forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Slovenija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/12/2022 : 11:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nek i Slovenija ima svoju temu, da je preglednije...

Blue Öyster Cult
28.8.2023., Cvetličarna Ljubljana

Ne mogu virovat, mislija sam da ih nikad neću imat prilike vidit

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/12/2022 : 11:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ono, oteja mi rijec iz usta...
Ne mogu virovat...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 08/12/2022 : 13:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
Iron Maiden The Future Past Tour 2023
28.05.2023 Arena Stožice Ljubljana

https://en.concerts-metal.com/next-pr.php?iso=si

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/12/2022 : 16:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by magnus

Iron Maiden The Future Past Tour 2023
28.05.2023 Arena Stožice Ljubljana

https://en.concerts-metal.com/next-pr.php?iso=si




Koliko san cuja, to je sve rasprodano. A sviraju 5 pisama sa Somewher-a...
Isa bi rado, ali gleda san ih 10 puta...
Rade Judas jos jednon negdi u Pragu ili Budimpesti recimo, jer i oni sviraju 5 pisama sa Screaming-a...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/12/2022 : 17:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja uzea kartu odma isto jutro čim je krenila prodaja i bome skoro sve se rasprodalo unutar 24 sata. Srića
Bit će mi ovo 5. put da ih gledam... Možda ne bi ni otiša da ne sviraju pristojan broj stvari sa SiT albuma, meni jednoga od dražih njihovih. Pretpostavljam da će definitivno ići Wasted Years i Heaven Can Wait, njih često sviraju, a ostale 3 šta god da ubace s tog albuma ja zadovoljan. Sve sami hitovi, od prvog do zadnjeg.

Šta se tiče Judasa, čak sam i ja nešto kombinira ne bi li otiša u Budimpeštu, al ko to zna, vidit ćemo. To je turneja sa Ozzyjem ako se dobro sjećam.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/12/2022 : 17:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ja uzea kartu odma isto jutro čim je krenila prodaja i bome skoro sve se rasprodalo unutar 24 sata. Srića
Bit će mi ovo 5. put da ih gledam... Možda ne bi ni otiša da ne sviraju pristojan broj stvari sa SiT albuma, meni jednoga od dražih njihovih. Pretpostavljam da će definitivno ići Wasted Years i Heaven Can Wait, njih često sviraju, a ostale 3 šta god da ubace s tog albuma ja zadovoljan. Sve sami hitovi, od prvog do zadnjeg.

Šta se tiče Judasa, čak sam i ja nešto kombinira ne bi li otiša u Budimpeštu, al ko to zna, vidit ćemo. To je turneja sa Ozzyjem ako se dobro sjećam.



Je. No more tour, part two!!!😄
Za Maidene se oficijelno Arene Stozice rasprodala, ali ima aranzmana kod Art travela i Travel a go...

Uglavnom pali me otici 11 put na 'stare prdooonje', zasto da ne? I meni je Somewhere ludilo album, pobogu kupila mi ga je stara majka dok sam djecak bio. I znace mi te pjesme s tog albuma...

A za Judas...hmh...to bi morao obaviti bar dvaput slijedece godine... ne da im je set lista mrak,(kao i uvijek), nego, jbg. 5 pisama sa Screaming for Vengeance... to je udarac u solarni plexsus. Moj omiljeni=nenadjebivi album...

Btw. Ako oces mozemo skupa spojit shemu...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 08/12/2022 17:41:45
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/12/2022 : 17:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Vidit ćemo, ima do tada i teško mi je sad ovako planirati... Idem u Norvešku u posjet prijatelju od 29.4. do 7.5., a onda nakon toga su 28.5. Maideni. Judasi su taman tu između, ne znam kako ću stat s vrimenom zbog posla, prerano mi je za složiti ikakav konkretan plan, al bit ćemo u dosluhu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/12/2022 : 19:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Normalno. Da samo znas koliko san tako ulaznica kupija pa nisam moga ic...pa poklonija prikama... no, i meni su drugi dali karte jer nisu bli u prilici ici, evo zadnji Maiden u Zagrebu dobii besplatno ja i zena, a zakasnio sam ih bio kupiti...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
839 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 09/12/2022 : 11:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Da, na žalost su karte toliko brzo doslovno "nestale" da je nisam ni uspeo nabaviti. I sad čekam, da je dobijem po nekoj "normalnoj" cijeni od kog preprodavača. Jbg .
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
331 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 09/12/2022 : 13:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Bit će mi ovo 5. put da ih gledam... Možda ne bi ni otiša da ne sviraju pristojan broj stvari sa SiT albuma, meni jednoga od dražih njihovih. Pretpostavljam da će definitivno ići Wasted Years i Heaven Can Wait, njih često sviraju, a ostale 3 šta god da ubace s tog albuma ja zadovoljan. Sve sami hitovi, od prvog do zadnjeg.




