forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na 50% popusta (ili više) - preporuke
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/08/2022 : 22:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Od 40% ekipe, preporuka i za Markiza od Anaona.



+1
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/09/2022 : 01:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Kozi mi je sjajan,ali Džonatan me nije kupio - mada za ove pare itekako vredi.
Od ostalih na popustu od 50% i više,osim Džonatana,Realista i Ratmena,svi su mi jako dobri do odlični,i grehota ih je ne kupiti za bagatelu po kojoj se nude.Jbte,Žerom 10 jura,Gospodin Žan i Tvrđe ko pišljivi kiosk Zagor...Skalpirani,Esteban,Moć nevinih i Tajler Kros,stripovi iz kategorije 5+ po ekstra povoljnoj ceni...
Doduše,tek treba da overim Šumu devica i Vražju dolinu.


Ne treba, vjeruj mi.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/09/2022 : 07:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Za dio tih stripova koji stoje na popustu sigurno je zaslužan i stav Fibre da ne završava neke od serijala kojima prodaja ide slabije tipa Gospodin Jean, Paul, Bosonogi Gen, Rat-Man itd.

Isto tako dugo se prodavao sa svim mogućim popustima i Millazov Crveni gospodar kojeg sam eto kupio i ostao na jednom.

Jednostavno kupci (kolekcionari) ne vole krnje kolekcije.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/09/2022 : 08:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Best buy s obzirom na % poopusta su vjerojatno Trgovina 2 te Negro Blanco. Trgovina je odlična ali treba imat i prvi dio, dok Negra je grijeh ne kupiti s obzirom na količinu lijepo nacrtanih žena.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
581 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 01/09/2022 : 08:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Ma Paul na pecanju za 39 kn je trenutno daleko najbolje ulaganje u životu. Tu je i sjajni Jerome Bloche kojeg nikako da odlučim kupiti iako je cijena bagatela. Ali eto pročitao sam ga i kao možda mi nije baš sad neophodan za imati ga u kolekciji pa ću rađe tih 300tinjak kuna potrošiti za nešto drugo, novo šta je izašlo.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/09/2022 : 09:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24
Tu je i sjajni Jerome Bloche kojeg nikako da odlučim kupiti iako je cijena bagatela. Ali eto pročitao sam ga i kao možda mi nije baš sad neophodan za imati ga u kolekciji pa ću rađe tih 300tinjak kuna potrošiti za nešto drugo, novo šta je izašlo.



Evo i onda se Marka proziva što ne nastavlja tiskati sjajne serijale koji se ne kupuju.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1671 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 01/09/2022 : 09:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Močvarko,
Asterios,
Ponovo rođen,
Alvin i Abelard,
Ardalen
Hombre (crno beli)...

Nemoj posle da bude kasno...

Neki od zanimljivijih naslova:
Salvatore, odličan al nezavršen, i kako stvari stoje nikad i neće biti.
Sotonija, luda vožnja, maštovit. Zabava za jedno popodne.
Esteban bi bio fenomenalan da nema one Rambo transformacije gde dečak pobedi vojsku, sruši zatvor... Tad kreće pad...
Američki Kinez, solidan. Paralele sa DragonBall,malo je lepše kad si upućen, mada se i bez predznanja može lako čitati.
Come Prima komedičan omaž filmovima na tu foru. Meni prijatno iznenađenje...


Resistance is futile.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 01/09/2022 : 12:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Best buy s obzirom na % poopusta su vjerojatno Trgovina 2 te Negro Blanco. Trgovina je odlična ali treba imat i prvi dio, dok Negra je grijeh ne kupiti s obzirom na količinu lijepo nacrtanih žena.


To si definitivno u pravu. Stvarno je uzitak citati strip takve tematike i pritom imati tako lijep crtez koji savršeno docarava tu neku ljubavnu atmosferu.
Cak i kad scenarij na trenutke bude dosadan, crtež spasi stvar i tjera me da nastavim s citanjem.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/09/2022 : 14:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Mene je Negro ubio sredinom trećeg albuma ali istina je da je stvarno lijepo nacrtan.

