forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/05/2019 : 17:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Trebaš dobiti besplatnu FCBD svesku za svaku knjigu, pa Jakiju slobodno pokloni. Imam ih dosta.


Izvrsno Ako Jaki u međuvremenu ne nabavi, neka se strpi do 6.mjeseca kad pokupim obje knjige, pa se onda njemu javim.

(ali će bit sad zanimljivo opet za vidjet poslije ovih knjiga, što je u planu za dogodine..ali, strpit ćemo se još, još je rano za otkrivanje )

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 04/05/2019 : 20:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by morski

kad ce i da l' ce u srbiju sletet', if i may ask


Isti je kurir i za Hrvatsku i Srbiju pa saljem za oba dvije države (tj. tri i za Bosnu) sredinom 5. mjeseca.


oho, bice do kraja leta, znaci

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/05/2019 : 20:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Trebaš dobiti besplatnu FCBD svesku za svaku knjigu, pa Jakiju slobodno pokloni. Imam ih dosta.


Izvrsno Ako Jaki u međuvremenu ne nabavi, neka se strpi do 6.mjeseca kad pokupim obje knjige, pa se onda njemu javim.

(ali će bit sad zanimljivo opet za vidjet poslije ovih knjiga, što je u planu za dogodine..ali, strpit ćemo se još, još je rano za otkrivanje )


Super
Kad bi D.J.napraio nekakav kvalitetni print Rubinijevog Zagora...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

leKrava
New Member



242 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 05/05/2019 : 16:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Kad izadje novi broj, obicno imamo i najavu/sliku za sljedeci... kakva je situacija sad (nema nis, najava samo za knjigu ili ima nesto novo tipa Vampire Saga i sl.)?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/05/2019 : 02:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
Kad bi D.J.napraio nekakav kvalitetni print Rubinijevog Zagora...


Čekaj da se još Zagor naslovnica nakupi pa ćemo nešto srediti.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/05/2019 : 02:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Kad izadje novi broj, obicno imamo i najavu/sliku za sljedeci... kakva je situacija sad (nema nis, najava samo za knjigu ili ima nesto novo tipa Vampire Saga i sl.)?


Hehe! Već ranije sam najavio Zagor: In the Jaws of Madness (Signature Edition) tj. Demon ludila. Veliki format, tvrde korice, crno bijelo kao sto je bio Lost World.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

leKrava
New Member



242 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 06/05/2019 : 08:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
za In the Jaws of Madness znam :), mislija sam da mozda ima najava za sljedece izdanje mekih korica.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/05/2019 : 09:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Meni ne bi bilo to to, da D.J. u ovom trenutku otkrije svoje karte. Iako me, dakako, isto strasno zanima sljedeca knjiga Ali strpimo se jos, neka izadju "Demoni" pa mozemo tamo najesen polako pricati o sljedecoj.

@leKrava - pronadji si temu na forumu "top 25 Zagor" pa u njoj pronadji D.J.-evu listu i onda malo spekuliraj sto bi moglo bit sljedece, tako ja radim, pokusavam uci u D.J.evu glavu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 11/05/2019 : 20:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
FCBD sveska

pita moj sestogodisnjak sta je dalje bilo... and so it begins
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/05/2019 : 10:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bravo Vlaadisha

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/05/2019 : 07:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

FCBD sveska

pita moj sestogodisnjak sta je dalje bilo... and so it begins


Odlicno! Tako su meni i moj sin (desotogodisnjak) i njegov bratic (dvanaestogodisnjak) rekli da jedva cekaju vidjeti sto ce se dogoditi u prici kad su prvi put procitali FCBD svesku.
Bilo mi je to drago za cuti, jer iako bi prica nekim klincima mogla biti staromodna dobro je napisana i ima svevremenski sarm, a izgleda da sam dobro izabrao stranice koje smo stavili u svesku. Na mladima svijet ostaje!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/05/2019 : 14:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@D.J. - nisam se jos javljao u SNK da si rezerviram knjigu, a valjda se nece rasprodat? Ili ako se rasproda, ti ces opet poslat jos koji primjerak, jel da pa sam razmisljao kad dodje i ova druga u SNK, pa bi se onda javio da mi ostave obje, pa pokupit kroz 6.mjesec.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 18/05/2019 14:38:26
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/05/2019 : 02:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@D.J. - nisam se jos javljao u SNK da si rezerviram knjigu, a valjda se nece rasprodat? Ili ako se rasproda, ti ces opet poslat jos koji primjerak, jel da pa sam razmisljao kad dodje i ova druga u SNK, pa bi se onda javio da mi ostave obje, pa pokupit kroz 6.mjesec.


