne ga. Bljak!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/08/2022 : 13:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Da, one zombie-Bambie sam zaboravio ta mi je scena bila bas neobicna i scary za nekog od 9-10 godina.
Dylan Dog mi je bio vise jeziv nego strasan, spomenuo sam onu Sybil na kraju sa podocnjacima kako skace na lika, ono neocekivano i kripi. Poslije u Dylanu je bilo jos jedino onaj hibrid ljudskih otpataka od Dr. Hicksa, zbunjola sa Annom Never, ne znas je li duh ili ziva, Zona sumraka kad liku u autu sipka probije ocnu duplju, pa ozivi, fora trenutak kad Emeth sazna da je Hund u stvari Dog, tu je malo prica prazna, jer jos nikada nije objasnjeno zasto je Dylan Dog bio meta za nekog srednjovjekovnog maga, ziher nesto sa njegovom reinkarnacijom.
U Marty Mysteriji mi je ono jezivo sa potopljenom grobnicom, nakon svake podzemne poplave je voda ispremjestala sanduke, pa su stanovnici mislili neki zli duhovi su bili upetljani. Majstor Bignotti je super docarao uzasnuta lica.
Ima jos tih scena, treba ih se prisjetiti.



Zombi srne, je li to ono sa Vikinzima?
Također, kad kažeš da ti je DD više bio jeziv nego strašan...što misliš u čemu je razlika između "jezivog" i "strašnog"?
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 02/08/2022 : 17:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog kolor, 16. knjiga: Sir Bone odjeća po mjeri / Grick Grick / Klaustrofobija

I mislim da Dylan Dog "Dnevnik" u posebnom izdanju kod VČ-a ima opisana kako nastaje scenario i sama tabla za jedan primjer (koji je mislim izbačen na kraju iz stripa) a priča ide ovako:
1) Scenarist: nacrtaj neki mehanizam koji će raspoloviti neki "komad" te nakon toga svaku polovicu okači na svoju kuku.
2) kak ćeš to nacrtati baš me briga, nešto smisli
3) crtač nacrta "komad" svezan poteznim lancima, nacrta cirkular na kojem po dužini raspili taj isti "komad" te nakon toga crtarija s dvije polovice na dvije različite kuke i naravno usput uz litre krvi padaju poneki bubreg, polovica želuca dio jetre, silikonski implantanti (hm... ako se dobro sjećam) i itd.

Možda je više odvratno nego jezivo ali eto...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/08/2022 : 17:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Dylan Dog kolor, 16. knjiga: Sir Bone odjeća po mjeri / Grick Grick / Klaustrofobija

I mislim da Dylan Dog "Dnevnik" u posebnom izdanju kod VČ-a ima opisana kako nastaje scenario i sama tabla za jedan primjer (koji je mislim izbačen na kraju iz stripa) a priča ide ovako:
1) Scenarist: nacrtaj neki mehanizam koji će raspoloviti neki "komad" te nakon toga svaku polovicu okači na svoju kuku.
2) kak ćeš to nacrtati baš me briga, nešto smisli
3) crtač nacrta "komad" svezan poteznim lancima, nacrta cirkular na kojem po dužini raspili taj isti "komad" te nakon toga crtarija s dvije polovice na dvije različite kuke i naravno usput uz litre krvi padaju poneki bubreg, polovica želuca dio jetre, silikonski implantanti (hm... ako se dobro sjećam) i itd.

Možda je više odvratno nego jezivo ali eto...



Da, mrcvarenje nije jezivo, samo je gadno.
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 02/08/2022 : 17:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

U Dydu u prici sa hotel Batesom, kanalizacijsko cudoviste jede stakora, ono sluuurpne ga. Bljak!



Slazem se, jedna od najgadnijih prica.

…..............


Meni je jedna od najjezivijih prica kao klincu u Dilanu bila epizoda Utvare od Kjaverotija.