Od ovih izdanja na 50% i više bih svakome preporučio Estebana, Dvorsku ludu i Come prima.
Jonathan je meni genijalan no istina je da nije za svakoga. Ima mnogo što boljih što atraktivnijih stripova koje volim pročitati preko zime ali Coseyeva meditativna atmosfera je posebna.
Salvatore je jako dobar iako mislim da većina (a i ja s njima) ne voli baš takvo drhtavo linijašenje.
Šuma djevica je isto dosta dobar strip. Kao i većina stripova na popustu i ovaj ima svojih problema ali su boje i ugođaj unatoč brutalnostima - blagdanski. Što se ne viđa baš tako često.
Alvin je prekokrasan ali i deprimira. Što nije nužno loše. :D
Tyler Cross je isto iznenađujuće dobar. Fanovima žanra je ovo masthevuša do ibera a mislim da bi i svi ostali trebali pročitati barem prvi album i vidjeti što je primjer vrhunskog pričopričanja.

Bok, kako si.

Edited by - Cromwell on 01/09/2022 14:17:01
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/09/2022 : 14:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Negro nije za čitanje u cugu, baš kao i svi ostali novinski stripovi. To je za pričicu-dvije, i onda za par dana opet. Jer inače brzo postaje dosadan i više se ne može prebrojit koliko puta je zamjenio djevojke, čas s jednom čas sa drugom i tako ukrug.
Ali samo izdanje je bonbon, na velikom formatu crteč dodatno dolazi do izražaja, pa još naslovnice od Parlova. Za ove (smiješne) novce vrijedi itekako.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 01/09/2022 : 16:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Tyler Cross je jedna od najboljih kolorki i nevjerojatno mi je da je završio na popustu. Od drugih preporuka, tu su u prvom redu Fantomas, Silas Corey i Trgovina 2. Rip, Tvrđe i Macan se podrazumijevaju.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 01/09/2022 : 16:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Negro nije za čitanje u cugu, baš kao i svi ostali novinski stripovi. To je za pričicu-dvije, i onda za par dana opet. Jer inače brzo postaje dosadan i više se ne može prebrojit koliko puta je zamjenio djevojke, čas s jednom čas sa drugom i tako ukrug.
Ali samo izdanje je bonbon, na velikom formatu crteč dodatno dolazi do izražaja, pa još naslovnice od Parlova. Za ove (smiješne) novce vrijedi itekako.



Je vrijedi ali prvu knjigu nema nigdje ni za lijek kupiti, a tko želi imati kolekciju nekog serijala bez prvog broja?

Nažalost česta boljka kod serijala.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 01/09/2022 : 20:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Nema veze za prvi broj, kupi ove ostale i neces pogrijesit, steta ih je ne uzet za ovako malo novaca..i onda cekat da naleti jedinica, bit ce malo skuplja al kad na kraju sve zbrojis opet za nekih 400 do 450 kuna imas cijeli komplet, što je opet debelo ispod pune cijene
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/09/2022 : 20:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Je li Tyler reprint ili je to prvo izdanje? Ako je prvo pridružujem se nevjerici da je doživio ovaj popust, činio se kao pučki zicer.

Preporuka i za Silas Coreya, dopast će se i modernističkoj i klasicističkoj publici.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 01/09/2022 : 21:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Tyler je prvo izdanje.
A Silas je i meni top, tako da me cudi da jos nije rasprodan.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/09/2022 : 21:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Za dio tih stripova koji stoje na popustu sigurno je zaslužan i stav Fibre da ne završava neke od serijala kojima prodaja ide slabije tipa Gospodin Jean, Paul, Bosonogi Gen, Rat-Man itd.

Isto tako dugo se prodavao sa svim mogućim popustima i Millazov Crveni gospodar kojeg sam eto kupio i ostao na jednom.

Jednostavno kupci (kolekcionari) ne vole krnje kolekcije.



Ti polako stvarno pocinjes da nerviras. Koliko mi je poznato, Crveni gospodar je i u originalu izasao samo taj. Niti mi je poznato, da su Jean, Gen i Paul ukinuti. To stoji jedino za Ratmana, posto je isao na kioske, sto je vec u pocetku bio suicide mission, jelte na kiosku nista osim provjerenih junaka ili jos bolje Zagora bas i ne cvijeta.

Ali valjda ce se Markos javiti pa izjasniti oko tih izdanja. Ili jos bolje, nadam se da nece, jer na njegovom mjestu nebi vise imao ni zivaca ni volje a kamoli potrebe odgovarati na ovakve postove.