Nema problema, Reem. Javit ću im da ti sačuvaju primjerke u slijedećoj turi Alien Sage koju saljem ovaj tjedan. Hvala.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/05/2019 : 15:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti uzeo bih odjednom oba, a i onaj Bouncer sto je CRS izbacio, pa sve skupa. Jedva cekam vidjet knjigu, najvise stranica do sada, debeljuca

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/05/2019 : 18:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sad te sto dolaze u knjizare u Zgb su sa Rubinijevom naslovnicom?
Ako jeste moram rezervirati.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/05/2019 : 20:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tako je, "The Ferri cover has landed in SNK" nisam nikad ucio eng. pa sorry ako je krivo napisano, ali kuzis me ali skoro sve razumijem eng., te isto tako kad citam. Tu i tamo koja "strucna" rijec kad je, onda malo zapne.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/05/2019 : 19:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Sad te sto dolaze u knjizare u Zgb su sa Rubinijevom naslovnicom?
Ako jeste moram rezervirati.


Ma doci ce oba dvije verzije u SNK, nemate problema! Knjige su debele pa ih mnogo ne stane u kutiju. Slati cu ih nekoliko puta.

Emirem, ti dobijas svoj primjerak na poklon posto je tvoj tekst unutar knjige, zato ne brini.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/05/2019 : 21:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Kratak i malen, ma divota.
Barem za mene.
Mislim na Emirov tekst

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/05/2019 : 21:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Imamo "šokove" kod nekih drugih izdavaca gdje se "boj" hoces ostat bez svog primjerka, pa tako i ovdje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/05/2019 : 14:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Sad te sto dolaze u knjizare u Zgb su sa Rubinijevom naslovnicom?
Ako jeste moram rezervirati.


Ma doci ce oba dvije verzije u SNK, nemate problema! Knjige su debele pa ih mnogo ne stane u kutiju. Slati cu ih nekoliko puta.

Emirem, ti dobijas svoj primjerak na poklon posto je tvoj tekst unutar knjige, zato ne brini.



Ijuuu, sretan kao Chico za svedskim stolom!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/05/2019 : 14:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Kratak i malen, ma divota.
Barem za mene.
Mislim na Emirov tekst



Ono, skromno, imao sam muzu za pisanje, te epizode su bile koje sam prve u kompletu procitao, a ostalo je povijest. Moj zadnji hommage Zagoru, jer sve sto sam ikada htio vise reci o Zagoru i o sj.am. domorocima nalazi se tu.
Hvala DJ-u na vremenu i prostoru koji mi je dodijelio u svom projektu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 28/05/2019 : 22:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Ja čekam "Alien Saga" sa Rubinijevom naslovnicom pošto su mi svi prijašnji primjerci, uključujući "Lost World", sa Rubinijevm naslovnicama.

Edited by - Gru on 28/05/2019 22:34:57
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/05/2019 : 09:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Ma doci ce oba dvije verzije u SNK, nemate problema! Knjige su debele pa ih mnogo ne stane u kutiju. Slati cu ih nekoliko puta.


Bas sam bio nekidan u Zg-u, mislio usput uzet bar jednu knjigu u SNK dok dodje druga, ali kazu da nemaju, izgleda sve proslo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 19:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Ja čekam "Alien Saga" sa Rubinijevom naslovnicom pošto su mi svi prijašnji primjerci, uključujući "Lost World", sa Rubinijevm naslovnicama.


Poslao sam prošli tjedan oba dvije verzije Alien Sage, Rubinijevu i Ferrijevu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 19:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Ma doci ce oba dvije verzije u SNK, nemate problema! Knjige su debele pa ih mnogo ne stane u kutiju. Slati cu ih nekoliko puta.


Bas sam bio nekidan u Zg-u, mislio usput uzet bar jednu knjigu u SNK dok dodje druga, ali kazu da nemaju, izgleda sve proslo


Javim ovdje kad dođe nova tura.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000