forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 LL uzima uzde SA Tex-a klasik ?!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/04/2023 : 20:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by KIKIzgcro

Al ga serete dečki svi trolovi došli zaskočit jedva ste čekali.
Malo bolje pogledat popise epizoda, mi smo na toj epizodi klasika za 9 izdanja. Nije ni bitno.
Ovo će svakak utjecat na SA klasik izdanje, jer ko kaže da LL neće nastavit tu s uzimanjem epizoda ove sve s novim negativcem.
Ovo novi topik i slično neću komentirati, ak netko hoće glumit šerifa i govorit tko smije otvorit topik ko ne, nek se prijavi tam za moderatora pa bude glavni baja u selu.


Jedini koji sere si ti.
Neznaš ni koje su epizode u pitanju i pišeš pizdarije.
I otvaraš topike za ono što već ima svoje topike i uopće nije riječ o onome što ti insinuiraš.



Ma daj Jaki, čovik se vizalno pogubija pa šta? Lipo će se ispričati, kako gospodski maniri nalažu i idemo dalje.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2023 : 20:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KIKIzgcro

Al ga serete dečki svi trolovi došli zaskočit jedva ste čekali.
Malo bolje pogledat popise epizoda, mi smo na toj epizodi klasika za 9 izdanja. Nije ni bitno.
Ovo će svakak utjecat na SA klasik izdanje, jer ko kaže da LL neće nastavit tu s uzimanjem epizoda ove sve s novim negativcem.
Ovo novi topik i slično neću komentirati, ak netko hoće glumit šerifa i govorit tko smije otvorit topik ko ne, nek se prijavi tam za moderatora pa bude glavni baja u selu.



Hajde malo lakše, ok? Otvaraš topic bez potrebe (koji je inače prilično nerazumljiv), napraviš grešku i onda još ovako vodiš diskusiju. Šerif sam ja, glavni baja u selu je jaki, čisto da bude jasno. Imaš upozorenje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

KIKIzgcro
Starting Member



89 Posts

Member since 07/05/2015

Posted - 28/04/2023 : 22:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send KIKIzgcro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by KIKIzgcro

Al ga serete dečki svi trolovi došli zaskočit jedva ste čekali.
Malo bolje pogledat popise epizoda, mi smo na toj epizodi klasika za 9 izdanja. Nije ni bitno.
Ovo će svakak utjecat na SA klasik izdanje, jer ko kaže da LL neće nastavit tu s uzimanjem epizoda ove sve s novim negativcem.
Ovo novi topik i slično neću komentirati, ak netko hoće glumit šerifa i govorit tko smije otvorit topik ko ne, nek se prijavi tam za moderatora pa bude glavni baja u selu.



Hajde malo lakše, ok? Otvaraš topic bez potrebe (koji je inače prilično nerazumljiv), napraviš grešku i onda još ovako vodiš diskusiju. Šerif sam ja, glavni baja u selu je jaki, čisto da bude jasno. Imaš upozorenje.



Znači ovo je forum od jakog? on tu govori tko može otvarati topik tko ne, jel tako? a ti ko šerif mu još držiš svijeću.

Kakvo upozorenje? zbog čega? jel sam nekom povrijedio osijećaje s nečim što sam napisao ? dajte se uozbiljite malo.

Ja mogu otvoriti topik ako želim na bilo kojem forumu gdje kao običan member imam dopuštenje od kreatora foruma.

Skočili ste svi ko bijesni psi na mene, od kud sam znao da lijeni cigići uzimaju naslovnice kako im volja za ta klasik izdanja.

Priznam da sam napravio grešku, ako je istina to što cigići rade.

Hejteri i trolovi koji skaču na sve što se miče doslovno trebaju Texa Willera da malo tu dođe i provjetri stvari sa svojim koltovima...

Ustajali je zrak na ovom forumu od jakog i kompanije trolova i hejtera.

;)

Edited by - KIKIzgcro on 28/04/2023 22:11:26
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2023 : 22:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Diši duboko. Hiperventilacija može biti opasna. Nemoj da afektiraš odmah, svi smo naši ovde, a niko nije išao oštro na tebe. Čemu ovakva reakcija, ne znam. I nije od jakog, nego jakija, ali to je viša matematika za dosta ljudi ovde. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

KIKIzgcro
Starting Member



89 Posts

Member since 07/05/2015

Posted - 28/04/2023 : 22:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send KIKIzgcro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Diši duboko. Hiperventilacija može biti opasna. Nemoj da afektiraš odmah, svi smo naši ovde, a niko nije išao oštro na tebe. Čemu ovakva reakcija, ne znam. I nije od jakog, nego jakija, ali to je viša matematika za dosta ljudi ovde. ;)



Bez brige stari, potpuno sam smiren, ti ne znaš čemu ovakva moja reakcija kad je tebi potpuno normalno ovako ugodno toxic okruženje na ovom forumu od jakija kako ti kažeš.

