forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog extra 150 - Kralj muha
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

LudensovPotrcko
Average Member

600 Posts

Member since 05/06/2018

Posted - 30/03/2023 : 16:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send LudensovPotrcko a Private Message  Reply with Quote
Je li veš mašina Bosch ili Miele?



Scenarij: Di Gregorio
Crtež: Piccatto

Broj originala 270.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima.

Altairfan
Junior Member



446 Posts

Member since 12/12/2019

Posted - 30/03/2023 : 16:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Altairfan a Private Message  Reply with Quote
Fućkaš veš mašinu.
Kaj je ono u boci?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/03/2023 : 16:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nedavno smo imali recenziju, ove godine: https://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-vec-61-gospodar-muva/2961/

Tamo je gospodar, ovdje je kralj.
U jednom topicu se baš "lome koplja" oko toga, tih riječi.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 30/03/2023 : 16:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
To je zbog toga što je tako prevedena Goldingova knjiga.

Zato sam po naslovu i očekivao neku veću vezu s istoimenom knjigom, ali ništa od toga. Malo mi je glupa ta priča da se u Engleskoj studenti boje da suprotstave mišljenje profesorima. Ne vjerujem u to. Crtež je nedovršen. Naslovna je zanimljiva.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/03/2023 : 18:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nedavno smo imali recenziju, ove godine: https://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-vec-61-gospodar-muva/2961/

Tamo je gospodar, ovdje je kralj.
U jednom topicu se baš "lome koplja" oko toga, tih riječi.



Kralj je ispravno bez obzira što se poziva na knjigu... Najjače je što je tamo netko u recenziji napisa da je VČ stavija ispravan naslov "gospodar" ;-))))

Kao što je tamo ( na drugom topicu ) ispravno gospodar ;-)

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/03/2023 : 19:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
I kad vidiš ovakvu naslovnicu... a onda unutra Pičkato

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 30/03/2023 : 20:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
odavno sam digao ruka od Dylana a bio mi je baš super u početku pa i prvih stotinjak brojeva.Naleti i sada nešto dobro ali...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/03/2023 : 21:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Altairfan

Fućkaš veš mašinu.
Kaj je ono u boci?


Cabernet-Sauvignon.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Calendulus Corvus
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
22 Posts

Member since 31/01/2023

Posted - 30/03/2023 : 23:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Calendulus Corvus a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da nisam čitao ranije, uzimam iako je priča već izvikana kao loša. Simpatične su mi di Gregoriove priče a i u čast skoro pokojnog Piccata :)
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 31/03/2023 : 18:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Altairfan

Fućkaš veš mašinu.
Kaj je ono u boci?

po boji malo baca na plavi dizel. A veš mašina Končar, ona što obija pločice po WC-u kad se upali centrifuga

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/03/2023 : 20:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

I kad vidiš ovakvu naslovnicu... a onda unutra Pičkato


Sviđao se tebi ili ne, ali bi ponekad trebalo imati određenu dozu poštovanja, i to prema čovjeku koji je ovog mjeseca preminuo!

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 31/03/2023 : 20:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Za razliku od tebe, gledam i pratim stotine kako dnevno umiru na drugim mjestima, a nemam vremena debilizirati se kretenskim temama koje tebi čine život. Ne pratim, nisam znao, i iskreno, za razliku od tvojih krokodilskih suza nad potpunim strancem, nije me ni briga. Pamtit ću ga kao onoga koji mi je crtežom uništio neke od najboljih Dylanovih priča, to je sve.
Plači nad sudbinama djece u ratu i manje seri.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kimba
Junior Member

409 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 31/03/2023 : 22:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Za razliku od tebe, gledam i pratim stotine kako dnevno umiru na drugim mjestima, a nemam vremena debilizirati se kretenskim temama koje tebi čine život. Ne pratim, nisam znao, i iskreno, za razliku od tvojih krokodilskih suza nad potpunim strancem, nije me ni briga. Pamtit ću ga kao onoga koji mi je crtežom uništio neke od najboljih Dylanovih priča, to je sve.
Plači nad sudbinama djece u ratu i manje seri.



Na visini zadatka,jezikova juha za svakoga.




Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 01/04/2023 : 08:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Za razliku od tebe, gledam i pratim stotine kako dnevno umiru na drugim mjestima, a nemam vremena debilizirati se kretenskim temama koje tebi čine život. Ne pratim, nisam znao, i iskreno, za razliku od tvojih krokodilskih suza nad potpunim strancem, nije me ni briga. Pamtit ću ga kao onoga koji mi je crtežom uništio neke od najboljih Dylanovih priča, to je sve.
Plači nad sudbinama djece u ratu i manje seri.


