forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Vaš najžešći cliffhanger u Bonelli stripovima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/03/2023 : 13:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prop_ovednik

A izašlo je još brojeva u nas? Ja sam stao na trećem, nisam primjetio druge...


Evo Anto je već pisao, a vidim da na njihovoj stranici imaš sad popust od 10%, ako se uzme taj komplet knjiga 4-6, dobije se i gratis majica: https://shop.strip-agent.hr/kategorija-proizvoda/biblioteke/luka/

quote:
Originally posted by anto

ali i izraziti žaljenje što nije išao integralno

Možda je Anto to iz razloga jer su prvenstveno namijenjeni mlađima, pa da im je lakše baratati kad su tanje knjige.
Ali slažem se, ovo je super štivo i za nas starije ;)

quote:
Originally posted by ivanl

Mojima se takoder Luka jako svidio, (a i meni), i mislili smo da je sa sesticom gotovo, kad ono nije...
I vec me je nekoliko puta mladi pitao kad ce vise jos...nemam pojma, ne zna ni Bernard, kazem mu.


Možda se u međuvremenu nešto promijenilo, a ako slučajno budeš išao u Splitu (to je za neki mjesec dana) na onaj COMICATOR gdje će gostovati i Bernard, možda ne bi bilo loše da ga se tamo još jednom priuputa uživo, možda raspolaže s novim informacijama.
I ako budeš Ivane tamo, molim te priupitaj ga ono vječito pitanje o Marku, jesu li se nasljednici složili i postoji li mogućnost da nastavi izdavati Marka.
Bilo je nešto govora prošle godine da su blizu da daju suglasnost, ali opet na kraju ništa..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/03/2023 : 13:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

prvi ZS koji sam kupio,Oklahoma Džek sa kapetanom Mikijem,ima na kraju scenu kada neki tip uperuje pištolj u onesveščenog Mikija (tako nešto,davno je to bilo),živ sam se tada pojeo da saznam kako se to okončalo.
Tada sam bio prvi osnovne,nije bilo neta,i tak sam godinama kasnije saznao da je nastavak objavljen u Ukletom ranču,ali tada me je znatiželja dobrano prošla.
Ali se jasno sećam tog osećaja ogromne želje da saznam šta je bilo u nastavku.


Imaš odlično pamćenje



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/03/2023 : 15:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
e to care!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/03/2023 : 15:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
što se tiče pamćenja,to je bilo pre bezmalo 43 godine,a mislim da ga nisam kasnije uzimao u ruke,pa bih rekao da sam ipak dobro zapamtio scenu;sad što nije uperio pištolj u njega,to je manje bitno :)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 24/03/2023 : 19:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Zagor.Kao klinac.
Nakon "Plamene lobanje" i "Na krilima noći" tek 15 godina potom i završne "Horde zla". Tada nije bilo striparnica, ni Njuškala, samo ona zadnja stranica u Dnevniku s tražim-nudim romanima...

Bilo je još takvih slučajeva, ali ovo nekako posebno pamtim.

Takva su bila vremena da nisi mogao kao danas jednim klikom nabaviti ono što si želio,badava ti svi novci,ali-nema...
Ja sam ove svoje nastavke nabavio u oglasima u "Strip zabavniku" velikog formata. Ali sada da pričaš novijoj generaciji kako je to tekla kupoprodaja smijali bi se.
Dao sam oglas u "Strip zabavnik" koji sam par mjeseci čekao da se objavi,već sam mislio da neće ni biti objavljen (usput-u broju 82 je i dan danas taj moj oglas),a onda počela stizati pisma nakon desetak dana. Pa odgovoriš na pismo,pa čekaš odgovor, pa nazad pismo sa detaljima,pa opet odgovor,pa onda račun za uplatu,pa čekaš dali si prevaren ili ćeš dobiti stripove koje si platio... A sve bez i jedne slike-samo na riječ sa opisom i brojevima-naravno u pismu...
Znači-od prvog pisma pa do stripova u mom vlasništvu- pa barem mjesec dana... A sve to vrijeme-to iščekivanje-eh, to je bio gušt kad ih napokon dobiješ...
Zlatne osamdesete...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/03/2023 : 21:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

što se tiče pamćenja,to je bilo pre bezmalo 43 godine,a mislim da ga nisam kasnije uzimao u ruke,pa bih rekao da sam ipak dobro zapamtio scenu;sad što nije uperio pištolj u njega,to je manje bitno :)


Upravo to, toliko godina nisi pogledao strip i točno ti je ta scena ostala u glavi :)
Zapamtio si ono bitno, onesviještenog Mikija i negativca koji ga je htio srediti u takvom stanju.
Isto nekako zeznut kraj, mogu se mislit kako ti je kao djetetu bilo što nisi imao nastavak, da saznaš što je bilo dalje..