Tu sam radi stripova, ne toksičnog hejtanja od ekipice forum warriora...


;)
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 28/04/2023 : 22:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Jaki je ono sto treba svakom forumu.
Dajmo sanse Jaki-ima

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 28/04/2023 : 23:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zkne

Ne grijesim jer imam talijanske originale Texa kuci i ovo ni blizu nije ta epizoda sa Proteusom. Nisi je mogao citati u SA izdanju, eventualno sad u Libellusovu izdanju. Na kioscima tek u dalekoj buducnosti.
Pogledajte usporedne popise Texovih originala i SA izdanja i sve ce biti jasno.
Inace se ne ukljucujem u rasprave ali me nerviraju neprovjerene informacije.



Je upravu si. Ispričavam se.
Talijanski Classic ima 64 strane a SA Klasik ima 128 strana.

Tak da ta priča nije izašla ni u talijanskom a niti u SA klasiku.

Vjerojatno negdje oko 170 (ili čak 180) broja u Italiji te oko 88 broja u SA će biti ta priča.

Fakat su Talijani s tim brojem stranica zakomplicirali praćenje gdje je što.

Nisam ni sad ziher da sam dobro to proračunao.

Edited by - mmihoci on 28/04/2023 23:21:30
Go to Top of Page

KIKIzgcro
Starting Member



89 Posts

Member since 07/05/2015

Posted - 29/04/2023 : 11:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send KIKIzgcro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zkne

Ne grijesim jer imam talijanske originale Texa kuci i ovo ni blizu nije ta epizoda sa Proteusom. Nisi je mogao citati u SA izdanju, eventualno sad u Libellusovu izdanju. Na kioscima tek u dalekoj buducnosti.
Pogledajte usporedne popise Texovih originala i SA izdanja i sve ce biti jasno.
Inace se ne ukljucujem u rasprave ali me nerviraju neprovjerene informacije.



Hvala na ispravku, jbg ko bi znao da će žderaći špageta tako zeznuti to s brojem stranica i stavljanje random naslovnica na klasik izdanje.
Ne zna se tko pije ko plaća.

U prvi post sam dodao napomenu:
"EDIT: Ispalo je da sam bio u krivu veznao uz ovo, koriste se random naslovnice za klasik izdanja, pa sam krivo polovio stvari gledajući samo naslovnice izdanja."

;)

Edited by - KIKIzgcro on 29/04/2023 11:18:38
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/05/2023 : 14:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ne zderu oni samo spagete. 365 dana u godini 365 razlicitih manistra ako treba. Fala Bogu na Italiji i tjestenini, i dakako Marcu Polu sto im ju je donio iz Kine, (malo drugaciju), a oni je onda razradili, izgradili i proslavili do nevjerovatnosti.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

KIKIzgcro
Starting Member



89 Posts

Member since 07/05/2015

Posted - 10/05/2023 : 17:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send KIKIzgcro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ne zderu oni samo spagete. 365 dana u godini 365 razlicitih manistra ako treba. Fala Bogu na Italiji i tjestenini, i dakako Marcu Polu sto im ju je donio iz Kine, (malo drugaciju), a oni je onda razradili, izgradili i proslavili do nevjerovatnosti.



Išao sam na ono kako kažu u Texu za Mexikance da su "žderači tortilja" :)

Inače jesi znao da Barilla tvornica može sama automatizirana raditi bez ijednog čovjeka skoro koliko treba da izađe novi Tex od Ludensa na kioske!

;)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2023 : 10:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KIKIzgcro

quote:
Originally posted by ivanl

Ne zderu oni samo spagete. 365 dana u godini 365 razlicitih manistra ako treba. Fala Bogu na Italiji i tjestenini, i dakako Marcu Polu sto im ju je donio iz Kine, (malo drugaciju), a oni je onda razradili, izgradili i proslavili do nevjerovatnosti.



Išao sam na ono kako kažu u Texu za Mexikance da su "žderači tortilja" :)

Inače jesi znao da Barilla tvornica može sama automatizirana raditi bez ijednog čovjeka skoro koliko treba da izađe novi Tex od Ludensa na kioske!




Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000