forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11341 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/07/2019 :  11:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Sotonija

Tokom speleološkog istraživanja nestao je mladić Constantin. Dva mjeseca kasnije jedan drugi tim na čelu sa Constantinovom sestrom Charlotte kreće u potragu. Nakon obilne kiše prisiljeni su na bježanje sve dalje i dalje, a spuštajući se sve dublje pomalo otkrivaju jedan drugi svijet, a izgleda da i pakao više ne može biti daleko...

Vehlmann & Kerascoët poznati su autori u izdanjima Fibre, točnije u kolorki gdje imaju desetak svojih albuma i osim ovog još jedan zajednički, Ljepota tame, u čijem stilu je i ova priča. Zanimljiv maštovit crtež pomoću kojeg Kerascoët prikazuje nevjerojatne i lude crteže iz podzemlja, a sve to po Vehlmannovoj nevjerojatnoj maštovitoj priči. Kako priča ide prema kraju događaji su sve luđi, a završetak nepredvidljiv i potpuno neočekivan. Vehlmann je baš raznovrstan autor ako pogledamo kakve je sve različite priče napisao. Veselim se idućem stripu ovog dvojca, ako bude...

7.5/10

Da citiram samog sebe:

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Trojac.

Kerascoët je zajednički pseudonim za dvoje autora - Marie Pommepuy i Sébastiena Cosseta.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
12666 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/07/2019 :  11:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
dcopic, pokrij se ušima i na javljaj se na ovoj temi barem 15 dana.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 17/07/2019 13:38:02
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik

Croatia
6162 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/07/2019 :  13:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Pa zašto bih se pokrivao po ušima?! Od kuda ja mogu znati taj podatak?! Meni je strip samo hobi jer volim čitati. Apsolutno me ne zanima strip u nekom drugom smislu. Nikada u životu nisam nešto probao nacrtati ili napisati scenarij. Autore slabo poznajem i ne zanima me puno o njima osim ako nešto usput pročitam, recimo kada u ponekim stripovima ima tekstova o njima. Strip mi je razbibriga, a sakupljanje podataka o njima nije mi na listi prioriteta, niti blizu.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3924 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/07/2019 :  13:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Zeza te Anto :)

'Izvadio sam prst iz tegle s pekmezom i stavio ga u nos!'
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
12666 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/07/2019 :  13:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Zeza te Anto :)

partibrejkeru

a taman se upec'o!

Edited by - anto on 17/07/2019 13:39:34
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik

Croatia
6162 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/07/2019 :  13:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Znam da se zajebaje, poznajemo se! A poznajem i njegove provokacije!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
12666 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/07/2019 :  15:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ne vadi se - iz aviona se vidi da si brecnuo i počeo pravdati!

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik

Croatia
6162 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/07/2019 :  15:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Vidim da si editirao post?! Dobro, neću se javljati barem 15 dana!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
12666 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/07/2019 :  15:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
što;ideš na more dve sedmice pa ti se uklopilo?

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik

Croatia
6162 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/07/2019 :  16:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Idem, ali idući mjesec. Bit će vremena za čitanje. Baš razmišljam da ponesem i hrpu Texova.
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.89 seconds. Snitz Forums 2000