Jack the Black.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/09/2022 : 21:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Paul se triba čitat kronološki, i svaki se nastavlja, tako da je neprostivo šta to nije kompletirano.
Gospodin Jean isto tako.
Neozbiljno od Fibre.
Kolekcionari joj to oprostiti neće.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/09/2022 21:42:19
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/09/2022 : 22:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by logo111

Za dio tih stripova koji stoje na popustu sigurno je zaslužan i stav Fibre da ne završava neke od serijala kojima prodaja ide slabije tipa Gospodin Jean, Paul, Bosonogi Gen, Rat-Man itd.

Isto tako dugo se prodavao sa svim mogućim popustima i Millazov Crveni gospodar kojeg sam eto kupio i ostao na jednom.

Jednostavno kupci (kolekcionari) ne vole krnje kolekcije.



Ti polako stvarno pocinjes da nerviras. Koliko mi je poznato, Crveni gospodar je i u originalu izasao samo taj. Niti mi je poznato, da su Jean, Gen i Paul ukinuti. To stoji jedino za Ratmana, posto je isao na kioske, sto je vec u pocetku bio suicide mission, jelte na kiosku nista osim provjerenih junaka ili jos bolje Zagora bas i ne cvijeta.

Ali valjda ce se Markos javiti pa izjasniti oko tih izdanja. Ili jos bolje, nadam se da nece, jer na njegovom mjestu nebi vise imao ni zivaca ni volje a kamoli potrebe odgovarati na ovakve postove.


Pa koliko ja znam Crveni gospodar je u najavi trebao imati 6 nastavaka. Sad možda nisu ni originalno izdani, nemam taj podatak ali uglavnom očekivanih nastavaka na tu knjigu br.1. nije bilo. Nebitno kako, zbog koga...
Nema potrebe da ti glumataš bilo kakvog odvjetnika po forumu.
Ako je Fibra nešto i ukinula zato što se nije prodavalo je razumljivo i prihvatljivo bez ikakve kritike ali to definitivno može utjecati na daljnji prodaju primjeraka iz te serije i to je svrha moga upisa.
Zato se momak smiri jer će te srce opaliti.

Edited by - logo111 on 01/09/2022 22:50:37
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 01/09/2022 : 22:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Gospodin Jean je sjajan strip, mozda uz LjiR najpotcenjenija Fibra, oba naslova su izasla "malo prerano", a Jean je trebalo staviti u kolorku, i danas bi imali i preostale albume...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/09/2022 : 06:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by logo111

Za dio tih stripova koji stoje na popustu sigurno je zaslužan i stav Fibre da ne završava neke od serijala kojima prodaja ide slabije tipa Gospodin Jean, Paul, Bosonogi Gen, Rat-Man itd.

Isto tako dugo se prodavao sa svim mogućim popustima i Millazov Crveni gospodar kojeg sam eto kupio i ostao na jednom.

Jednostavno kupci (kolekcionari) ne vole krnje kolekcije.



Ti polako stvarno pocinjes da nerviras. Koliko mi je poznato, Crveni gospodar je i u originalu izasao samo taj. Niti mi je poznato, da su Jean, Gen i Paul ukinuti. To stoji jedino za Ratmana, posto je isao na kioske, sto je vec u pocetku bio suicide mission, jelte na kiosku nista osim provjerenih junaka ili jos bolje Zagora bas i ne cvijeta.

Ali valjda ce se Markos javiti pa izjasniti oko tih izdanja. Ili jos bolje, nadam se da nece, jer na njegovom mjestu nebi vise imao ni zivaca ni volje a kamoli potrebe odgovarati na ovakve postove.


Pa koliko ja znam Crveni gospodar je u najavi trebao imati 6 nastavaka. Sad možda nisu ni originalno izdani, nemam taj podatak ali uglavnom očekivanih nastavaka na tu knjigu br.1. nije bilo. Nebitno kako, zbog koga...
Nema potrebe da ti glumataš bilo kakvog odvjetnika po forumu.
Ako je Fibra nešto i ukinula zato što se nije prodavalo je razumljivo i prihvatljivo bez ikakve kritike ali to definitivno može utjecati na daljnji prodaju primjeraka iz te serije i to je svrha moga upisa.
Zato se momak smiri jer će te srce opaliti.



Glumatam odvjetnika? Da se momak smirim zbog srca?