quote:
Originally posted by zlatko900

Takva su bila vremena da nisi mogao kao danas jednim klikom nabaviti ono što si želio,badava ti svi novci,ali-nema...
Ja sam ove svoje nastavke nabavio u oglasima u "Strip zabavniku" velikog formata. Ali sada da pričaš novijoj generaciji kako je to tekla kupoprodaja smijali bi se.
Dao sam oglas u "Strip zabavnik" koji sam par mjeseci čekao da se objavi,već sam mislio da neće ni biti objavljen (usput-u broju 82 je i dan danas taj moj oglas),a onda počela stizati pisma nakon desetak dana. Pa odgovoriš na pismo,pa čekaš odgovor, pa nazad pismo sa detaljima,pa opet odgovor,pa onda račun za uplatu,pa čekaš dali si prevaren ili ćeš dobiti stripove koje si platio... A sve bez i jedne slike-samo na riječ sa opisom i brojevima-naravno u pismu...
Znači-od prvog pisma pa do stripova u mom vlasništvu- pa barem mjesec dana... A sve to vrijeme-to iščekivanje-eh, to je bio gušt kad ih napokon dobiješ...
Zlatne osamdesete...


Nije bilo interneta, ali je nekako funkcioniralo, snađi se druže

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/03/2023 : 21:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

Kao malome djed mi je redovito kupovao ZS i Lms, a tata Alana i Yu Tarzna.
I tako smo kupili Zagora "Zeleno blato", br.1006.
Nastavak "Ljudi žabe" mi je iz nekog razloga promaknuo. Priča odlična, uživancija, a nema nastavka i nema...
To pamtim kao kao stip kojem mi je nastavak najviše falio.

I onda u susjedstvu naknadno nabavio nastavak, i usput igrali nogomet, naiđe jedan stariji susjed, i nagovori me da mu posudim - kao bude pročitao i isti dan mi vrati...
Moj mitski nastavak je opet ispario, i čekao sam dobrih 15 godina! Nabavio kod uličnog prodavača kad sam bio na faksu. Dobro je zaradio, jer vjerojatno je vidio sjaj u očima kad sam uočio taj strip.



Sva sreća pa sam imao te obje sveske, ne moram ni pričati koliko sam je puta pročitao :)
Evo moj komentar ispod recenzije:
quote:
Ovo je jedna od onih priča, rekao bih - rijetkih slučajeva gdje sam imao kompletnu priču, obje sveske. Nije mi bilo ni na kraj pamet da je ovoj priči prethodila ta legendarna "Hiljadu lica straha" koju sam sad tek pročitao. Ludens u svojoj extra ediciji, omogućio nam je napokon da možemo pročitati priču sa svim stranicama, a i sam sam primjetio neke "novitete" koji mi naravno nisu bili poznati otprije. Dnevnik, koliko god bio nemilosrdan u tom rezanju stranica i njihovom izbacivanju, dobro je postupio kad je izbacio one 2-3 vinjete gdje Čiko pita za hranu unatoč tome što je mlada brutalno ubijena. Ali, neće mi te 2-3 vinjete utjecati na konačnu ocjenu, iako se dakako, moglo i moralo bez toga. Ova priča mi budi tako lijepe uspomene, bojao sam se da ću čitanjem u današnje vrijeme pomalo narušiti tu moju ljubav prema ovoj epizodi, ali svom srećom pa se to nije dogodilo. I danas mi je dobro sjela, uživao sam iako se skoro svega sjećam što se događalo u toj priči.


Hrvoje, ovo je zadnja scena te prve sveske, na čiji si nastavak poslije čekao:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 24/03/2023 : 21:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Nije bio cliffhanger, ali kad već spominjemo priče čiji smo kraj doznali najkasnije, dan-danas pamtim svoju...

Početak '90ih, mater i ćaća me iskracli kod strica da tamo budem par dana (kako je to bilo normalno u to doba, stalno je neko spava u nas ili ja u nekoga) i rođak nabavi hrpu stripova, među njima i ovaj strip....

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-zs-782-pecina-mumija/8791/0/

Traži među ostalima nastavak, nigdi... A jebemti sunce, kako doznati što se tu desilo???


I evo gledam, datum objavljivanja 21/01/2015...

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-lex-244-zagor-protiv-zagora/33433/0/

Nakon nekih 25 godina sam doznao kako je Zagor sredio svog dvojnika po drugi put...


Dođeš do kraja, Zagor taman objašnjava Zimskoj Zmiji što se desilo i kraj....
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000