forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The Last of Us
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2023 : 14:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Tonto

Veseli me svako woke maltretiranje homofoba, rasista i seksista diljem planete. Nadam se da ce se nastavit sve dok se ne izljece svi bolesnici za koje je homoseksualnost bolest.



Kreiraj jedan eksplicitni strip o gej stripofilima. ^^



Osobno ne bih čitao, ali bih rado podržao kupnjom, a možda i crowdfundingom. Pogotovo ako bi ovdašnji borci protiv boleština bili u glavnim ulogama.

Ustvari jako dobra ideja, možda bi i olivud otkupio prava. Pa bi uvrijeđeni dizali tuzbe, kud ces bolje reklame.

Problem sto se meni trenutno crta western, ono pravi prljavi muski, macho... bez tetkica.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/02/2023 : 14:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ovo tetkice?
https://www.google.com/search?q=macho+gay&sxsrf=AJOqlzUzYpVBhI8F8R4Rg5apDJN9Eqnvfg:1675430719398&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwilm4Dnufn8AhUjposKHTeVCHcQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1440&bih=706&dpr=1.33

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2023 : 14:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Bas su cakani...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/02/2023 : 14:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Kraj svijeta? Zaraza? Gejština? I ispada da su ekranizirali igricu iz 2013. a ne Tontov strip Vatra s neba iz 2012.!?! Razočaran sam.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2023 : 15:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Kraj svijeta? Zaraza? Gejština? I ispada da su ekranizirali igricu iz 2013. a ne Tontov strip Vatra s neba iz 2012.!?! Razočaran sam.

Šuti bogati, još ćeš me razotkriti kao utemeljitelja woke pokreta.

The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 03/02/2023 15:20:26
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/02/2023 : 15:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ovo tetkice?
https://www.google.com/search?q=macho+gay&sxsrf=AJOqlzUzYpVBhI8F8R4Rg5apDJN9Eqnvfg:1675430719398&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwilm4Dnufn8AhUjposKHTeVCHcQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1440&bih=706&dpr=1.33


Jel' sigurno otvoriti ovaj link na javnom mjestu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/02/2023 : 16:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
dapače,preporučljivo je.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/02/2023 : 17:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ok, mislim, imam sreće da sam došao doma prije nego sam otvorio ovo.
Pametno je biti oprezan nekada.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 03/02/2023 : 17:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
To Jaki samo želi da vam Google/YouTube počne izbacivati reklame/sugestirati video klipove određene tematike
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/02/2023 : 17:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a ja se čudija kako mi uvik reklamira kreme za povećanje .....

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 03/02/2023 : 18:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Tonto

Nisam primjetio da se ljudi toliko bune kad je isti slucaj sa besmislenim nasiljem, .......


Kako ne, zaboravio si na dreku u vezi nasilja Ennisovog Punishera tu na forumu?



Bila je žurka i na Torpedo temi
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/02/2023 : 18:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

To Jaki samo želi da vam Google/YouTube počne izbacivati reklame/sugestirati video klipove određene tematike


Samopromocija, kažeš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/02/2023 : 17:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Meni je serija bas, bas odlicna, za sada.
Nikadd nisam cuo za igricu, do serije, generalno ne volim zombi filmove i sl, ali mi ovo super lezi, jer zivih mrtvaka i nema previse u ove tri epizode. Definisao bih seriju, kao dramu, sa elementima horora.

Radnja je lagana, postepena, scenografski mi je odlicna, likovi nenapadni, sve mi je nekako dozirano, bas po mom ukusu.

Prvu sam pogledao odmah sutradan, po izlasku i dao bih joj cistu 10.
Ove dve sam malopre zavrsio, vrlo jake osmice.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 04/02/2023 17:03:04
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/02/2023 : 17:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ove prve tri su najkraće opisane:dosadne.
Ajde prva,seting i ono...druga je već pokazala da nema tu radnje a treća je jednostavno loše tempirana.Takve epizode o prošlosti likova serije se ubacuju u sredini sezone da se objasne i približe likovi prije raspleta.
Ovdje likove i ne znamo(prvi put i viidimo i zadnji) i nemamo neku emocialnu privrženost prema paru.
Sama za sebe može stati ali kao epizoda u seriji...protraćena prilika.
Ili ono ajmo ubacit ono gayštinu pa ćemo dobit pohvale.
U stvari serija će teško biti dobra prateći radnju igre jer igra je:ubij i prođi dalje a toga dosad uopće nema u seriji..
Glumci su dobri,scenografija i sve to ali...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
573 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 04/02/2023 : 18:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Meni za sada sveukupno dosta dobro! Adaptacija je dosta vjerna za sada, naravno uz izmjene primjerene mediju. Ellie je u igri masovni ubojica kakvu su u principu svi likovi u pucačinama. Ovdje je to ipak sve malo realističnije za sada, budemo vidjeli kako će se sve razvijati.

