forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Lunov magnus strip - Golconda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

jaki
Advanced Member

Croatia
20783 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/06/2022 :  10:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne triba pretjerivati.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member

Croatia
4594 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/06/2022 :  16:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

1003 je pretpostavljam ponovo Blek?

odlično ako je tako jer 1004 je opet Teller!
Krasan retro serijal, Golkonda mi postala tako draga da ču uzet i nešto od njih što me nije zanimalo..
Valja podržati takvog izdavača!

Prekrasan serijal, legendarna retro grafika, ma sve za 5++++
Stigao mi danas 999.broj... ono.... kao da sam ušao u nekakav vremeplov, samo čudno djeluje u celofanu ... povjesno legendarna plava napomena "u sledecem broju".. ma ono.... vremeplov na najjače, perfect

• 52 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdano je 766 brojeva (Vjesnik, Borgis/Strijela, Korpus, SA) •
• Od 2022.Alan Ford vraca se u HR u ultramodernom grandioznom stilu u ekskluzivnom formatu 17x24 cm •

Edited by - DOMI on 25/06/2022 16:38:36
Go to Top of Page

Dzonka
Starting Member

Serbia
17 Posts

Member since 08/05/2022

Posted - 25/06/2022 :  19:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dzonka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Bolje je drzati se originalnih naslova, mada ovde mi nije problem, jer ceo projekt je neki vid povratka u proslost, pa i naziv ima smisla. I preklapanje epizoda takodje, ciljaju se razlicite grupe kupaca, mada uvek ima ljudi koji kupuju sve.

Imperatorovi naslednici jedan od boljih Rajdera, odlicna epizoda...

Ja bih voleo da vidim 4,5 najboljih Lms Telera...

Može li da se čita ova epizoda bez ikakvog predznanja?

Par puta sam razmišljao da uzmem Golkondine trobroje kako bih se upoznam sa ovim junakom, ali se uvek nekako predomislim.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
1016 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 25/06/2022 :  19:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Moze. Probaj pa vidi...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
17049 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/06/2022 :  20:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
U Storijama sada u Bonelliju idu i Džudas i Tim i Dasti, pa MOŽE Golkonda objaviti i te junake...
Ionako su ta dva junaka izlazila u LMS Dnevnik!

Ako treba posecite i Amazonsku prašumu, samo dajte Tellera mjesecno i nastavite Komandanta Marka što prije!
Vama govorim uvaženi gosp.Berni!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member

Croatia
10082 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/06/2022 :  20:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Objavljuju Judasa??? E pa to zbilja zaslužuje da ide negdje, evo npr. ovdje. Svega 18 brojeva (da napokon imamo i one 2-3 stranice po broju koje je Dnevnik izbacivao) od kojih je bar pola odličnih, baš dobar strip.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
34365 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/06/2022 :  21:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mene cudi da to Libellus nije sasio u jednoj turi :)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
17049 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/06/2022 :  21:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mene cudi da to Libellus nije sasio u jednoj turi :)

možda nisu smijeli do tih Storija, a i bolje da nisu..
nek lijepo ide broj po broj taj Džudas...
sad je u Storijama objavljen USAMLJENI ČOVEK, to je bio 3 broj Džudasa u LMS, ko zna ako nije to u originalu i prvi...

Ako treba posecite i Amazonsku prašumu, samo dajte Tellera mjesecno i nastavite Komandanta Marka što prije!
Vama govorim uvaženi gosp.Berni!

Edited by - teller on 25/06/2022 21:28:06
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000