forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ukidanje moderatora
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/08/2022 : 20:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Hejteri hejtaju, ne dirate me samo vi hejtajte, brćkanje u moru super sam si, čim se više javljam to me više hejtate. Ne dira me. Sve vas je više, čak osam ili više, e pa ipak me dira stoga evo mene evo bana. opet sam si ok. Idem si na cugicu i klopicu. Pa uživanje. ...ali ipak hmm hejteri...

Od kad sam na forumu smatram da su moderatori dobro radili svoj posao i to sam uvijek isticao. Njihovu smjenu su uglavnom tražili spameri i buntovnici koje su više zanimali politika i nogomet a manje, ako uopće, stripovi.
Što se promijenilo?
Pa evo, nakon zadnjih par tjedana mislim da treba smjeniti mladju. I to ne zato što ne želi dati besplatan pravni savjet haha pa problematika nikad nije bila to nego pristup! Ne vidim kako dobar moderator može biti onaj koji prenagli/skurči/zajebe se i kasnije se mjesec dana pokušava na najpromašenije metode opravdati umjesto da ako ništa drugo barem šuti i drži se svog (krivog) stava. Svatko ima pravo na krivi stav jelte. Ali ne! Onda on ide u krajnost i ljigavim populističkim metodama pokušava utjecati na javno mnijenje i potone u očima totalno, što je verab dobro usporedio s Kerumom. Ko kad bilokoji balkanski političar nešto zajebe pa ne želi dati ni ispriku niti ostavku nego se pravda da su mu smjestili drski novinari (u ovom slučaju forumaši) ili neki od represivnih aveti iz prošlosti (u ovom slučaju mitski HEJTERI).
I onda šlag na tortu- banovi. Ajde za Edija B- ok može se reći da je možda pretjerao. Ali sawitch? I to se pitam ja koji nemam nikakvih dodirnih točaka sa njime. Fućka mi se i za sličice i za partizan pa nije da će mi nešto pretjerano nedostajati ali ovo nije fer.

Globinja niti ne vidim, ne znam da li radi možda kaj na sportskom dijelu jer tamo ne zalazim. Za njega mi je svejedno

Manhunter jedini radi svoj posao ažurno i pošteno i koliko god se ja nekad slagao ili ne slagao s njegovim odlukama nisam još primjetio da je prema nekome bio podmukao ili nepravedan. Čak naprotiv.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2022 : 20:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo na terasi sam, pijemo pivo, palma veličibe nebodera ja pokraj nas i baš nas briga za sve
Pusa

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2022 : 20:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
https://ibb.co/1qjzW5N

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2022 : 20:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Hejteri hejtaju, ne dirate me samo vi hejtajte, brćkanje u moru super sam si, čim se više javljam to me više hejtate. Ne dira me. Sve vas je više, čak osam ili više, e pa ipak me dira stoga evo mene evo bana. opet sam si ok. Idem si na cugicu i klopicu. Pa uživanje. ...ali ipak hmm hejteri...

Od kad sam na forumu smatram da su moderatori dobro radili svoj posao i to sam uvijek isticao. Njihovu smjenu su uglavnom tražili spameri i buntovnici koje su više zanimali politika i nogomet a manje, ako uopće, stripovi.
Što se promijenilo?
Pa evo, nakon zadnjih par tjedana mislim da treba smjeniti mladju. I to ne zato što ne želi dati besplatan pravni savjet haha pa problematika nikad nije bila to nego pristup! Ne vidim kako dobar moderator može biti onaj koji prenagli/skurči/zajebe se i kasnije se mjesec dana pokušava na najpromašenije metode opravdati umjesto da ako ništa drugo barem šuti i drži se svog (krivog) stava. Svatko ima pravo na krivi stav jelte. Ali ne! Onda on ide u krajnost i ljigavim populističkim metodama pokušava utjecati na javno mnijenje i potone u očima totalno, što je verab dobro usporedio s Kerumom. Ko kad bilokoji balkanski političar nešto zajebe pa ne želi dati ni ispriku niti ostavku nego se pravda da su mu smjestili drski novinari (u ovom slučaju forumaši) ili neki od represivnih aveti iz prošlosti (u ovom slučaju mitski HEJTERI).
I onda šlag na tortu- banovi. Ajde za Edija B- ok može se reći da je možda pretjerao. Ali sawitch? I to se pitam ja koji nemam nikakvih dodirnih točaka sa njime. Fućka mi se i za sličice i za partizan pa nije da će mi nešto pretjerano nedostajati ali ovo nije fer.

