forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 STAR TREK DISCOVERY
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

mladjo
Moderator

Croatia
16639 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/01/2019 :  20:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kako to da nitko nikada nije izdao ove Star trek stripove na našem?
Zar je moguće da se to ne bi prodavalo?
a kad smo već kod toga - i one sa Alienom i Predatorom?
Mislim ipak...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member

Croatia
10892 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/01/2019 :  21:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

To je to. Pravi ST (i Orville) se voli zbog te idealizirane budućnosti. Da, ima sukoba i ratova, ali to je u pozadini te jedne prekrasne priče o čovječanstvu koje je pokorilo siromaštvo, glad, društvene razlike... čovječanstvo je nadišlo zemaljske podjele i osvojilo zvijezde.

To se ne osjeti u Discoveryu. U biti, osjeti se malo na početku prve epizode... i onda kreću zločesti republikan... ovoga, Klingonci koji pretvaraju Star Trek u depru.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
4243 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/01/2019 :  23:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Orville je smeće.
Prvu sezonu sam odgledao, bilo je ok epizoda, ali je većinom bilo dosadno, površno i neukusno.
Druga sezona je loše počela, prva epizoda je izrazito loša, no reko još jedna prilika.
A druga epizoda druge sezone je kap koja je prelila čašu.
To je Star Trek, istina, ali na razini one epizode s doktoricom Crusher i duhom, točnije na razini najgore epizode Star Treka.
Kažu da je treća epizoda ipak bolja, ali to vjerojatno neću saznati, osim ako ne pokleknem, jer slab sam na SF, makar i loš.

A Discovery je možda izgubio dio duha Star Treka i izašao iz njegovih okova, ali je vraški dobar i zabavan SF.
Odgledao sam ove Short Treks, koje su simpatične i daleko, daleko bolje od početka druge sezone Orvillea.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000