forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip caffe - Idete li na festivale stripa?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/03/2023 : 16:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Taj Don Rossa i sve ostalo što misle cenzurirat će vj cijenom otić van pameti kroz koju godinu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/03/2023 : 16:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Diskach, mozes samo onaj link gore preoblikovat u kraci, rastegao je stranicu totalno, nezgodno je sad za citat postove..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/03/2023 : 17:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Diskach, mozes samo onaj link gore preoblikovat u kraci, rastegao je stranicu totalno, nezgodno je sad za citat postove..



Riješeno.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/03/2023 : 17:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da sam nabavljao sa zakašnjenjem najveći ulovi za kolekciju su mi :

Tex Libellus 1 i 2,(najskuplje platio)
Zagor Libellus 23,
Mister No Libellus 63,
Superbook LL 1 i 2, (najduže tražio)
Spaghetti Brothers Fibra album br.1 itd.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/03/2023 : 18:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Diskac
Sta god. Sve je zanimljivo.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/03/2023 : 18:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Riješeno.


Hvala, bravo :)
quote:
Originally posted by logo111

Mister No Libellus 63,

Logo, što nije knjiga 61 "jača" od te, prije koju godinu je išla tu negdje 1100-1200 kn..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/03/2023 : 19:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Riješeno.


Hvala, bravo :)
quote:
Originally posted by logo111

Mister No Libellus 63,

Logo, što nije knjiga 61 "jača" od te, prije koju godinu je išla tu negdje 1100-1200 kn..


Možda i je trenutno jača. Ali knjigu 61 - Posljednji samuraj sam ja osobno relativno lako i povoljno nabavio. Danas su u istom rangu s njom rekao bi i Knjiga 60 - Komodski zmajevi, Knjiga 70 - Ubojica iz sjene, Knjiga 71 - Izazov u Pantanalu....prava rijetkost i vrijednost.
Go to Top of Page

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 18/03/2023 : 19:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
Konan divlji mac simerije 1 od Darkvuda, dobio va na poklon 2015te, uveliko vec bio zakasnio sa nabavkom. Smatram da je taj serijal (DMS) sto se tice kvaliteta, sadrzaja i izgleda, najbolje sto sam od stripa sto sam imao prilike da drizim u rukama. Jako mi je zao sto serijal nece biti zavrsen u ovom ili onom obliku.

Edited by - ZoranM on 18/03/2023 19:18:44
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/03/2023 : 19:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni je DMS skroz promašen što se tiče formata. Preveliko, preteško i nezgrapno. To nije trebalo biti veće od A4.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 18/03/2023 : 19:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Meni je DMS skroz promašen što se tiče formata. Preveliko, preteško i nezgrapno. To nije trebalo biti veće od A4.



Jesi li ga nabavljao za sebe? Imas li ga u kolekciji?
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1189 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 18/03/2023 : 19:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Vreme je da probam ignore funkciju..

Under construction.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/03/2023 : 19:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranM

Konan divlji mac simerije 1 od Darkvuda, dobio va na poklon 2015te, uveliko vec bio zakasnio sa nabavkom. Smatram da je taj serijal (DMS) sto se tice kvaliteta, sadrzaja i izgleda, najbolje sto sam od stripa sto sam imao prilike da drizim u rukama. Jako mi je zao sto serijal nece biti zavrsen u ovom ili onom obliku.



Istog smo misljenja. Imam ih sve, pre jedno 5-6 godina komplet u Darkwoodu placem 25000 dinara ako se dobro secam.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 18/03/2023 : 20:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Nije direktno vezano za temu, ali je dodiruje:

Proslog ljeta sam mogao češće za Hrvatsku i Bosnu, ponio neke prodane komplete i društvo se čudi tom hobiju te tako otvorimo temu.
I kaže jedan da je tip iz susjednog sela kupovao redom ZS i LMS od prvog broja kako su izlazili i sve uredno stavljao u vrećice, negdje do broja 300-400. Ostao mu po tome u sjećanju jer nikad nikom nije posuđivao niti se mijenjao. Sad to sve leži negdje u obiteljskoj straćari, tip davno otišao trbuhom za kruhom, roditelji umrli...
Ja nemam nijedan ZS ni LMS, jer mi ne znače mnogo, ali ako se dočepam toga, stvarno ću ih ostaviti sebi. Ne mogu ni zamisliti koliko nekima vrijede, a čame negdje u kućici kao bezvrijedan papir iz nekih davnih vremena. Ljudi stvarno nisu u toku. Kaže susjed, odvest ću te kad dođeš kod jednog tipa, on ima 1500 stripova, eeej, 1500 stripova i koluta očima.
Nisam mu htio reći da je to jedna od skromnijih kolekcija koje se vide na temama o stripovima.
Moj najvrjedniji strip je Zagor maxi, Dolina vjetra. Taj me vratio u stripovske vode.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 18/03/2023 : 22:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Ne znam ako su baš trofeji, ali kompletan Usagi (Fantagraphics, Dark Horse, IDW - fali ovaj zadnji Crossroads) izgleda prilično ... trofejno

