forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 WC Qatar 2022
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 147

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2022 : 18:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3596606-najbolja-slika-mundijala-ronaldo-na-klupi-svi-fotosi-oko-njega
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/12/2022 : 18:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by ivanl

Ma daj ne seri...



Ajd smiri se malo. Opuštena situacija, pričamo i onda ti kao neki pijanac upadaš bez ikakve veze.



Jesi li reka pauza do preksutra!?? Ili nisi!??

By the way, sad sam se maloprije nasa s Jerom i pustija sam mu Slayer, van ovih nogometno/nacionalnih pizdarija...

Tja, pijanac...

Bit ce da ne poznajes dovoljno tekucih problema...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/12/2022 : 18:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
A, je l' ima neka tekma vecera?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2022 : 18:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

A, je l' ima neka tekma vecera?




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/12/2022 : 20:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by ivanl

Ma daj ne seri...



Ajd smiri se malo. Opuštena situacija, pričamo i onda ti kao neki pijanac upadaš bez ikakve veze.


Ne tribaš ga upozoravat kad meni ovako nešto napiše, među nama nema zle krvi, ovo je sve zajebancija.
Ne laže, stvarno mi je pušta Slayer isprid lokalnoga dućana, grmila je cila ulica.
Ne smin napisat je li pijan jer mu žena čita forum.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 07/12/2022 : 20:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja tjeram djecu van, ali polako to ide.
Mali nije ni završio faks, a već ga je neka Austrijska firma ulovila. Reko mu to su ti nove fore, jeftiniji si im ovdje, a ne da te plaćaju koje oni imaju plaće tamo.
Zajebi te fore, ja ga tjeram u Švicu, to mi se čini najbolje, nije daleko, a dobar je standard.
Stariji gleda Kanadu, to mi se čini malo predaleko, reko mu ako na tu stranu, onda samo Detrit.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/12/2022 : 20:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by ivanl

Ma daj ne seri...



Ajd smiri se malo. Opuštena situacija, pričamo i onda ti kao neki pijanac upadaš bez ikakve veze.


Ne tribaš ga upozoravat kad meni ovako nešto napiše, među nama nema zle krvi, ovo je sve zajebancija.
Ne laže, stvarno mi je pušta Slayer isprid lokalnoga dućana, grmila je cila ulica.
Ne smin napisat je li pijan jer mu žena čita forum.



Evo, kunen se, sad je usla u kucu sa konference iz Zagreba...
Odma san joj da, da procita tvoj upis...
😁

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/12/2022 : 20:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/sn/nogomet/sp2022/video-macka-upala-na-presicu-brazila-i-skocila-pred-viniciusa-glasnogovornik-reakcijom-mnoge-ostavio-u-cudu-15283936

:) :) :)
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/12/2022 : 22:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja tjeram djecu van, ali polako to ide.
Mali nije ni završio faks, a već ga je neka Austrijska firma ulovila. Reko mu to su ti nove fore, jeftiniji si im ovdje, a ne da te plaćaju koje oni imaju plaće tamo.
Zajebi te fore, ja ga tjeram u Švicu, to mi se čini najbolje, nije daleko, a dobar je standard.
Stariji gleda Kanadu, to mi se čini malo predaleko, reko mu ako na tu stranu, onda samo Detrit.




Za koji k.... su ljudi ginuli ako djeca odlaze?

Znam prilično djece branitelja, poginulih u ratu ili u međuvremenu umrlih, a djeca i unučad su im vani i ne misle se vraćati.

Za koji k.... i sad ginu u Ukrajini, kad će i tamo uskoro biti isto, ako već nije?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/12/2022 : 22:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja tjeram djecu van, ali polako to ide.
Mali nije ni završio faks, a već ga je neka Austrijska firma ulovila. Reko mu to su ti nove fore, jeftiniji si im ovdje, a ne da te plaćaju koje oni imaju plaće tamo.
Zajebi te fore, ja ga tjeram u Švicu, to mi se čini najbolje, nije daleko, a dobar je standard.
Stariji gleda Kanadu, to mi se čini malo predaleko, reko mu ako na tu stranu, onda samo Detrit.




Za koji k.... su ljudi ginuli ako djeca odlaze?

Znam prilično djece branitelja, poginulih u ratu ili u međuvremenu umrlih, a djeca i unučad su im vani i ne misle se vraćati.

Za koji k.... i sad ginu u Ukrajini, kad će i tamo uskoro biti isto, ako već nije?



Nemoj Zele. Nemoj. Odvesces me u pizdariju... a to se ovde nesmi...
Nemoj. Pls.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/12/2022 : 22:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja tjeram djecu van, ali polako to ide.
Mali nije ni završio faks, a već ga je neka Austrijska firma ulovila. Reko mu to su ti nove fore, jeftiniji si im ovdje, a ne da te plaćaju koje oni imaju plaće tamo.
Zajebi te fore, ja ga tjeram u Švicu, to mi se čini najbolje, nije daleko, a dobar je standard.
Stariji gleda Kanadu, to mi se čini malo predaleko, reko mu ako na tu stranu, onda samo Detrit.




