forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG 2022. - Wanka-Tanka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/03/2023 : 14:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


Mislio sam mu i ja poslati, ali neću sad kad ćeš ti
Hoćeš mu baš poruku poslati ili mail? Mail će prije vidjet.


Obznanio sam mu ja preko facebooka.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/03/2023 : 14:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ajde super, očekujem od njega bar nešto kratko ovdje, par riječi, čisto da vidimo da je čovjek živ

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 27/03/2023 : 14:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Pa, dobro, meni ova titula za doktora zagorologa i ne mora biti vezana za aktivnost forumaša u posljednjih godinu dana i nekako bih je po tome razlikovao od onog izbora za forumaša godine, ali dobro, uvijek je najbolje da je pobjednik imao veliku aktivnost u godini za koju je obavljen izbor.

@ReemCP, ja sam mu poslao ovdje poruku. Više se uzdam u tintonov način.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 27/03/2023 14:27:56
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/03/2023 : 14:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

@ReemCP, ja sam mu poslao ovdje poruku. Više se uzdam u tintonov način.

Još samo fali da mu ja mail pošaljem, pa da ga izbombardiramo sa svih strana
A vidjet će onda na fejsu, ako je aktivan tamo.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/03/2023 : 14:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Zdravo ekipa!

Izuzetna čast, zahvljajujem.
Možda me to ponuka da se aktiviram ponovno na forumu, i uključim u rasprave. Kad se sjetim bome sam dosta analizirao i recenzirao Zagorove epizode plus razne tematske tekstove dosta detaljno. Pratim i dalje serijal svakako, prva ljubav se nikako ne zaboravlja. Posebno sada kad mnogo zgodnih povrataka.
Mogao bih neku povratničku recenziju zagorove epizode, samo što se Duh sa Sjekirom odmah stavlja na red. Ima li koja prigodna nerezervirana?

Aaaaahyaaaak! Stotinu mi darvudskih bubnjeva!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/03/2023 : 15:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sto mu gromova, baš mi drago da si se javio

Pričamo već duže vremena da si odavno zaslužio ovu titulu, ti si nešto kao Leo Dicaprio, i on se morao načekat na svog prvog Oscara ;)
Igor je dosada vrhunski napravio posla sa recenzijama, naročito je pokrio puno Zagorovih priča, pa je sad malo povukao ručnu, nadam se nakon predaha da će se on opet vratit pisanju.

Tako da poslije Igora mislim da nitko nije uzimao Zagorove priče za pisanje recenzija, evo Spockov popis Zagorovih priča koje trenutno nemaju recenziju: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=52659&REPLY_ID=2461977

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/03/2023 : 19:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Dee!!!

Konačno je ispravljena nepravda iz 2010.
Trebalo je više od 10 godina, ali jbga, strpljen-spašen.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 30/04/2023 : 13:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Zakašnjele čestitke DeeCay-u

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000