Sa svoje strane prekidam ovu komediju koju si zapoceo sa svojim postom. Nek ti je sretno.

Jack the Black.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/09/2022 : 07:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by logo111

Za dio tih stripova koji stoje na popustu sigurno je zaslužan i stav Fibre da ne završava neke od serijala kojima prodaja ide slabije tipa Gospodin Jean, Paul, Bosonogi Gen, Rat-Man itd.

Isto tako dugo se prodavao sa svim mogućim popustima i Millazov Crveni gospodar kojeg sam eto kupio i ostao na jednom.

Jednostavno kupci (kolekcionari) ne vole krnje kolekcije.



Ti polako stvarno pocinjes da nerviras. Koliko mi je poznato, Crveni gospodar je i u originalu izasao samo taj. Niti mi je poznato, da su Jean, Gen i Paul ukinuti. To stoji jedino za Ratmana, posto je isao na kioske, sto je vec u pocetku bio suicide mission, jelte na kiosku nista osim provjerenih junaka ili jos bolje Zagora bas i ne cvijeta.

Ali valjda ce se Markos javiti pa izjasniti oko tih izdanja. Ili jos bolje, nadam se da nece, jer na njegovom mjestu nebi vise imao ni zivaca ni volje a kamoli potrebe odgovarati na ovakve postove.


Pa koliko ja znam Crveni gospodar je u najavi trebao imati 6 nastavaka. Sad možda nisu ni originalno izdani, nemam taj podatak ali uglavnom očekivanih nastavaka na tu knjigu br.1. nije bilo. Nebitno kako, zbog koga...
Nema potrebe da ti glumataš bilo kakvog odvjetnika po forumu.
Ako je Fibra nešto i ukinula zato što se nije prodavalo je razumljivo i prihvatljivo bez ikakve kritike ali to definitivno može utjecati na daljnji prodaju primjeraka iz te serije i to je svrha moga upisa.
Zato se momak smiri jer će te srce opaliti.



Glumatam odvjetnika? Da se momak smirim zbog srca?

Sa svoje strane prekidam ovu komediju koju si zapoceo sa svojim postom. Nek ti je sretno.


Moš' misliti drame. Sretno i tebi.
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 02/09/2022 : 08:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
Slazem se sa logo111. Plus to sto za serijale bi napravio da se ne mogu kupiti odvojeno brojevi. Jer onda dolazi kao sto vidimo do toga da zbog rasprodane jedne od knjiga nitko ne zeli kupiti ostale. I onda se ti razvlaci, cak niti popusti od 50-70% ne pomazu da se proda. Vrh bogova reprint, Sin City i cini mi se sada reprint inkala. Sve u kompletu. To je formula za serijale.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 02/09/2022 : 09:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ti vrli kolekcionari se nisu baš iskazali na Hitmanu, Bajkama, Negru, Skalpiranima, Transmetropolitanu, nastaviti niz...

Mislim meni je isto žao par naslova ali ako ne ide- ne ide jbg. Nadam se da će oni grozni Betmeni koji idu ko alva jednog dana uspjeti generirati nekakvu financijsku injekciju za ove rubne naslove. Ali i ako se to ne dogodi potpuno razmijem da nema smisla da se tona stripova kiseli u skladištu 100dvajst godina.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 04/09/2022 : 17:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Svakome ko voli dobar strip, bih preporucio Fantomasov gnev, mene na prvu nije privukao, ali sam ga uzeo, i ostao vise nego prijatno iznenadjen. Zanimljiva prica, zasnovama na mitu o Fantomasu, obradjena na specifican nacin, ali ono sto strip cini sjajnim je vizuelni deo, crtez, kolor, na nekim trenucima me podsetio na Pedrosu, u najboljim danima...vizuelno savsrsen strip...u prici nema nedostataka, ali oni koji ocekuju klasicnu razradu jedne misterije, trilera, ostace razocarani, jer ovo nije tipican strip...
Go to Top of Page

jerki44
Starting Member



Croatia
89 Posts

Member since 26/08/2017

Posted - 29/11/2023 : 10:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jerki44 a Private Message  Reply with Quote
Ajde preporuke
Za 50€ (cca) koje bi stripove kupili na trenutnoj fibrinoj akciji?
(Molim Vas da uz spisak, ako nije problem, napišete najdraži strip u fibrinom izdanju. Čisto da procjenim ukus :) )
Hvala :)
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000