Za koji k.... su ljudi ginuli ako djeca odlaze?

Znam prilično djece branitelja, poginulih u ratu ili u međuvremenu umrlih, a djeca i unučad su im vani i ne misle se vraćati.

Za koji k.... i sad ginu u Ukrajini, kad će i tamo uskoro biti isto, ako već nije?


Pretpostavljan da su pitanja retorička.
Ja bi volija da mi dica odu vani jer ovde ne funkcionira država.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 07/12/2022 : 22:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Što ne bi djeca išla van ako im je veća perspektiva i bolje.
Imam puno poznatih čija su djeca vani i super im je, stalno ih posjećuju i vide svijeta.
Malo Europa, malo Australia, Amerika…
Razvrstaš djecu po svijetu i putuješ.

Osim toga idejni vodja i utemeljitelj strip burze je otiša ća.
Vidjeli smo se ovog ljeta i nisam dobio hint da se misli on ili familija vratit zbog nastavka održavanja legendarne strip burze.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/12/2022 : 23:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja tjeram djecu van, ali polako to ide.
Mali nije ni završio faks, a već ga je neka Austrijska firma ulovila. Reko mu to su ti nove fore, jeftiniji si im ovdje, a ne da te plaćaju koje oni imaju plaće tamo.
Zajebi te fore, ja ga tjeram u Švicu, to mi se čini najbolje, nije daleko, a dobar je standard.
Stariji gleda Kanadu, to mi se čini malo predaleko, reko mu ako na tu stranu, onda samo Detrit.




Za koji k.... su ljudi ginuli ako djeca odlaze?

Znam prilično djece branitelja, poginulih u ratu ili u međuvremenu umrlih, a djeca i unučad su im vani i ne misle se vraćati.

Za koji k.... i sad ginu u Ukrajini, kad će i tamo uskoro biti isto, ako već nije?



Nemoj Zele. Nemoj. Odvesces me u pizdariju... a to se ovde nesmi...
Nemoj. Pls.



Ma neću, sorry frende ako sam te uzrujao. To važi i za druge.

Ali skoro da nemam prijatelja čija djeca nisu vani.

Ovdje će zakratko ostati samo njihovi grobovi koje nitko od njihove djece neće više nikad obići.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/12/2022 : 06:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
I, koji je rezultat bio?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/12/2022 : 06:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja tjeram djecu van, ali polako to ide.
Mali nije ni završio faks, a već ga je neka Austrijska firma ulovila. Reko mu to su ti nove fore, jeftiniji si im ovdje, a ne da te plaćaju koje oni imaju plaće tamo.
Zajebi te fore, ja ga tjeram u Švicu, to mi se čini najbolje, nije daleko, a dobar je standard.
Stariji gleda Kanadu, to mi se čini malo predaleko, reko mu ako na tu stranu, onda samo Detrit.




Za koji k.... su ljudi ginuli ako djeca odlaze?

Znam prilično djece branitelja, poginulih u ratu ili u međuvremenu umrlih, a djeca i unučad su im vani i ne misle se vraćati.

Za koji k.... i sad ginu u Ukrajini, kad će i tamo uskoro biti isto, ako već nije?



Nemoj Zele. Nemoj. Odvesces me u pizdariju... a to se ovde nesmi...
Nemoj. Pls.



Ma neću, sorry frende ako sam te uzrujao. To važi i za druge.

Ali skoro da nemam prijatelja čija djeca nisu vani.

Ovdje će zakratko ostati samo njihovi grobovi koje nitko od njihove djece neće više nikad obići.


Zato se triba kremirat pa te dica ako oće mogu odnit sa sobon i stavit ti cviće svaki dan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/12/2022 06:10:15
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/12/2022 : 06:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

I, koji je rezultat bio?


Još se igra. Bit će izgleda penali.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/12/2022 : 06:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Jav'te obavezno ishod.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/12/2022 : 06:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Jav'te obavezno ishod.


Popušili smo kako god okreneš.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
183 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 08/12/2022 : 08:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Ginuli zato da domoljubno -udbaška žgadija može nesmetano obavit ono što im je bio primarni cilj(namirit sebe i svoje praunuke)Zar nije to
dovoljan razlog?
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja tjeram djecu van, ali polako to ide.
Mali nije ni završio faks, a već ga je neka Austrijska firma ulovila. Reko mu to su ti nove fore, jeftiniji si im ovdje, a ne da te plaćaju koje oni imaju plaće tamo.
Zajebi te fore, ja ga tjeram u Švicu, to mi se čini najbolje, nije daleko, a dobar je standard.
Stariji gleda Kanadu, to mi se čini malo predaleko, reko mu ako na tu stranu, onda samo Detrit.