]
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 01/04/2023 : 13:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
Curunir, da malo manje braniš tom žestinom svoj ego dok povrijediš nekog, bio bi bolji čovjek, eto toliko, samo dobronamjerni savjet.
Go to Top of Page

maverick
Starting Member

97 Posts

Member since 13/08/2012

Posted - 01/04/2023 : 13:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send maverick a Private Message  Reply with Quote
Dvoličnost Curunira na visini, svaka čast.
Čak ne poštuje svoj citirani savjet od Marka Twaina u vezi rasprave.
A u stvari on je taj koji vas uvredama spušta na svoj nivo i tuče iskustvom u niskim udarcima.
On kao pati zbog smrti većeg broja ljudi (koje također većinu nije osobno poznavao)
pa onda pojedinci nisu bitni i može se pljuvati po njima.
Uzalud mu poznavanje jezika kad ga najrađe koristi u prizemne svrhe za uvrede.

Picatto je solidan crtač sa svojim dobrim i lošim fazama.
Ovaj zadnji maxi mu je bio jedan od kvalitetnijih.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/04/2023 : 16:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

... i manje seri.




quote:
Originally posted by Curunir

Za razliku od tebe, gledam i pratim stotine kako dnevno umiru na drugim mjestima, a nemam vremena debilizirati se kretenskim temama koje tebi čine život. Ne pratim, nisam znao, i iskreno, za razliku od tvojih krokodilskih suza nad potpunim strancem, nije me ni briga. Pamtit ću ga kao onoga koji mi je crtežom uništio neke od najboljih Dylanovih priča, to je sve.
Plači nad sudbinama djece u ratu i manje seri.


Što je, opet smo malo pijuckali vodu iz bunara nadmenosti, je li?
Nemoj mene uvlačit u tu priču, ovdje si jedino ti pogriješio.
I opet si ovim svojim postom totalno promašio poantu.
Nema aposlutno veze sviđao se on tebi ili ne kao autor, niti činjenica da je za tebe totalni stranac, ni da moraš roniti nekakve lažne suze i pokazivati bilo kakvu empatiju.

Činjenica je da je čovjek pokopan prije dva tjedna, nije se ni ohladio, a ti gore napišeš jedan onakav post, sramota.
Kao tom igrom slova si kao mislio ispasti cool, kao ovaj "dude" na slici gore što ga je stavio Dexter.
Pretpostavimo da nisi znao za tu vijest, ali sad je znaš, i po tom pitanju si mogao editirati onaj svoj gore post ili najbolje ga izbrisati.
Jer ovako je to ispao prilično neukusan način humora.
Znači, zaključak - mogao si se barem u ovim trenucima suzdržat jednog takvog komentara, to je sve.

quote:
Originally posted by Ted Miller

Curunir, da malo manje braniš tom žestinom svoj ego dok povrijediš nekog, bio bi bolji čovjek, eto toliko, samo dobronamjerni savjet.


Ne znam, možda ga je netko povrijedio u stvarnom životu, pa sad taj bijes i gorčinu projicira ovdje na nas.

A ja nemam ništa protiv njega, dapače, volim pročitati njegove postove kad se piše o gramatici i općenito o tim stvarima u čemu je stručno potkovan (nešto usput i naučim ili ponovim), ali nažalost, ti normalni upisi su gotovo pa rijetkost.
Bude sve OK i nešto ga najednom prebaci na tamnu stranu,
Meni osobno ne smeta, neka me vrijeđa ako se tako osjeća bolje, go for it :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/04/2023 : 20:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Luigi Picatto je legenda serijala Dylan Dog. Eto sad vec bio, ali bogme i ostao. Sasvim slucajno sam danas ponovo na iscitavanju jednog njegovog trobroja/maxija...
Njegov jednostavni 'brzi' stripovski crtez je obiljezio mnoge efektne DD epizode. U svakom slucaju laka mu stripovska zemlja i hvala mu na doprinosu popularizacije istrazivaca nocnih mora!
Nego, kad ce ovaj arogantni, stopostotni los komentator nas svagdasnji sveg i svaceg jezicnog, napustiti ovu vukojebinu?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 04/04/2023 : 07:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima
Go to Top of Page

BullShark
Starting Member

33 Posts

Member since 15/01/2010

Posted - 15/04/2023 : 00:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send BullShark a Private Message  Reply with Quote
Uf što ne volim kad nema najave za sljedeći broj. Odmah me nervoza hvata.
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 15/04/2023 : 20:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message  Reply with Quote
30 godina, 150 izdanih brojeva...VČ je več na akoro 200 a rade mnogo manje godina...

https://www.youtube.com/watch?v=BMkRRvEoVoM
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000