forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vaše slike sa letovanja...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 17/08/2019 : 22:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
A da, sto se tice ruskinja, ne samo sto nema tetovaza, prakticno nijedna nema celulit, niti je debela , od 20-60 godina, za sve vazi. :O

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/07/2020 : 13:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ej ljudi, ide li tko ove godine na Jadran, osim Istrijana,Kvarneraca,Dalmatinaca,BeHaovaca iz Neuma i Crnogoraca? :-)

Ove godine sam mislio u Grcku, ali nista od toga.

Vracam se Jadrane tebi, tebi na obale stare.... :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 13/07/2020 : 14:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ove godine samo lud čovek može da ide na more...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/07/2020 : 14:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Moje dvoje se vec vratilo iz Istre, proveli tamo 10 dana, kamp upola prazan, ali nisam pitao za cijene, da li su iste kao lani ili nesto jeftinije/skuplje. Istarska zupanija ionako ima najmanje zarazenih.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 13/07/2020 : 15:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Ove godine se napokon može plivati s ribama u moru umjesto s plastičnim vrečicama.
Godina je najbolja moguća za ljetovanje, nema gužve, sve puno čišće a sigurniji si od virusa nego u gradovima.

Za sve željne sunca i mora gdje ćeš više od ovoga što danas pružaju plaže na Jadranu. Evo kako izgleda Opatija:

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 13/07/2020 15:46:55
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2020 : 16:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Ove godine samo lud čovek može da ide na more...


Zašto? Staviš masku, obučeš skafander i siguran si od svih mogućih virusa, a ne možeš ni izgorjeti od Sunca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 13/07/2020 : 18:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
da je bar svake godine ovako na moru.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/07/2020 : 19:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Ove godine samo lud čovek može da ide na more...



Tebi Vronski nije se lako ni izvuć iz Beograda , riskiraš pendrek po škini , tako da ti je bolje stat doma

Edited by - RAKOSI4 on 13/07/2020 21:13:28
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/07/2020 : 08:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Palma de Mallorca se puni svabama gledam na tv, posvuda pomalo,ali se osjeti manjak gostiju.
Drugi tjedan sam na Kvarneru, nisam dvije godine bio, Medveja u Istri me dobro razocarala. Sad placam vise,pa da vidim i to. Idem u kompleks grupe "Valamar", ne znam cija je to grupa neka simbioza domaceg i stranog investitora. Ali izgleda dobro,vec mi je pun kufer apartmanskog ljetovanja.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 14/07/2020 : 11:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Palma de Mallorca se puni svabama gledam na tv, posvuda pomalo,ali se osjeti manjak gostiju.
Drugi tjedan sam na Kvarneru, nisam dvije godine bio, Medveja u Istri me dobro razocarala. Sad placam vise,pa da vidim i to. Idem u kompleks grupe "Valamar", ne znam cija je to grupa neka simbioza domaceg i stranog investitora. Ali izgleda dobro,vec mi je pun kufer apartmanskog ljetovanja.



Bili smo sad u prikolici u kempu Lanterna kod Poreča, isto je upravitelj Valamar. Nemam primjedbi, sve na nivoju, čisto i uredno.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/07/2020 : 14:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Palma de Mallorca se puni svabama gledam na tv, posvuda pomalo,ali se osjeti manjak gostiju.
Drugi tjedan sam na Kvarneru, nisam dvije godine bio, Medveja u Istri me dobro razocarala. Sad placam vise,pa da vidim i to. Idem u kompleks grupe "Valamar", ne znam cija je to grupa neka simbioza domaceg i stranog investitora. Ali izgleda dobro,vec mi je pun kufer apartmanskog ljetovanja.



Ne, ne i ne.
Medveja je u PGŽ i spada pod Lovran.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/07/2020 : 14:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa, prema ovome ja bas na granici.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Istra



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/07/2020 : 15:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa, prema ovome ja bas na granici.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Istra






Ali spada u PGŽ.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/07/2020 : 20:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ako meni uspiju planovi za ovogodišnje ljetovanje, ima da vas bombardujem fotkama.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 14/07/2020 : 20:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by vronski 3

Ove godine samo lud čovek može da ide na more...



Tebi Vronski nije se lako ni izvuć iz Beograda , riskiraš pendrek po škini , tako da ti je bolje stat doma




Zašto bih ja reskirao pendrek?
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/07/2020 : 22:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ma mislija sam na slučajnost, da te neki mladi nadobudni žandara ne ošine pendrekom
zamjenjujući te s prosvjednikom.

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/07/2020 : 23:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Citao sam da u Austriji nemrem pisati!
Kurz je bas kratke pameti.
Zasto austrijski urolozi nisu ulozili veto?! :-)

Tko ce izdrzati do Slovenije ili cu u Svabiji negdje na raststationu dok budem vinjete kupovao.
'Bem ti virus, otice mi mjehur. :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/07/2020 : 23:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Obavi to u prirodi uz cvrkut ptica i let zanosnih leptira
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/07/2020 : 23:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ko preživi koronu na jesen će uživati u prekrasnim selfijima, fotogeničnih članova naše male zajednice

Edited by - RAKOSI4 on 14/07/2020 23:40:53
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/07/2020 : 23:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Obavi to u prirodi uz cvrkut ptica i let zanosnih leptira



Samo da me esterajheri ne uslikaju kako zalijevam cvijece pored autoputa i grdim floru i faunu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/07/2020 : 09:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Citao sam da u Austriji nemrem pisati!


