forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Slanje paketa Tiskom
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 06/08/2022 : 12:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 19/08/2022 08:21:46

DRAŽEN
New Member

171 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 06/08/2022 : 12:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Kupcu javiti broj računa.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 06/08/2022 : 12:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
izgleda da si jako mlad, qwertz, pa poslušaj:

ako šalješ nekome nepoznatome (prodao si nešto preko oglasnika), nemoj mu slati paket dok ti ne uplati na tvoj račun. javiš mu se, reci mu gdje da uplati i koliko, zatim provjeri je li uplatio i tek onda mu pošalji na adresu koju ti je dao. inače će te izraditi, ima svakakvih ljudi, mladi dječače.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/08/2022 : 14:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Neka ostane topic, možda još nekome posluži u budućnosti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/08/2022 : 14:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by stinky

izgleda da si jako mlad, qwertz, pa poslušaj:

ako šalješ nekome nepoznatome (prodao si nešto preko oglasnika), nemoj mu slati paket dok ti ne uplati na tvoj račun. javiš mu se, reci mu gdje da uplati i koliko, zatim provjeri je li uplatio i tek onda mu pošalji na adresu koju ti je dao. inače će te izraditi, ima svakakvih ljudi, mladi dječače.


Jesam mlad i nedavno su me skoro za*ebali. Mislim da i ovaj lik to pokušava, uopće me nije pitao broj računa za uplatiti




Sudeći po nekim otvorenim topicima pa "slučaj" Njuškalo... ovo sad sa Tiskom... bez ikakvih loših primisli ili zajebancije... češće se posavjetuj sa forumašima. Za tvoje dobro. Ozbiljno.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 06/08/2022 : 20:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Hoću. Doma nitko nikada nije ništa slao Tiskom, pa nismo bili sigurni kako to funkcionira. Pitao sam ovog lika kako mi planira platiti, kada me nije pitao broj računa, nije ništa odgovorio. Čini se da što više raznih načina za slanje postoji, postoji i sve više likova koji žele brzinski zaraditi na budalama poput mene :). Di su nestala ona vremena kada si sve dogovorio telefonskim razgovorom, poslao paket na adresu i drugi dan dobio novac?



Kod nas uzmeš žutu nakaznicu, ispuniš svoju i njegovu adresu, kažeš tetki za šalterom koliko stoji to što prodaješ, ona izračuna sve troškove koje on mora platiti. Ona zaljepi listič na paket, a ti platiš troškove transporta. Kad on dobije paket, plati dve poštaru, a onda ti dobiješ lovu koju ti dostave doma ili ju digneš na pošti.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 06/08/2022 20:45:08
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/08/2022 : 21:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
I onda kad ovaj ne plati tebi se vrati paket pa si opet popušija poštarinu x2.😉

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 06/08/2022 : 21:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

I onda kad ovaj ne plati tebi se vrati paket pa si opet popušija poštarinu x2.😉



U 15 godina dogodilo se mi to samo 4 puta ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/08/2022 : 22:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Qwertz

Hoću. Doma nitko nikada nije ništa slao Tiskom, pa nismo bili sigurni kako to funkcionira. Pitao sam ovog lika kako mi planira platiti, kada me nije pitao broj računa, nije ništa odgovorio. Čini se da što više raznih načina za slanje postoji, postoji i sve više likova koji žele brzinski zaraditi na budalama poput mene :). Di su nestala ona vremena kada si sve dogovorio telefonskim razgovorom, poslao paket na adresu i drugi dan dobio novac?



Kod nas uzmeš žutu nakaznicu, ispuniš svoju i njegovu adresu, kažeš tetki za šalterom koliko stoji to što prodaješ, ona izračuna sve troškove koje on mora platiti. Ona zaljepi listič na paket, a ti platiš troškove transporta. Kad on dobije paket, plati dve poštaru, a onda ti dobiješ lovu koju ti dostave doma ili ju digneš na pošti.



Tisak nema takvu opciju a i nije preporučljiva ako nije netko s kim si već surađiva. Ne znam kakav je problem uplatiti na račun.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/08/2022 : 23:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by jaki

I onda kad ovaj ne plati tebi se vrati paket pa si opet popušija poštarinu x2.😉



U 15 godina dogodilo se mi to samo 4 puta ...


Samo😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 07/08/2022 : 07:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Izgubljenih cca 30 evra, sve šta sam prodavao dobio sam besplatno ...

U velikom sam plusu ...


Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/08/2022 : 07:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Qwertz

Hoću. Doma nitko nikada nije ništa slao Tiskom, pa nismo bili sigurni kako to funkcionira. Pitao sam ovog lika kako mi planira platiti, kada me nije pitao broj računa, nije ništa odgovorio. Čini se da što više raznih načina za slanje postoji, postoji i sve više likova koji žele brzinski zaraditi na budalama poput mene :). Di su nestala ona vremena kada si sve dogovorio telefonskim razgovorom, poslao paket na adresu i drugi dan dobio novac?



Kod nas uzmeš žutu nakaznicu, ispuniš svoju i njegovu adresu, kažeš tetki za šalterom koliko stoji to što prodaješ, ona izračuna sve troškove koje on mora platiti. Ona zaljepi listič na paket, a ti platiš troškove transporta. Kad on dobije paket, plati dve poštaru, a onda ti dobiješ lovu koju ti dostave doma ili ju digneš na pošti.



Tisak nema takvu opciju a i nije preporučljiva ako nije netko s kim si već surađiva. Ne znam kakav je problem uplatiti na račun.



A imaš nepovjerljivih ljudi pa nma šanse da bi uplatili lovu. Ali ja pristanem i na pouzeće. Nedavno me neki frajer da bi mi uplatio tražio i OIB i svkakve gluposti kako bi mi uplatio, pa smo na kraju dog pouzeće preko GLSa i sve je prošlo uredno. Isto tako sam jendom barbi nosio uživo u St Đeremaju, stariji čovjek 50-60g, bilo mi je usput a njemu je isto bilio bed uplatit unapred. Do sada su me zeznuli samo ovi što su tražili rezervacije, pa me muljali mj-dva i onda odustali, tu sam vj izgubio ozbiljne kupce, ali dobro to mi je škola, nema više rezervacija bez kapare i bok. Ne kužim te ljude koji rez jer nemaju love, ja ako nemam love ne kupujem i ne zajezezavam ljude i bok.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000