Globinja niti ne vidim, ne znam da li radi možda kaj na sportskom dijelu jer tamo ne zalazim. Za njega mi je svejedno

Manhunter jedini radi svoj posao ažurno i pošteno i koliko god se ja nekad slagao ili ne slagao s njegovim odlukama nisam još primjetio da je prema nekome bio podmukao ili nepravedan. Čak naprotiv.



Gle najblesavija teorija je ta da sam ja topicom o knjižnici htjeo "uthecati na javno mijenje". Čovječe ja sam keźao ba plaži i to mi he palo na pamet! Nikakvih drugih teorija tu nema, sve he jesnostavno

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 01/08/2022 20:31:57
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2022 : 21:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

mladjo, jesi li slučajno odveo lwooda u ćumez a da nisi protokolirao? Nešto mu je naglo opala volja.

Nije tu san. Ne da mi se puno visit s moba.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2022 : 21:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Inace,mislija san da ce moderatori bolje proc. Tiha vecina protiv promjena nije dosla do izrazaja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 01/08/2022 : 22:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Zatvaraj glasačke kutije, vodimo.

Globinjo ne sudjeluje u moderiranju, nego u pripremi fešte za naslov prvaka.
Hunter nije ispao gospodin da na zamolbu ukine nepravedne kazne i sada se Ivan naljutio.
Mladji moderiranje oduzima previše vremena pa trpi humanitarni rad, što je prava šteta za zajednicu.
Osim toga izbačen je i sa Strp burze jer nije članarinu platio.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/08/2022 : 22:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Lwoode, topic stvarno nije ok.
Ja se isto ne slažem s manhunterovim moderiranjem jer jednostavno ne dijelim njegovo mišljenje o tome kako bi forum trebao izgledati. No svima je jasno da je dobar lik i da sigurno nije zlonamjeran.

Nije fer uspoređivati ga s njegovim kolegom za kojeg je svakome jasno da nema što raditi na svojoj poziciji, ali ni generalno u pristojnom društvu. Imati vronskog ili profu inza za moderatora bi bila pet puta manja sramota. Čovjeka sprda cijeli forum, a on to ni ne vidi nego priča o osmorici ljubomornih hejtera (ostaje neobjašnjeno na što su ti ljudi ljubomorni) i izbacuje ljude bezveze.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2022 : 22:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je stvarna slika 70:30 za sadašnju moderaciju ali ljudi ne źele glasati...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2022 : 22:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Lwoode, topic stvarno nije ok.
Ja se isto ne slažem s manhunterovim moderiranjem jer jednostavno ne dijelim njegovo mišljenje o tome kako bi forum trebao izgledati. No svima je jasno da je dobar lik i da sigurno nije zlonamjeran.

Nije fer uspoređivati ga s njegovim kolegom za kojeg je svakome jasno da nema što raditi na svojoj poziciji, ali ni generalno u pristojnom društvu. Imati vronskog ili profu inza za moderatora bi bila pet puta manja sramota. Čovjeka sprda cijeli forum, a on to ni ne vidi nego priča o osmorici ljubomornih hejtera (ostaje neobjašnjeno na što su ti ljudi ljubomorni) i izbacuje ljude bezveze.



Cijeli forun je 7-8 ljudi?
Ajde mali smiri se i priznaj poraz
Pogkedaj popis aktivnih forumaša i onda ga zsporedi sa onima koji hejtaju. Malo vas je...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/08/2022 : 22:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa tebe samo na tom tvom topicu sprda skoro 30 forumaša, što je već puno na forumu koji ima ovako slabu aktivnost. A tek treba dodati one koji su te sprdali nakon tvoje blamaže oko glumljenja odvjetnika i sve one koji ti se smiju, ali ne komentiraju na forumu. Neki ti se smiju u facu, neki te prcaju suptilno, a neki iza leđa, ali nitko nikada nije bio predmet sprdnje kao ti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2022 : 22:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
30 ljudi?!
Daj mali odrasti.
Ili treba opet da ti objavljujem ime i prezine na forumu pa da opet plačeš?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/08/2022 : 23:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Problem je što tebi fali inteligencije da raspoznaš kada te netko suptilno sprda.

Ako ćeš opet objavljivati moje ime i prezime uz laži o meni, ponovno ćeš morati to brisati kao i zadnji put.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2022 : 23:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Problem je što tebi fali inteligencije da raspoznaš kada te netko suptilno sprda.

Ako ćeš opet objavljivati moje ime i prezime uz laži o meni, ponovno ćeš morati to brisati kao i zadnji put.