SPOJLERI:
Onaj lik koga oziveli kipovi demona bace na siljatu ogradu, gde visi bolesno proboden siljcima, u krupnom kadru. U kasnijim DD pricama primecujem da autori izbegavaju toliko direktan prikaz gnusnih scena. Ili ona izmucena, fizicki 'ruzna' devojcica sa tuznim licem, tacnije njen duh... Ili ono kada jednom od likova koji je pokrio lice rukama oci ispadnu, tj ostanu u sakama.
Misljenja sam da je u toj prici, po ocenama komentatora, Siniscalchi prilicno podcenjen. Odlicno je docarao ludilo i bolesnu melanholiju na licima tinejdzera, bilo mi je kao klincu strasno i mucno gledati. Mislim da je po mucnim izrazima lica Sinis ovde prilicno nadmasio Brindizija (koji su crtacki slicni).
Tim pre sto sam tu pricu citao sa 12-13 godina, u vreme kada su zrtve u toj prici bile tek nekoliko godina starije od mene. Sama cinjenica da se sve to u stripu desava tinejdzerima, prakticno deci, je jeziva.

Ubice dolaze iz mraka, isti tandem Kjavi-Sinis, jezivost trojice ubica dolazi iz cinjenice da ne pricaju. Samo se pojave niotkuda, i bez ijedne izgovorene reci isprobadaju zrtve.
Uglavnom me kod ubica nervira taj klise da previse pricaju i objasnjavaju, ali kod ove trojice NE, samo se pojave bez reci, stoje i cute, cekaju i cekaju, dajuci zrtvi toliko vremena da im adrenalin i strah skoci na maksimum, pre nego ih izbodu stapovima sa siljcima.
Pritom je tu i ona deliricna scena koja se odvija u umu trojice ubica, da ne detaljisem, ko je citao zna.

Daleko od svetlosti, Kjavi-Dall'Agnol
Scene na pocetku, u pecini, sa onim jezivim stvorom koji me podseca na bica iz filma Descent (2005). Naravno, opet zasluzan crtac, njegov mracni i groteskni crtez doprinosi jezi.

I prvo pojavljivanje Groze strasnog u epizodi Mrak, kad se pojavi iz mraka i nozekanjom odrubi glavu decku one likuse. Scena kada drzi odrubljenu glavu sa iskolacenim ocima i jezikom koji visi mi je vrh jeze. Takodje odlicno nacrtano.

Inace nijedna od ovih prica mi nije vrh DD serijala, i svakako ima jezivijih i boljih prica, ali 3 od 4 ove epizode sam citao kao klinac (i obnovio deceniju i po kasnije) i i dalje su mi pomenute scene podjednako gadne i jezive. Valja je to tako, svakome je najjezivije ono sto je citao kao klinac i sto ga je tada plasilo.

Sve primere koje sam naveo je pisao Kjavi, ali ipak su crtaci ti koji su uveliko zasluzni za jezu.
Uvek kenjam kako (mi) je prica vaznija od crteza, ali bez dobrog crteza nema ni dobre jeze. Istina, nesto je i do scenariste - cesto neku potencijalno strasnu scenu usere scenarista tako sto ubica ili zrtva izgovore neku klise recenicu ili glupost.
Na primer: "sam si to trazio", ili "a sada ces umreti!!!" ili cuvena recenica zrtve: "sta hoces od mene?" ili tako neki stoput vidjeni debilizam.


Imao je Sklavi naravno brojne strasne, pa i ogavne scene u svojim epizodama, ali cesto je njegov horor ili prozet humorom (kao Golconda) ili nadrealnim, ili melahnolijom, ili egzistencijalizmom. Narocito u onim njegovim najboljim pricama, koje kipte od melanholije i psiholoske drame.

Iako sam pobrojao neke od Kjavijevih gadnih bisera, ipak mi je drazi Sklavijevski pristup hororu.

Kao klinac od 8 godina sam citao prvog Dilana, Uzas beskonacnosti (Sklavi), i jedna od najpotresnijih scena, koja me je posteno istraumirala, je kada (ocito luda) majka gura svog malog mongoloidnog sina niz stepenice, i dete pogine. Bilo mi je, a i sada je, neshvatljivo. I pravi primer kako je Sklavijeva zivotna jeza strasnija od mnogih krvavijih horora. A taj psiholoski horor cesto ostavlja mnogo jaci utisak na citaoca nego sleseri.

