forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 ChatGPT
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zveles
Advanced Member



Croatia
3937 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 01/03/2023 : 21:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
Kad stinky otkrije openai chat, više ga nećemo viđati na forumu.

PS. Moguće je i da strga AI.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/03/2023 : 14:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

pa to ja i očekujem od AI alata... da mi, prema mojim idejama, naputcima i smjernicama, pišu romane, novele, skladaju glazbu, odrade dizajn... i onda ja to sve fino patentiram i unovčim.



Pa to će moć i drugi,zašto bi ti plačali?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2943 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 04/03/2023 : 22:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

pa to ja i očekujem od AI alata... da mi, prema mojim idejama, naputcima i smjernicama, pišu romane, novele, skladaju glazbu, odrade dizajn... i onda ja to sve fino patentiram i unovčim.



Pa to će moć i drugi,zašto bi ti plačali?



Nemoj mu razbijati iluzije, nek čkode posveti život tomu ko Matanov ćaća s onim zlatom i još da smrdljivca povede sa sobom

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7306 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/03/2023 : 17:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

pa to ja i očekujem od AI alata... da mi, prema mojim idejama, naputcima i smjernicama, pišu romane, novele, skladaju glazbu, odrade dizajn... i onda ja to sve fino patentiram i unovčim.



Pa to će moć i drugi,zašto bi ti plačali?



o čemu ti pričaš? koji svi drugi? pa jel svi rade sve na ovom svijetu? jel svi znaju sve?

ne razumijemo se
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3498 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 14/03/2023 : 21:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Amazon bi prodavao online i oružje i heroin kada bi mogao, nije mu dugo trebalo pa da počne da valja "knjige" koje je štancao AI

https://www.reuters.com/technology/chatgpt-launches-boom-ai-written-e-books-amazon-2023-02-21/
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 01/04/2023 : 18:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Već je problem u školama, prijateljica mi kaže da joj učenici lektire prepričavaju po onome šta im je napisao ChatGPT, pa onda ona mora prije svakog časa pregledati kakav će im esej izbaciti da bi znala kada učenik odgovara ko je pročitao a ko nije knjigu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000