forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip caffe - Idete li na festivale stripa?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/03/2023 : 12:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Volim druženja sa stripovskom ekipom. Uvijek su mi ostala u zanimljivom sjećanju. Uvijek se tu započne razgovor o svemu i svačemu, ne samo o stripovima i sve su to bili ugodni razgovori.

S Bevom sam u zadnje vrijeme redovno na kavi bar na mjesečnom ritmu. I imam osjećaj da bi mogli pola dana kafenisati, a ne samo 2 sata koliko nam žene dopuštaju. Šta kažeš Beva?

Prošle godine bili smo nas dvojica s Emirom Pašanovićem i Globinjom. Bio baš ugodan razgovor. Posebno taj čuveni Globinjo, moj Hajdukovac, koji kao tipični Dalmatinac ne prestaje pričati. Jedino je malo na spomen Hajduka malo ušutio. Shvaćam ga zašto, iste nas muke muče. ;)
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 29/03/2023 : 12:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

S Bevom sam u zadnje vrijeme redovno na kavi bar na mjesečnom ritmu. I imam osjećaj da bi mogli pola dana kafenisati, a ne samo 2 sata koliko nam žene dopuštaju. Šta kažeš Beva?



Zar smo na mjesečnom ritmu? :D

Je, u Čitluku ne poznajem nikoga s kim mogu pričati o stripovima, Jerry je s 15 km udaljenosti najbliži. Lijepo je kad s nekim imaš zajednički hobi pa razgovor samo teče. Još da iste stripove čitamo, gdje bi nam bio kraj :D

Šalim se, otprilike nam se pola pročitanog poklapa, pa se uvijek ima o čemu pričati. Nisu razgovori isključivo o stripovima, naravno, ali o drugim stvarima možeš pričati s puno više ljudi, pa se trudimo održati neki nivo :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/03/2023 : 15:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Nisi naisao na pravu ekipu :)



A mozda je razmazeni sociopat?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2023 : 15:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nama dvojici u Makarskoj poslednji put bilo super. :)

U Rijeku kad odem tamo mi je uvek top. Edo, ludi Mamlaz, Diskac super momak itd. Dobra ekipa ljudi.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1189 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 29/03/2023 : 15:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
A kad dodjes u.. napisi sam.. sve namrgodjene face.. :)
Inace slazem se u vezi Rijeke..

Under construction.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6574 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/03/2023 : 16:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam imao više od jednog prijatelja sa kojim mogu razgovarati o stripu.

Razlog - verovatno, život u malom gradu (i šira nepopularnost stripa, podrazumeva se).

To je i jedan bitan razlog boravka na forumu o stripu, ređa mogućnost priče uživo.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/03/2023 : 13:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Forza Fiume! :D

A ja onako, mogu nešto kraće o stripovima, iskreno nije mi neka fora samo o stripovima.
Mrvu sam introvertiran, pa ako je samnom meni neka većinom nepoznata ekipa, šutim kao riba(tko nema problema sa ovime, ne zna kolika je to prokleto jaka neugoda).
E tu nastupa npr Sumo, on je vrlo ekstrovertan i friendly pa onda nema neke frke (a i moja draga zna spasit stvar ako je samnom).
Nije ni Sawitch daleko. :)
A što se tiče toga da li me sram pričat o stripovima, animeima, igrama (bilo čemu što se smatra dječijim i slično)...moš mislit, apsolutno nikakvih problema nemam, pa ionako sam 90% vremena u stripovskim majicama.
I jako rijetko tj gotovo nikad ne gnjavim ljude sa svojim hobijima ako njih to ne zanima, jer iskreno i meni se jebe ako mi netko priča o npr miksetama, gitarama, alu felgama na autu i ostalome što me ni najmanje ne zanima.
Znam samo nekome preporučiti da ako misli nešto pročitati, da pročita X ili Y i to je to. ;)


E da, i forum mi je zakon jer tu napišem koliko mi se piše i čitam koliko mi se čita i mičem se ća kad želim odmoriti malo.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 30/03/2023 13:50:49
Go to Top of Page

Lolito Tiepolo
New Member

112 Posts

Member since 11/04/2021

Posted - 01/04/2023 : 12:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lolito Tiepolo a Private Message  Reply with Quote
Prijateljstva sa raznorodnim strip prilikama su bila neprocenjiva. Čak mislim da su ljudi sa multimedijalnim sklonostima a da je strip "jedan od", bili najzanimljiviji, jer su se sklapale neverovatne teorije potkrepljene erudicijom iz svih mogućih pravaca. Naravno, Novi Sad je uvek imao strip fanatike (uz ostalu plejadu osebujstva ekscentričnih likova a da je svakog makar ovlaš dotakla strip oštrica), od autora pa do fanova, pa nije bilo teško naići na neke od njih. Pre dosta godina skapirali smo da je tu bilo mnogo dragocenih teorija i podataka pa su se snimale čak i emisije na VHS kasetama, razgovori nakon toga su ponekad trajali i par dana u cugu ( veoma često i alkoholnom). Verovatno je nekoliko njih i ovde učestvovalo, možda kraće vreme, ali ja sam nov ovde pa ne znam za taj podatak..
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1387 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 02/04/2023 : 22:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Strip caffe - Drugujete li sa stripadzijama?