Najjeziviji crtac u DD mi je Roi, svojom mucnom gothic atmosferom je u stanju da po jezi izdigne cak i ispodprosecnu pricu na visi nivo.





Edited by - Jocko on 02/08/2022 18:06:44
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/08/2022 : 18:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jocko

quote:
Originally posted by emirem

U Dydu u prici sa hotel Batesom, kanalizacijsko cudoviste jede stakora, ono sluuurpne ga. Bljak!



Slazem se, jedna od najgadnijih prica.

…..............


Meni je jedna od najjezivijih prica kao klincu u Dilanu bila epizoda Utvare od Kjaverotija.

SPOJLERI:
Onaj lik koga oziveli kipovi demona bace na siljatu ogradu, gde visi bolesno proboden siljcima, u krupnom kadru. U kasnijim DD pricama primecujem da autori izbegavaju toliko direktan prikaz gnusnih scena. Ili ona izmucena, fizicki 'ruzna' devojcica sa tuznim licem, tacnije njen duh... Ili ono kada jednom od likova koji je pokrio lice rukama oci ispadnu, tj ostanu u sakama.
Misljenja sam da je u toj prici, po ocenama komentatora, Siniscalchi prilicno podcenjen. Odlicno je docarao ludilo i bolesnu melanholiju na licima tinejdzera, bilo mi je kao klincu strasno i mucno gledati. Mislim da je po mucnim izrazima lica Sinis ovde prilicno nadmasio Brindizija (koji su crtacki slicni).
Tim pre sto sam tu pricu citao sa 12-13 godina, u vreme kada su zrtve u toj prici bile tek nekoliko godina starije od mene. Sama cinjenica da se sve to u stripu desava tinejdzerima, prakticno deci, je jeziva.

Ubice dolaze iz mraka, isti tandem Kjavi-Sinis, jezivost trojice ubica dolazi iz cinjenice da ne pricaju. Samo se pojave niotkuda, i bez ijedne izgovorene reci isprobadaju zrtve.
Uglavnom me kod ubica nervira taj klise da previse pricaju i objasnjavaju, ali kod ove trojice NE, samo se pojave bez reci, stoje i cute, cekaju i cekaju, dajuci zrtvi toliko vremena da im adrenalin i strah skoci na maksimum, pre nego ih izbodu stapovima sa siljcima.
Pritom je tu i ona deliricna scena koja se odvija u umu trojice ubica, da ne detaljisem, ko je citao zna.

Daleko od svetlosti, Kjavi-Dall'Agnol
Scene na pocetku, u pecini, sa onim jezivim stvorom koji me podseca na bica iz filma Descent (2005). Naravno, opet zasluzan crtac, njegov mracni i groteskni crtez doprinosi jezi.

I prvo pojavljivanje Groze strasnog u epizodi Mrak, kad se pojavi iz mraka i nozekanjom odrubi glavu decku one likuse. Scena kada drzi odrubljenu glavu sa iskolacenim ocima i jezikom koji visi mi je vrh jeze. Takodje odlicno nacrtano.

Inace nijedna od ovih prica mi nije vrh DD serijala, i svakako ima jezivijih i boljih prica, ali 3 od 4 ove epizode sam citao kao klinac (i obnovio deceniju i po kasnije) i i dalje su mi pomenute scene podjednako gadne i jezive. Valja je to tako, svakome je najjezivije ono sto je citao kao klinac i sto ga je tada plasilo.

Sve primere koje sam naveo je pisao Kjavi, ali ipak su crtaci ti koji su uveliko zasluzni za jezu.
Uvek kenjam kako (mi) je prica vaznija od crteza, ali bez dobrog crteza nema ni dobre jeze. Istina, nesto je i do scenariste - cesto neku potencijalno strasnu scenu usere scenarista tako sto ubica ili zrtva izgovore neku klise recenicu ili glupost.
Na primer: "sam si to trazio", ili "a sada ces umreti!!!" ili cuvena recenica zrtve: "sta hoces od mene?" ili tako neki stoput vidjeni debilizam.


