forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Marketprint/Darkwood - Stripoteka i sve uz nju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 103

Poli
Advanced Member

Slovenia
25262 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/05/2018 :  08:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tooo, Aama.

Salim se. Super za zabarskog Konana, pa da vidimo i to cudo.

Jediono steta za boju.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member

Serbia
1869 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 05/05/2018 :  13:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Tooo, Aama.

Salim se. Super za zabarskog Konana, pa da vidimo i to cudo.

Jediono steta za boju.

Ovo kod franaka ide u obe verzije, i boja i c/b...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

kublay
Starting Member

16 Posts

Member since 11/12/2007

Posted - 05/05/2018 :  18:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kublay a Private Message  Reply with Quote
Pročitao jutros. Nije loš francuski Konan, mislio sam da pročitam samo par strana, a ostalo kasnije, ali sam pročitao sve u cugu, znači da drži pažnju. Najveća razlika je upravo u liku glavnog junaka. Mani je u glavi uvek onaj Konan kojeg je crtao Busema. Ovaj više liči na nekog junaka iz starog Rima ili iz Sparte, prilično sređen i uglađen (a trebalo bi da bude neotesani, prosti severnjak). Zanimljivo je da njegovi pajtaši sa kojima sedi u krčmi više liče na Galske ratnike (znate na koga mislim).
Jedna scena gde Konan sedi na konju i osmatra podseća na poznatu naslovnicu Franka Frazzete, verovatno je neki omaž.
Drugi de Stripoteke je Aama, koja mi je takođe zanimljiva, kod nje više fali boja, ali šta je tu je.
Lepo je videti povremeno Stripoteku sa dva stripa, od kojih je jedan "kraj u sledećem broju". Znam da je vreme strip-magazina sa dve ili tri duže priče koje se "nastavljaju" odavno prošlo, ali nama starijim čitaocima (barem meni) odgovara takav koncept.

zovi me kitty ljepotane!...nemam posebnih zahtjeva! jedan dan jedem kavijar, a drugi i mortadelu!
hm...a ja jedan dan jedem, a drugi možda...
Go to Top of Page
Page: of 103 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000