Za koji k.... su ljudi ginuli ako djeca odlaze?

Znam prilično djece branitelja, poginulih u ratu ili u međuvremenu umrlih, a djeca i unučad su im vani i ne misle se vraćati.

Za koji k.... i sad ginu u Ukrajini, kad će i tamo uskoro biti isto, ako već nije?


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/12/2022 : 08:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Caleb

Jav'te obavezno ishod.


Popušili smo kako god okreneš.


Jel barem bilo prijatno?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/12/2022 : 09:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/hrvatskoj-i-brazilu-sudi-isti-covjek-koji-im-je-sudio-i-posljednji-medjusobni-okrsaj/2418897.aspx?index_ref=clanak_procitaj_jos_d

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/12/2022 : 09:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Caleb

Jav'te obavezno ishod.


Popušili smo kako god okreneš.


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/12/2022 : 10:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja tjeram djecu van, ali polako to ide.
Mali nije ni završio faks, a već ga je neka Austrijska firma ulovila. Reko mu to su ti nove fore, jeftiniji si im ovdje, a ne da te plaćaju koje oni imaju plaće tamo.
Zajebi te fore, ja ga tjeram u Švicu, to mi se čini najbolje, nije daleko, a dobar je standard.
Stariji gleda Kanadu, to mi se čini malo predaleko, reko mu ako na tu stranu, onda samo Detrit.




Za koji k.... su ljudi ginuli ako djeca odlaze?

Znam prilično djece branitelja, poginulih u ratu ili u međuvremenu umrlih, a djeca i unučad su im vani i ne misle se vraćati.

Za koji k.... i sad ginu u Ukrajini, kad će i tamo uskoro biti isto, ako već nije?



Nemoj Zele. Nemoj. Odvesces me u pizdariju... a to se ovde nesmi...
Nemoj. Pls.



Ma neću, sorry frende ako sam te uzrujao. To važi i za druge.

Ali skoro da nemam prijatelja čija djeca nisu vani.

Ovdje će zakratko ostati samo njihovi grobovi koje nitko od njihove djece neće više nikad obići.



Nije to moj Peyo ništa nova, ništa nova...



Jedna pismica za Peyu, a i za sve što nagovaraju dicu da se odsele kako bi imala bolji život vani. Ja ih neću nagovarati, želim da mi budući unuci budu blizu. A i ne sviđa mi se ta ideja. Za mene je to predaja, kapitulacija. Ostati i činiti zajednicu čiji si dio boljom, u to vjerujem i to ću učiti djecu. A ako bi me život ipak prisilio na kapitulaciju onda sam davno raskrstio da bi onda za mene bila potpuna. Ništa polu, ništa peting, napola. Ništa živjeti po kanadama, australijama, švicarskama, dojčlandima, na njihovom standardu i benefitima, a paralelno romantizirati o djedovini, kititi se šahovnicama, biti najveći navijač "naših", najveća Hrvatina. Ništa pratiti hrvatsku politiku više nego onu u državi u kojoj živim, ništa čitati hrvatske portale, ništa glasati na HR izborima. Ja kad bih odselio u Švedsku, istog trena kad bi avion poletio bih raskrstio do kraja sa bivšom domovinom, bio bih 100% Šved, 0% Hrvat. Ili potpisati potpunu bezuvjetnu predaju i otići, ili boriti se i ostati, to su za mene jedine dvije opcije.

Edited by - vukozec on 08/12/2022 10:06:34
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/12/2022 : 10:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
@vukozec
Ti meni pariš ja prije nego san se osvistija.
Ne radi se o tome oće li se oni snać i sebi organizirat pristojan život ovde, nego ne želin da najebu prvi puta kad in zatriba pomoć sustava(kojeg naravno plaćaju).
Isto tako, i ti si gastarbajter.
Šta se ne vratiš kamenu, maslini i drači?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/12/2022 10:39:38
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/12/2022 : 10:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@vukozec
Ti meni pariš ja prije nego san se osvistija.
Ne radi se o tome oće li se oni snać i sebi organizirat pristojan život ovde, nego ne želin da najebu prvi puta kad in zatriba pomoć sustava(kojeg naravno plaćaju).
Isto tako, i ti gastarbajter.
Šta se ne vratiš kamenu, maslini i drači?



Ja sam silom prilika (ali stvarno višom silom, bilo je pitanje života ili smrti) napustio ognjište djedova već sa 9 godina, meni je svejedno Split ili Zagreb, jednako su "moji". A povratak u Dalmaciju nisam isključio. Kad budem stariji to mi se čini ugodnijim mjestom za život od Zagreba, koji mi zasad pruža stvari koje su mi sad interesantne. Može i Istra, svejedno mi je.

Edited by - vukozec on 08/12/2022 10:26:54
Go to Top of Page
Page: of 147 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000