forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Ahernaut i druge stripovjetke
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2023 : 09:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Stripovijetke 1 • Ahernaut i druge stripovijetke • 320 stranica • C/B • 170 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Darko Macan • Crtež Darko Macan • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.4.2023. • Cijena 17 Euro

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/stripovijetke-1-ahernaut-i-druge-stripovijetke/878/

Trouble will find me

zmcomics
Average Member



716 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 21/04/2023 : 00:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote


Najiščekivanije izdanje iz ture...;)


STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 23/04/2023 : 17:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zmcomics



Najiščekivanije izdanje iz ture...;)




+1
uz, Dok je u meni daha
ne pamtim ovako jaku turu...

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 23/04/2023 : 17:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Usput, sjajno osmišljena naslovnica. Definitivno jedna od dražih mi iz Fibrinog kataloga.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 20/06/2023 : 01:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Macan mi je uvijek drag, i u dugom formatu i u minijaturama. Najbolja mi je priča Salamalejkum generale. Također me se dojmio serendipitozni Surfer's paradise.

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/08/2023 : 22:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ahernaut i druge stripovjeteke

Darko Macan

Tko god je pratio portal mojstrip.com (ili Macana općenito) teško da mu ovi sakupljeni stripovi mogu biti strani. Time je zadovoljstvo samo veće jer, eto, prilike da se ponovno pročitaju ti radovi. Oni koji su naviknuti da su stripovi koje Macan piše i crta humorističniji i izravniji, iznenaditi će se. Ova zbirka sakuplja neke genijalne miniature koje su eksperimentalnije i simboličniji od njegovih uobičajenih stripove, što formom što tekstom. Svaki strip nudi barem dva ključa u kojima ih se može čitati ali što ne znači da ne funkcioniraju ni na prvu loptu.
Jedva čekam sljedeće dvije knjige.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000