Iz nekog razloga sam ovaj naslov pročitao kao "dugujete li stripadžijama", pa mi je bilo čudno.



Ja pročitah kao "Drugujete li sa striptizetama?", pa ti vidi ko je bolji, odnosno gori, od nas dvojice!

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/04/2023 : 08:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Idete li na festivale? Koje? Gde? Na kojima ste bili? Gde vam je najbolje bilo? Imate li neke na koje biste a do sada niste mogli itd.
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1237 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 03/04/2023 : 08:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam bio ni na jednom. A moram priznati da bi jako volio...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/04/2023 : 08:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Samo Mafest.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/04/2023 : 08:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ridiculus

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Strip caffe - Drugujete li sa stripadzijama?

Iz nekog razloga sam ovaj naslov pročitao kao "dugujete li stripadžijama", pa mi je bilo čudno.



Ja pročitah kao "Drugujete li sa striptizetama?", pa ti vidi ko je bolji, odnosno gori, od nas dvojice!



Pravo pitanje je bilo DrOgujete li sa stripašima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/04/2023 : 09:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Samo Mafest.



Za sada najbolji ubedljivo. Najlepse vreme, najlepse mesto, ekipa super. Steta sto ga vise nema. Ali dobih info da je Herceg Novi jos bolji od Mafesta. Moram otici.

Od ovih nasih sam do sada bio na Salonu u BG-u, sajmu knjiga u BG-u, Kragujevcu, Stripolisu u Zrenjaninu, Mafestu, Mostaru, Interliberu, onom kod mosta u NS-u.. Fali mi samo HN i CRS od tih poznatijih. Ovi inostrani me nesto posebno ne zanimaju, osim onog Bonelijevog u Luki.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/04/2023 : 09:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by lwood

Samo Mafest.



Za sada najbolji ubedljivo. Najlepse vreme, najlepse mesto, ekipa super. Steta sto ga vise nema. Ali dobih info da je Herceg Novi jos bolji od Mafesta. Moram otici.

Od ovih nasih sam do sada bio na Salonu u BG-u, sajmu knjiga u BG-u, Kragujevcu, Stripolisu u Zrenjaninu, Mafestu, Mostaru, Interliberu, onom kod mosta u NS-u.. Fali mi samo HN i CRS od tih poznatijih. Ovi inostrani me nesto posebno ne zanimaju, osim onog Bonelijevog u Luki.


i još da je imat muda pa doći u Splittamo je i ove godine festival stripa...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/04/2023 : 10:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Išao sam dosta redovno na CRŠ, Mafest i Tintu. Kasnije, zbog korone i drugih obaveza, se to dosta prorijedilo.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/04/2023 : 10:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kroz zadnjih nekoliko godina sam posjetio (za mene) nova tri festivala.
COMICATOR - Prošle godine im je bila prva godina i bilo mi je baš super. Opušteno, laganini sve skupa, dobar program i puno poznatih lica. Ima potencijala narasti u odličan festival, jedva čekam doći ove godine.
MOSTARSKI STRIP VIKEND - Jako lijepo osmišljeno, organizacija super, program također zanimljiv, lokacija odlično odabrana. Jedino što bi volio je da potpisivanja ipak nisu unutar paviljona pod neonskom rasvjetom. Ukoliko vremenske prilike dopuštaju, bilo bi super da je sve skupa vani, na suncu jer prostora ima, a lokacija je jako lijepa.
HERCEGNOVSKI STRIP FESTIVAL - Odličan, ne znam šta drugo da kažem. Top lokacija direkt uz more, program odlično osmišljen, gostujući strip autori odlično odabrani i vrhunski raspoloženi, plus mi je uvijek gušt prošetati Herceg Novim. Vrijeme je tada još lijepo, može se i na plažu. Nadam se doći i ove jeseni.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/04/2023 : 15:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo
i još da je imat muda pa doći u Splittamo je i ove godine festival stripa...



Kad si rekao da je to? Ako zena ne radi eto nas dole. Kupim sebi mir za 6 meseci :D
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/04/2023 : 15:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
obuci se u plavo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/04/2023 : 15:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Crno-belo samo
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/04/2023 : 15:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by globinjo
i još da je imat muda pa doći u Splittamo je i ove godine festival stripa...



Kad si rekao da je to? Ako zena ne radi eto nas dole. Kupim sebi mir za 6 meseci :D


27.04.-01.05.
i još pogledaš uživo El Croatico

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/04/2023 : 15:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Crno-belo samo


samo belo

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/04/2023 : 15:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
a koliko znam, prvi i drugi petoga su su srbiji praznici...eto ti idealna prilika...mi hrvati imamo samo prvoga praznik

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2023 : 17:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Idete li na festivale? Koje? Gde? Na kojima ste bili? Gde vam je najbolje bilo? Imate li neke na koje biste a do sada niste mogli itd.



Ovo je peta promjena naslova, ako sam dobro upratio...
Sigurno je vec rekord.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/04/2023 : 18:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pa to je i poanta, da se svako toliko mijenja tema da razgovor ne zamre.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000