Glumica koja glumi Ellie mi malo šteka, ne zato što nije dovoljno lijepa kao Ellie iz igre, nego mi se čini da joj nisu pogodili karakter, i Ellie iz igre je na svoju ruku (ali ova u seriji mi nije nešto simapatična, puno psuje i ne čini se po ničemu posebna) ali ima nešto što ova u seriji nema, no tek je početak, bit će vremena da "zavolim" Ellie iz serije.

Dok mi je recimo smrt Tess u igri više pogodila nego u seriji, sama glumica mi je super no nekako ju baš nismo stigli upoznati i na brzinu je eliminirana, jest da je to tako i u igri.

A što se tiče treće epizode meni je bila odlična, inače mrzim woke i nabacivanje lgbt tema gdje treba i ne treba, prije 15tak godina bi rekao fuj pederi ali meni je sada ovo baš dobro leglo, čak mi se i steglo grlo na kraju ( i ne, nije guza ). Jako lijepo ispričana priča i proširenje u odnosu na igru, isto kao i uvodne scene u prvoj epizodi kada upoznajemo Joela i kćer...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/02/2023 : 18:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja se slažem s jakijem, bolje bi bilo da su moju vatru s neba ekranizirali.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/02/2023 : 18:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
jaki
mislim da se seriji mogu tražiti nedostaci, ali da dosada to sigurno nije
u 3 epizode su ispričali puno toga, nisu dozlaboga spori kao TWD, koji je ne znam kako i s kojom publikom izgurao toliko sezona
mene su 'kupili' onim intervjuom iz šezdesetih na samom početku
john hannah je briljantan i uvjerljiv do točke u kojoj na trenutak pomisliš kako smo jako blizu slične zaraze
u prvoj ide još i taj brzodogađajući uvod, pa vremenski skok i upoznavanje s likovima
prvu sam gledao prilično umoran, pa nisam izdržao do kraja i morao sam ju sutra dovršiti, ali 2. i pogotovo 3. su mi otklonili sve sumnje u kvalitetu serije

a treća - ne znam, mislim da se radi o epizodi koja će se pamtiti kao jedna od najboljih pojedinačnih epizoda neke serije u dugo vremena
kao prvo, radi se o sjajno napisanoj, a onda i režiranoj epizodi, s velikim glumačkim izvedbama, sa savršenim vremenskim prijelazima i velikom pažnjom na detalje
bill i frank su u manje od sata na ekranu otišli u legendu
treba to znat napraviti

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/02/2023 : 07:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Treća epizoda je uobičajena jeftina gay propaganda kakva iskače iz paštete u današnje doba.
Čak i redatelj kaže da je prevario gledatelje.

Serija je dobro počela ali otkad je pisalo ono "20 godina kasnije" pretvorila se u uobičajenu hrpu stereotipa za ovakve serije.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/02/2023 : 09:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Treća epizoda je uobičajena jeftina gay propaganda kakva iskače iz paštete u današnje doba.
Čak i redatelj kaže da je prevario gledatelje.

Serija je dobro počela ali otkad je pisalo ono "20 godina kasnije" pretvorila se u uobičajenu hrpu stereotipa za ovakve serije.



kad čitaš klikbajt naslove pa pišeš gluposti

ovdje ti je intervju s režiserom 3. epizode
https://www.inverse.com/entertainment/the-last-of-us-episode-3-director-peter-hoar-interview

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/02/2023 : 10:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Taman posla da ću čitati njegov intervju, vjerojatno govori kako je ponosan sam na sebe.
Jedva san i tu glupavu epizodu pogleda.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/02/2023 : 10:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Taman posla da ću čitati njegov intervju, vjerojatno govori kako je ponosan sam na sebe.
Jedva san i tu glupavu epizodu pogleda.



ok, pošteno
ali ti, kojem je ta epizoda glupava, si odmah 'pronašao' njegove izjave, očito modificirane i izvučene iz konteksta
dok ja, kojemu je epizoda sjajna, nakon ovog tvog upisa moram guglati da vidim uopće tko je režiser i što je on to rekao
očito si istraživao o epizodi, a sad kao nećeš trošiti svoje vrijeme

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/02/2023 : 20:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ma samo sam naslov vidio, ali kako epizoda nema veze sa samom serijom i glavnom pričom izvuka san na brzinu zaključak kako vjerojatno i nije baš toliko klikbejt.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/02/2023 : 15:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/UiIRlg4Xr5w
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/02/2023 : 18:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Slabija 4. epizoda. Nekako nedoreceno i prekratko traje.

A, shvatio sam da Joel ponovio ulogu Mandaloriana. Ista gluma, boja glasa, temperament, samo bez oklopa. Odlicno.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 06/02/2023 18:42:04
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/02/2023 : 20:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Ne zaboravite da zbog NFL SuperBowla peta epizoda izlazi ranije - u petak
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000