Imao je Sklavi naravno brojne strasne, pa i ogavne scene u svojim epizodama, ali cesto je njegov horor ili prozet humorom (kao Golconda) ili nadrealnim, ili melahnolijom, ili egzistencijalizmom. Narocito u onim njegovim najboljim pricama, koje kipte od melanholije i psiholoske drame.

Iako sam pobrojao neke od Kjavijevih gadnih bisera, ipak mi je drazi Sklavijevski pristup hororu.

Kao klinac od 8 godina sam citao prvog Dilana, Uzas beskonacnosti (Sklavi), i jedna od najpotresnijih scena, koja me je posteno istraumirala, je kada (ocito luda) majka gura svog malog mongoloidnog sina niz stepenice, i dete pogine. Bilo mi je, a i sada je, neshvatljivo. I pravi primer kako je Sklavijeva zivotna jeza strasnija od mnogih krvavijih horora. A taj psiholoski horor cesto ostavlja mnogo jaci utisak na citaoca nego sleseri.

Najjeziviji crtac u DD mi je Roi, svojom mucnom gothic atmosferom je u stanju da po jezi izdigne cak i ispodprosecnu pricu na visi nivo.






Dobro si sve to naveo, ispada da te Chiaverotti poprilično poplašio u mlađim danima.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/08/2022 : 19:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Ili, recimo, ne sam Chiaverotti toliko koliko Dylanovi crtači. DD je uvijek imao dobre crtače ako ništa drugo, ali tek nekolicina bi možda spadali pod "jeziv crtež" kao gorespomenuti Roi.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/08/2022 : 10:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Lwood, što se tiče proširivanja vidika slobodno otvori topic Halucinogene tvari pa piši na tu temu o svojim iskustvima.

Ma kakvi. Ne zelin uzrujavat moderatore.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 03/08/2022 : 10:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Lwood, što se tiče proširivanja vidika slobodno otvori topic Halucinogene tvari pa piši na tu temu o svojim iskustvima.

Ma kakvi. Ne zelin uzrujavat moderatore.



Droge nisu zabranjena tema na forumu.
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/08/2022 : 14:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?

Jesi li ih kad uzima?


Ja baš pre koju nedelju, doduše u kombinaciji sa amfetaminima, i to pola doze, pa nisu baš nešto radile, inače jednom sam uzeo ležao na krevetu 2 sata i mislio da smo postali jedno, baš mi je ludilo bilo, mada uvek preferiram acid, nekako se mogu više iskontrolisat, ali ne samo to, i vizuelni efekti su mi lepši (pogotovo sa većim dozama), recimo, obožavam na acidu slušati klasičnu muziku, jebote, koja je to čulna ekstaza!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 04/08/2022 : 15:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Siljak66

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?

Jesi li ih kad uzima?


Ja baš pre koju nedelju, doduše u kombinaciji sa amfetaminima, i to pola doze, pa nisu baš nešto radile, inače jednom sam uzeo ležao na krevetu 2 sata i mislio da smo postali jedno, baš mi je ludilo bilo, mada uvek preferiram acid, nekako se mogu više iskontrolisat, ali ne samo to, i vizuelni efekti su mi lepši (pogotovo sa većim dozama), recimo, obožavam na acidu slušati klasičnu muziku, jebote, koja je to čulna ekstaza!



Jesi li na acidu gledao filmove?
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 04/08/2022 : 17:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Siljak66

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by 14act3

LMS 322 i 323 (Kojoti ne oklevaju i Planina očaja), Kit Teller



Lude gljive?

Jesi li ih kad uzima?


Ja baš pre koju nedelju, doduše u kombinaciji sa amfetaminima, i to pola doze, pa nisu baš nešto radile, inače jednom sam uzeo ležao na krevetu 2 sata i mislio da smo postali jedno, baš mi je ludilo bilo, mada uvek preferiram acid, nekako se mogu više iskontrolisat, ali ne samo to, i vizuelni efekti su mi lepši (pogotovo sa većim dozama), recimo, obožavam na acidu slušati klasičnu muziku, jebote, koja je to čulna ekstaza!



Jesi li na acidu gledao filmove?


Jesam, što?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000