Caught somewhere in time? Alexander the Great, možda (mada je nikad nisu svirali uživo)?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/12/2022 : 13:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Najizglednija mi se čini Stranger in a Strange Land s obzirom da ta pjesma svira na youtube najavi turneje, a i Eddie s tog singlea se nalazi i na plakatu za turneju. Šta se ostalih tiče, ne znam, volio bi da to budu upravo Caught i Alexander. Nikad ne znaš, možda nas počaste s prvom izvedbom ikad te pjesme... Loneliness su svirali samo jedan jedini put, u Beogradu '86, Deja-Vu nikad. A i Sea of Madness je tu, nisu je dugo svirali... Ma šta god bude, bit će super. Zapravo bi volio da izbace Heaven Can Wait, ta mi je uvijek bila najslabija na albumu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/01/2023 : 15:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Loudness
15.4.2023. - Orto Bar, Ljubljana

Igrom slučaja se lijepo pogodilo da je Laibach u Zagrebu 14.4., a Loudness odma sutradan u Ljubljani, i to sve skupa još pada na petak i subotu pa baš gledam kako bi mogao srediti jedan mrvicu produženi vikend Loudness je skroz neloš bend, imali su tih par albuma iz 80ih koji su mi dobri, a po snimkama s youtubea i dan-danas dobro zvuče. Nevjerojatno mi djeluje da će bend iz Japana svirati tu kod nas.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/01/2023 : 17:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Strefit će me jebeni herc!
Ne mogu jebeno virovat kakav paket! Kupujem kartu iste sekunde!




Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/01/2023 : 13:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ali Voivod covjece!


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/01/2023 : 10:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Jebote, Slovenija je on fire!!
Nažalost mislim da ni financijski ni vremenski neću ovo moć izgurati, al bilo bi tako dobro vidit WASP uživo...


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
839 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 28/01/2023 : 11:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Bio je to šok za mene, nisam verovao da ću njih ikad videti u živo. A slabe 2 sedmice nakon njih idu Maideni....

Edited by - giant on 28/01/2023 11:47:12
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/02/2023 : 18:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A pazite ovo!
Upravo je objavljeno da solo bend Stevea Harrisa, British Lion, svira u Ljubljani noć prije koncerta Maidena. Baš me ugodno iznenadilo, uzeo sam odma kartu i za to!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/02/2023 : 22:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ganjao prosli tj za Maidene po Njemackoj, ali fakaj sve po spisku, nemas ispod 180€ karte!!!
Pa sta je osim virusa i Rusa diglo toliko cijene?
Pa 80€-100€ uvrh glave, nista vise, jos bi par majica uzeo, ali fakaj.
Je li ide tko u Ljubljanu na Maidene? 👹

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/03/2023 : 05:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Isao bi da mogu kupiti kartu, ali rasprodali su Stozice u 7 dana... tako da pushing! Jbg.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/03/2023 : 05:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nego sad tek vidim ovo za Wasp u kinu Siska...
Ludilo! O ovome cu porazmisliti...
Wasp sam gledao u Zagrebu, prejak je to nastup bio. Ne racunam onu sramotnu aferu i sugavi dogadaj u Zadru na Metalfestu onomad... rado bi ih odgledao ponovo.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/03/2023 : 07:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nije ti ni za wasp ostalo puno karti u prodaji, idu samo tako... Bolje odma uzmi.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 02/03/2023 : 13:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ne racunam onu sramotnu aferu i sugavi dogadaj u Zadru na Metalfestu onomad...



Na što misliš?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/03/2023 : 14:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Uf, nisi upoznat s likom i djelom Stipe Jurasa?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/03/2023 : 15:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by ivanl

Ne racunam onu sramotnu aferu i sugavi dogadaj u Zadru na Metalfestu onomad...



Na što misliš?



Ovako;
Al' ukratko, ono bitno iako bi reportazu od tog dana mogao napisati...
05. lipnja 2012. Metalfest na Puntamiki u Zadru.
Headlineri WASP i Megadeth.
Nismo znali tko ce prvi svirati kroz cijeli dan, ali smo po priblizavanju svirke zvijezda veceri, ubrzo saznali da WASP ne pristaje svirati prije Megadetha. Dolazi do priopcenja da WASP nece izici na binu zbog 'tehnickih poteskoca'. Citaj; ne zele biti podredeni nastupu Davea i drustva. Svirka se ceka i ceka i ceka te nezadovoljstvo u publici raste...WASPa nema i nema, te vec debelo uvecer izlazi Megadeth na scenu. Publika se automatski djeli na Waspovce i Megadethovce. Kroz prvih 5 pjesama Megadethu se 'petaju' kurci, skidaju gace i pokazuju guzice od strane nezadovoljnika koji nece vidjeti WASP. Nered kulminira i eskalira te pocinju letjeti kamenja/stine, te komadi Dalmatinskih kupa, (crijepa), bili smo na otvorenoj livadi stare jna vojarne... Dave i drustvo odoljevaju napadu 'matuna' bar jos dvije pjesme, ali na Ashes in Your Mouth, (prikladnog li naziva pjesme), dva simultana pogodtka Dave dobija u desnu saku i glavu, te demonstrativno napusta nastup. (Dobro je i izdrzao)
Uglavnom ostajemo zakinuti za nastup WASP-a a Megadeth smo odgledali samo pola. Strasna sablazan je to bila. Uznemirujuc dogadaj i fala Bogu sto sam jedne i druge bar vec prije odgledao/odslusao, inace da sam firsttimer obolio bi na zivce od uskracenih vec dogovorenih koncerata...
A ono kamenovanje u svojoj dugoj koncertnoj povjesti ja ne upamtih prije niti vidjeh poslije. Bilo je bas pogibeljno i opasno po zivot.
Prerazocarani se ja i drustvo vratismo u Split i mjesecima poslije nisam dosao sebi od tog sranja.
Eto, tako ti je bilo...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 02/03/2023 : 15:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ahaa, to je to.
Zaboravih imena organizatora/zbivanja, no sjećam se da sam čitao -
da si spomenuo kamenovanje i Megadeth, odmah bih znao

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/03/2023 : 16:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A ono, stavili dvije primadone jednog do drugog... Ne znaš ko je veći egotriper, Blackie ili Mustaine.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000