Pa kucaj onda, ili idi sa znakovnim gestama.


Nego, valjda se moze popišati za neku smreku. Samo pazi da te ne vide ili barem parkiraj malo podalje.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/07/2020 : 12:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by emirem

Citao sam da u Austriji nemrem pisati!


Pa kucaj onda, ili idi sa znakovnim gestama.


Nego, valjda se moze popišati za neku smreku. Samo pazi da te ne vide ili barem parkiraj malo podalje.







😁
Pišem automatski na dojč, ne da mi se šaltati jezike na tipkovnici.
Evo posebno za Polija instalirao hr tipkovnicu.Imao sam prob sa njom pa kočila mobitel. Ako bude opet prebacit ću na slovenski ima manje slova,bar sto se tiče slova sa mekim kvačicama.😁
Što se tiče mokrenja neću riskirati,radije ostavim lovu u restaču za riblju platu.
Otom-potom.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/07/2020 : 14:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by emirem
Sto se tice cura, neko ce reci samo o klopi pises😁, uglavnom moram reci da mi se jedna stvar svidja, dobro dvije, jer stvarno ima ljepuski, ali sto je meni upalo u oci da nijedna nije tetovirana!
Zasto sam to primjetio, pa kad zivis na zapadu Europe vidis samo one, bez uvrede ljepsem spolu, isarane kompleksasice, slikovnice, ofarbane kao dazdevnjaci, pirsinga po svim tkivnim izbocinama na licu i kako ne bih primjetio klasicnu ljepotu zenskog tijela neiskvarenu od tinte.



Mislio sam već da samo mene to smeta .


+1

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/07/2020 : 05:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by emirem
Sto se tice cura, neko ce reci samo o klopi pises😁, uglavnom moram reci da mi se jedna stvar svidja, dobro dvije, jer stvarno ima ljepuski, ali sto je meni upalo u oci da nijedna nije tetovirana!
Zasto sam to primjetio, pa kad zivis na zapadu Europe vidis samo one, bez uvrede ljepsem spolu, isarane kompleksasice, slikovnice, ofarbane kao dazdevnjaci, pirsinga po svim tkivnim izbocinama na licu i kako ne bih primjetio klasicnu ljepotu zenskog tijela neiskvarenu od tinte.



Mislio sam već da samo mene to smeta .


+1




+2

Općenito mi to nije lijepo, ajd, nešto diskretno može proć, ali kad izgledaju ko hodajuće slikovnice...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/10/2020 : 23:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Da ne oftopičarimo previše po Matteu...

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

NESVRSTANI, pobjegao si iz kandži strip-kviz robovlasnika samo da pljucneš na Džibru ?

Ako se i ne složim s tobom, mašala što si se javio!

Nadam se da će te biti više na forumu, bez tebe je ovo sve nekako mrtvuckavo?

Ecce homo!


Od petoga miseca do nedavno od posla nisan zna di mi je glava di guzica.
Inače, komentari se pogube po topicima, ali već je Gibrat iskomentiran nekoliko puta.



Upadam ko padobranac i to još OT. Jel to znači da sezona ipak nije propala?


Ja osobno san proša odlično, ali sezona je katastrofa.
S tin da je i ovo moje "odlično" jako relativno.
Meni je turizam bitan i privatno i poslovno.
Iman svoju kuću na Pelješcu koja je na 55% prihoda od prosjeka zadnjih 5 godina.
Budući da ta kuća nije kupljena za ostvarivanje profita nego je "didovina" za koju smo stari i ja vezani(sad već i moja dica) a tribalo je isplatit familiju, to se iznajmljuje prvenstveno da isplati troškove. Sa 55% od ove godine ja iman za 80% troškova.
S obziron da su iznajmljivači u prosjeku na 25-30% od lanjskih sezona, i da je u jednon momentu izgledalo da se neće uprihodit ne za 80% nego za 8% troškova, ja superzadovoljan.
Poslovno, već 4 godine radin za agenciju koja se bavi bookingom i hendla kuće na Hvaru i apartmane u Splitu. Na plaći osin 2 gazde/direktora, 6 ljudi + 4 čistačice. Ove godine na plaći 2 gazde/direktora, ja i dvi čistačice.
Ubili smo se svi ove godine, al ja ću baren svoju plaću uredno dobivat, većina ljudi koji žive od turizma je dobro najebala.
Brdo kuvara, konobara, zaposlenih po praonicama, čistačica, sobarica jedva da je izvuklo dvi-tri plaće.
Ugostitelji su razvaljeni.
Hotelima bi manje štete napravja atomski rat.
Iznajmljivači su na 30%.

Winter is coming...



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000