forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZS i LMS ludilo.Ima li smisla? Kako ga riješiti?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

council
Starting Member

10 Posts

Member since 15/10/2015

Posted - 16/11/2020 :  06:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send council a Private Message  Reply with Quote
po meni ste svi u pravu i oni koji govore da su stripovi za one koji imaju love,para,šuške,mani,kešovine( jel nema na rate kako žive večina hrvata) i oni koji zarađuju na stripovima ( nabiju cijenu pa ako neka budala naleti, super)
po meni je to povijest,npr moja mala ide u srednju školu i fali se kak njen stari ima stripove doma između oatalog i alan ford i profesor povijesti pita povijest ova nema pojma i profesor veli proćitaj alan ford pa ćeš znati osnove bar za 2
Ja mislim da je gušt uzeti recimo onaj stari humor na plažu i ćitati ,a ne recimo mobitel,a djeci nije(djeca su naša budućnost)
Go to Top of Page

council
Starting Member

10 Posts

Member since 15/10/2015

Posted - 16/11/2020 :  07:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send council a Private Message  Reply with Quote
po meni ste svi u pravu i oni koji govore da su stripovi za one koji imaju love,para,šuške,mani,kešovine( jel nema na rate kako žive večina hrvata) i oni koji zarađuju na stripovima ( nabiju cijenu pa ako neka budala naleti, super)
po meni je to povijest,npr moja mala ide u srednju školu i fali se kak njen stari ima stripove doma između oatalog i alan ford i profesor povijesti pita povijest ova nema pojma i profesor veli proćitaj alan ford pa ćeš znati osnove bar za 2
Ja mislim da je gušt uzeti recimo onaj stari humor na plažu i ćitati ,a ne recimo mobitel,a djeci nije(djeca su naša budućnost)
Go to Top of Page

jackie
Starting Member

31 Posts

Member since 30/04/2004

Posted - 25/11/2020 :  22:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jackie a Private Message  Reply with Quote
Poštovami Stripnik,

dobrodošao u klub LUDILO :-).

Kad napuniš 85 godina, više se nečeš ni sječat koliko si novca potrošio za svoje strasti. Ali sječat češ se Voštanih figura i road tripa sa oldtmerom ili tvojim Harleyjem:-)

Sve najbolje.

Jackie
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000