Zadnji put sam obrisao jer me Markos osobno zamolio.
Ajde da vidimo ovaj put.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 02/08/2022 : 00:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Fali opcija - boli me uvo za sve.
Ide glas.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2022 : 05:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Lwoode, topic stvarno nije ok.
Ja se isto ne slažem s manhunterovim moderiranjem jer jednostavno ne dijelim njegovo mišljenje o tome kako bi forum trebao izgledati. No svima je jasno da je dobar lik i da sigurno nije zlonamjeran.

Nije fer uspoređivati ga s njegovim kolegom za kojeg je svakome jasno da nema što raditi na svojoj poziciji, ali ni generalno u pristojnom društvu. Imati vronskog ili profu inza za moderatora bi bila pet puta manja sramota. Čovjeka sprda cijeli forum, a on to ni ne vidi nego priča o osmorici ljubomornih hejtera (ostaje neobjašnjeno na što su ti ljudi ljubomorni) i izbacuje ljude bezveze.

"svima je jasno da je dobar lik". Eto meni nije jasno i ne govori u ime "svih". I da, isti lik kojeg branis je "dobronamjerno" pozatvara 90 posto topica koji su nesto valjali izvan stripova .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/08/2022 : 08:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

I da, isti lik kojeg branis je "dobronamjerno" pozatvara 90 posto topica koji su nesto valjali izvan stripova .




Ko kaže da su ti topici nešto valjali? Ako tebi nešto valja, ne znači da je to stvarno tako.

Kojih 90 odsto? Zatvorio sam četiri topica, sva četiri o politici. O onoj politici koja je zabranjena ovde. A sva četiri topica sam vam tolerisao godinama, pre nego što ste baš načisto zastranili.

Zato mi sjaši više sa time da sam loš moderator zato što sam zatvorio par topica koje ti preferiraš. Postaješ više nego naporan sa tim egocentričnim razmišljanjem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/08/2022 : 08:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Lwoode, topic stvarno nije ok.
Ja se isto ne slažem s manhunterovim moderiranjem jer jednostavno ne dijelim njegovo mišljenje o tome kako bi forum trebao izgledati. No svima je jasno da je dobar lik i da sigurno nije zlonamjeran.

Nije fer uspoređivati ga s njegovim kolegom za kojeg je svakome jasno da nema što raditi na svojoj poziciji, ali ni generalno u pristojnom društvu. Imati vronskog ili profu inza za moderatora bi bila pet puta manja sramota. Čovjeka sprda cijeli forum, a on to ni ne vidi nego priča o osmorici ljubomornih hejtera (ostaje neobjašnjeno na što su ti ljudi ljubomorni) i izbacuje ljude bezveze.

"svima je jasno da je dobar lik". Eto meni nije jasno i ne govori u ime "svih". I da, isti lik kojeg branis je "dobronamjerno" pozatvara 90 posto topica koji su nesto valjali izvan stripova .


Pa dobro, slažem se za te topice, ali to ide pod kategoriju dobrog ili lošeg moderiranja. Nisam mislio se nekome zbog toga osobno zamjerio - meni prvom nije iako sam i sam najviše vremena provodio na zaključanim topicima. Valjda sam umjesto 'svima' trebao napisati 'gotovo svima'.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2022 : 08:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Nego sta si nego si los moderator. Di smo zastranili? O cemu bulaznis? Sta nisi pozatvara i sportske topice kad glumis neku facu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/08/2022 : 08:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ništa ja ne glumim.. Ti glumiš uvređenog tinejdžera i večitog buntovnika već deset godina. Daj odrasti.

Kao što rekoh, tolerisao sam te topice toliko dugo, dok niste preterali. Imali ste i više upozorenja pre toga. Nego hajmo drugačije: koji su to kvalitetni topici koje sam ja zatvorio a da nisu za temu imali politiku?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2022 : 08:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvi,icemo korak dalje. Bas me zanima ako pocne rokanje atomkama os i dalje bit u svom fantasy worldu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/08/2022 : 08:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Naravno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2022 : 09:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
I cemu se onda cudis? Sta si ocekiva? da te pogladin po glavi?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2022 : 09:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
A i onaj drugi nebruseni biser sta se pojavi iznebuha i izbaci mene,krugera i chiefa na 3 miseca. Da smo se klali pa jos da je neko opravdanje. Niste za moderatore i amen.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/08/2022 : 09:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Jedina manhunterova greska je sto vam te topice nije pozatvarao odma.

Manhunter je dobar i potreban moderator, globinjo uopce nije moderator i vise ne bi smio imati pravo izbacivanja ljudi... mladjo je katastrofa, usere gdje god se pojavi, jucerasnje izbacivanje sawitcha zbog povrijedjenog ega je dno dna.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000