Od onih rijeđih stvari možda još kompletan Frezzatov Keepers of the Maser (+ drugi dio prequela na njemačkom jer je gospodin mjenjao izdavača=
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 18/03/2023 : 22:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
NN giganti 1 i 2, NN biblioteka 4, 45 i 54. NN mjesec iliti Superbook 11. Možda nisu toliko nedobavljivi koliko se meni poklopilo da sam se napatio i ulupao love dok ih nisam nabavio, pa ih zato smatram svojim strip trofejima.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/03/2023 : 23:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
U mom slučaju to je bar lako. "Trenutak slabosti", moj vlastiti strip rađen u suradnji s IGMAN-om s foruma. Onaj trenutak kad mi je stigao paket s 20 primjeraka, ne može se opisati taj osjećaj ponosa što sam odradio vlastiti strip. Trofej nad trofejima! :)
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 19/03/2023 : 03:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

U mom slučaju to je bar lako. "Trenutak slabosti", moj vlastiti strip rađen u suradnji s IGMAN-om s foruma. Onaj trenutak kad mi je stigao paket s 20 primjeraka, ne može se opisati taj osjećaj ponosa što sam odradio vlastiti strip. Trofej nad trofejima! :)



A-uuu
A što će bit kada ti izađe ovaj tvoj novi-'Teret savjesti'...
Ima da se ostaviš zubarstva i kreneš u strip scenariste.
E, jel imaš našeg Nathana u čekaonici s drugim stripovima i časopisima?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/03/2023 : 06:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

U mom slučaju to je bar lako. "Trenutak slabosti", moj vlastiti strip rađen u suradnji s IGMAN-om s foruma. Onaj trenutak kad mi je stigao paket s 20 primjeraka, ne može se opisati taj osjećaj ponosa što sam odradio vlastiti strip. Trofej nad trofejima! :)



Ajoj, nisam se sejtio.
Ovo bi definitivno spadalo u najrjeđi strip koji posjedujem.
Još jednom hvala obojici!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/03/2023 : 07:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kad se vec spominje...
Kad bi bar 'uletio' koji dodatno tiskani primjerak...
Kad bi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/03/2023 : 10:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by Jerry Krause

U mom slučaju to je bar lako. "Trenutak slabosti", moj vlastiti strip rađen u suradnji s IGMAN-om s foruma. Onaj trenutak kad mi je stigao paket s 20 primjeraka, ne može se opisati taj osjećaj ponosa što sam odradio vlastiti strip. Trofej nad trofejima! :)



A-uuu
A što će bit kada ti izađe ovaj tvoj novi-'Teret savjesti'...
Ima da se ostaviš zubarstva i kreneš u strip scenariste.
E, jel imaš našeg Nathana u čekaonici s drugim stripovima i časopisima?


A ne, ova 3 primjerka drže središnje mjesto na polici u sobi, ipak su veliki raritet. Krivo mi je što nisam uspio doštampati još desetak primjeraka koje sam obećao ljudima, ali nije bilo do mene mada još nisam odustao od toga. Čuvaš li ti Igore svoje primjerke ili si ih prodao za basnoslovnu cifru? ;)

A ovaj novi što radim s Bevom to će već biti komercijala, tisuće primjeraka, lova do krova, strip festivali i tako to... Samo da Beva to sve nacrta. ;)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/03/2023 : 11:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Gigantsko crno bijelo francusko izdanje Mi mrtvi.












The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2023 : 13:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Juce sam ceo dan bio sa Drazenom iz CG (Mister No striparnica) i bas smo pricali koliko je lepo imati prijatelje, ne poznanike vec bas prijatelje iz naseg sveta po bivsim republikama i koliko je dobro razmeniti misljenja o zajednickim temama, posetiti jedan drugog, obici malo itd. I vrteci film skontao sam da sam nasao bas fin broj prijatelja u poslednjih 15-20 godina forumasenja i skupljanja stripova. Kako vi stojite sa tim?

Ja konkretno u Zrenjaninu nemam nijednog ko je aktivan bas i kolekcionar je. Imam par fanova koji ponekad kupe nesto i to je to. Vecinom su ljudi van mog licnog kruga i svi su steceni preko foruma ili festivala.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/03/2023 : 14:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ne i nemam namjeru
I izbjegavam njihovo drustvo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/03/2023 : 14:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nekako se slažem sa Željkom.
Ovako virtualno, online mi je OK, ali sad da ću uživo s nekim pričat o Zagoru, ne znam, ili bilo što o stripu, nekako mi je to smiješno
Nikako me ne privlači, mislim da bih umro od dosade.
Iako ovdje na forumu mi odgovara, ne mogu objasnit.

Jedino sam upoznao Tonku24, bio kod mene doma u dva navrata, ali ja ne znam ako smo mi pričali nešto o stripu, više pričali o UFC-u, borbama i tome.

Ima ovdje jedna slična tema tko se pozna od forumaša:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49807&whichpage=1

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/03/2023 14:57:26
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/03/2023 : 15:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Volim u živo razgovarati o stripovima. Kažu ljudi da tada djelujem posebno sretan. Volim misliti da je to iz čiste strasti, znate kao kad netko govori o nečemu što posebno voli pa da li vas to zanima ili ne, i vas obuzme euforija. Kako nemam previše prakse, znam biti naporan i neduhovit.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000