forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 MODERIRANJE TOPIKA - STOP SPAMERIMA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 19/10/2022 : 22:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Krajnje je vrijeme da se na ovom strip-forumu omogući opcija moderiranja topika od strane autora (kao npr. na facebooku), te tako onemoguće spamovi i neprimjereni postovi. Drugim riječima da autor topika može izbrisati spamove.

Večeras sam uputio Markosu ovaj prijedlog, pa ćemo vidjeti šta bi se moglo uraditi po tom pitanju.


C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 19/10/2022 23:20:34

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/10/2022 : 23:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno ne.
Mini moderiranje je smrt ikakve rasprave i povod za kaos. Tko onda autoru brani da briše i konstruktivne kritike koje mu se ne sviđaju?

Ono što mene recimo smeta je konstantno Petrušino spamanje u bilo kojoj temi da se pojavi. Nije mi jasno kako moderatori ne reagiraju na konstantno floodanje svih topica na kojima piše. Čovjek guši svaku twmu, boli me briga što je on strip autor. Ne može mu se na temelju toga gledati kroz prste.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 20/10/2022 : 00:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Apsolutno ne.
Mini moderiranje je smrt ikakve rasprave i povod za kaos. Tko onda autoru brani da briše i konstruktivne kritike koje mu se ne sviđaju?

Ono što mene recimo smeta je konstantno Petrušino spamanje u bilo kojoj temi da se pojavi. Nije mi jasno kako moderatori ne reagiraju na konstantno floodanje svih topica na kojima piše. Čovjek guši svaku twmu, boli me briga što je on strip autor. Ne može mu se na temelju toga gledati kroz prste.


Zna se šta je spam, upravo si naveo jedan primjer.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/10/2022 : 09:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Apsolutno ne.
Mini moderiranje je smrt ikakve rasprave i povod za kaos. Tko onda autoru brani da briše i konstruktivne kritike koje mu se ne sviđaju?

Ono što mene recimo smeta je konstantno Petrušino spamanje u bilo kojoj temi da se pojavi. Nije mi jasno kako moderatori ne reagiraju na konstantno floodanje svih topica na kojima piše. Čovjek guši svaku twmu, boli me briga što je on strip autor. Ne može mu se na temelju toga gledati kroz prste.



Ja sam pokušao, ali nisam uspeo. Sad neka pokuša neko drugi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/10/2022 : 09:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Koja je tajna njegovog uspjeha?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/10/2022 : 10:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Koja je tajna njegovog uspjeha?

Nacrtao je dobre stripove. Možda i ja sad kad me markos objavio mogu popizdit i pisat pizdariju za pizdarijom po forumu. :P

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 20/10/2022 : 11:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
To tek sa objavom drugog albuma, nikako pre.

Predlažem da od danas samo autor topika sme pisati na topiku, jedino tako moguće da se nekako dohaka flexbooksu i bude bolji.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/10/2022 : 12:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Možda ima smisla da se u Izdavačkom izlogu blokiraju komentari i ostave samo objave izdavača za nova izdanja i/ili popuste.

Za komentare ima dovoljno topica pod Stripovi.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 20/10/2022 : 12:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Možda ima smisla da se u Izdavačkom izlogu blokiraju komentari i ostave samo objave izdavača za nova izdanja i/ili popuste.

Za komentare ima dovoljno topica pod Stripovi.



Jezik pregrizo.

Volim kad strip ima svoj topic i kad mogu na tom topicu pročitati komentare čitatelja. To mi je jedna od najkorisnijih stvari na ovom forumu.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/10/2022 : 12:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Peyo

Možda ima smisla da se u Izdavačkom izlogu blokiraju komentari i ostave samo objave izdavača za nova izdanja i/ili popuste.

Za komentare ima dovoljno topica pod Stripovi.



Jezik pregrizo.

Volim kad strip ima svoj topic i kad mogu na tom topicu pročitati komentare čitatelja. To mi je jedna od najkorisnijih stvari na ovom forumu.



Meni je to samo informacija koliko netko slično razmišlja kao ja.

Na temelju tih komentara se u pravilu ne odlučujem na kupnju.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/10/2022 : 13:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Da, Frano zna pretjerati ali sad da je za udaljavanje sa foruma - nije. Meni to izgleda kao da priča sam sa sobom:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/10/2022 : 13:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne kažem da je za ban, al triba se nekako rješit. Iritantno je bokte, zasere di god da se pojavi.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 20/10/2022 : 14:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Ma što zasere ? Čovjek raspravlja o stripu i tko hoće može se uvijek uključiti. Ima kojima su zanimljive njegove opservacije.

Da, ima "floodanja" ali ako je to najveći problem. Šta si navalio na svakom topicu ? Jebote tebi najviše smeta a imaš ga na ignoru.

Ovo je forum, uključi se u raspravu ili nemoj samo prestani više zapomagati. Ili jednostavno odrasti.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/10/2022 : 14:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je forum, da, a na forumu bi (isto kao i u stvarnom razgovoru) trebao postojati bon-ton po pitanju načina na koji se odvija razgovor. Floodanje je problem i to je to. Zatrpava temu, sve skupa izgleda nepregledno, napucava postove i guši svaku stranicu na kojoj se pojavi. To da raspravlja o stripu nikad nije ni bilo upitno. Međutim, to se može i treba odvijati na normalan i pristojan način.

Na ignoru mi je, ali to nažalost ne rješava problem. Ne znam imaš li ikoga na ignoreu, no ako imaš, znaš i sam kako to izgleda. Sadržaj se ne vidi, no postovi zauzimaju mjesto na stranici i to se vidi, zauzima prostor i u načelu smeta. Čovjek jednu (ne baš dugu) misao razvuče kroz 6 poruka u razmaku od 10ak minuta i tako skoro svaki put. Jebiga, nije u redu. Ovo "uključi se u raspravu" nije nikakvo rješenje, već se time dopušta onima koji rade problem da ga idalje rade. Nažalost pojedincima se dopušta da rade šta oće bez ikakvih posljedica, ne samo Petruši. Ne volim kad nema reda.

No s druge strane, da, možda sam ipak previše na forumu. Promijenit će se i to.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 20/10/2022 : 14:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Ma i ja sam za pravila, naravno. Samo nemoj forum previše ozbiljno doživljavati.

Različitost svih nas je bogatstvo ovakvog mjesta.

Zato je dobro da imamo Franu, Paku01, xy.....
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2022 : 15:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvo razvlačenje teme?
Pa Frano je sudjelova na ukupno tri topica u zadnje puno vrimena... Od ta tri u dva je bija jedini sudionik.
Čovik jednostavno kao sa porukama stisne enter i nastavi... je baš mu je stalo do nabijanja postova.

Podsjeti me nekad na jednog mog kupca koji je u 00:30 osvojia aukciju a kad san pogleda mobitel u sedam ujutro vidim da mi je od nestrpljenja posla 40 poruka... zadnja je bila:

Eto, pričajući ja sa tobom, napričah se sam sa sobom.

Pravda za Franu!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/10/2022 : 15:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Spusti se Frano!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2022 : 16:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Vrime je...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 20/10/2022 : 17:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Baš što će Frano Lasić da se zamajava s nama, ima čoek pametnija posla.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5486 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 11/11/2022 : 08:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Hijooj, drugari.
Zahvaljujem na toleranciji.
Civilizacijski je to doseg, al' istina, loš po zdravlje.

Renky, majstore!
Manhunter, u čelo te jubim!

:)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000