forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 124

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
3175 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/05/2020 :  18:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote

mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
19892 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/05/2020 :  19:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

ma jok, kaki supermen, on je papak. imam u podrumu emigrante, pa dok čekaju prijevoz, da se ne dosađuju, napišu koju recenziju

Go to Top of Page

Hercule Poirot
Advanced Member

3103 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 28/05/2020 :  19:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Poslao recenziju za "Pećina Maja"
Go to Top of Page

Kila Banana
stripovi.com suradnik

Sri Lanka
221 Posts

Member since 02/01/2019

Posted - 28/05/2020 :  20:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kila Banana a Private Message  Reply with Quote
Evo da se i ja vratim malo pisanju recenzija. Znam da nije Bonelli, ali je li već netko krenuo recenzirati Gordon Link broj 6: "Zadatak", pošto vidim da se Spock uhvatio GL-a, a i drugi su se zainteresirali (pa tako i ja) otkako je otvoren onaj topic o GL-u. Ako je netko krenuo ili ima u planu, nema veze, naći ću ja već nešto.

Nisam mogao smisliti potpis.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
19892 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/05/2020 :  21:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
3175 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/05/2020 :  22:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kila Banana

Evo da se i ja vratim malo pisanju recenzija. Znam da nije Bonelli, ali je li već netko krenuo recenzirati Gordon Link broj 6: "Zadatak", pošto vidim da se Spock uhvatio GL-a, a i drugi su se zainteresirali (pa tako i ja) otkako je otvoren onaj topic o GL-u. Ako je netko krenuo ili ima u planu, nema veze, naći ću ja već nešto.

Odlično! Možeš tu recenzirati! Dapače!!
Ja sutra šaljem recenziju za GL 8/9: Albatros.

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik

Croatia
6975 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/05/2020 :  19:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Spock - kad budeš radio update, upiši meni Nick Raidera

NR ZS 19 / LIB 07a....Otmica

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

4181 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/05/2020 :  11:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslana texas bill, zahvaljujem samiru, amiru, miru, iru, i malom r na pomoći u pisanju zadnjih nekoliko recenzija

a posebno hvala texu2 na informacijama o pričama u kojima je tex šerif

Aaaaaaahhhhyaaaaaakkkkk

Edited by - igor 12 on 30/05/2020 11:56:15
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
3175 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 31/05/2020 :  09:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Spock - kad budeš radio update, upiši meni Nick Raidera

NR ZS 19 / LIB 07a....Otmica

Što kazati nego "Reem is back!"

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
3175 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 31/05/2020 :  09:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

poslana texas bill, zahvaljujem samiru, amiru, miru, iru, i malom r na pomoći u pisanju zadnjih nekoliko recenzija

a posebno hvala texu2 na informacijama o pričama u kojima je tex šerif

Pohvala Igoru i emigrantima!

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

4181 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/05/2020 :  19:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
spock, možeš i makakarauu pritefterit pod poslano

Aaaaaaahhhhyaaaaaakkkkk
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
3175 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/06/2020 :  06:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Rezervacije i recenzije - mjesečni izvještaj za svibanj (maj) 2020.

Mjesec iza nas su ponajprije obilježile recenzije i rezervacije zapostavljenih i slabo recenziranih strip junaka, kao što su: Gordon Link, Komandant Mark, Kapetan Miki, a ne smijem zaboraviti ni rezervaciju jednog Miki Maus Almanaha.
Broj objavljenih recenzija je 19, što je jedna više u odnosu na prethodni mjesec, a imamo i isti broj rezervacija, što bi bio mali pad (19<23), ali to je relativan pojam. Sad kad se korona histerija pomalo stišava, mi idemo prema ljetu punih jedara!

Broj novih rezervacija: 19

Ovaj mjesec puno je članova rezerviralo po jednu ili dvije epizode, pa se već možemo radovati raznovrsnim recenzijama u narednim mjesecima.
Ipak, brojem rezervacija posebno se ističu dvojica članova.
Uz čudesnog Igora, posebno raduje povratak recenzijama člana Hercule Poirota, čovjeka sa uvjerljivo najviše komentara na recenzije na sajtu. Za početak nam je odlučio napisati recenzije simpatičnih stripova našeg djetinjstva, a, s obzirom na njegov opširni obim interesa u sferi devete umjetosti, tko zna što nam sve priprema u budućnosti!

Broj novih recenzija: 19
Od toga Bonelli recenzija: 12

Po serijalima bi to bilo:
Mister No - 3
Tex - 3
Dragonero - 2
Kit Teller - 2
Nathan Never - 1
Gil - 1
+
Gordon Link - 3
Komandant Mark - 1
ostali - 3

Ovaj mjesec na vrhu su Tex, Mister No i neočekivano preporođeni Gordon Link, ali pilot ipak odnosi pobjedu, jer su njegove recenzije napisala tri različita recenzenta. Imamo još standardnu ekipu, po dva Dragonera i Kita Tellera, a Nathan je završio mjesec s jednom, ali vrijednom recenzijom.
Nakon mojeg probijanja leda prošlog mjeseca, Igor je napisao još jednu recenziju davno zaboravljenog serijala - Gila. Nadam se da će se još netko usuditi dati svoj doprinos recenziranjem koje epizode ovog kratkog i simpatičnog serijala.
Nakon dugo vremena imamo jednu recenziju Komandanta Marka, a čini se da je to tek početak serije, a Paka nam standardno servira malo američkih specijaliteta, ovaj put jedan sa slovenskim receptom, da ne bi sve ostalo na prvoj dami - Melaniji. ;-)

Po recenzentima situacija je:
Paka01 - 4 (američki stripovi x 2, strip album slovenskih autora & Mister No)
igor 12 - 2 (Tex & Gil)
Spock - 2 (Gordon Link)
kandraks - 2 (Dragonero)
ReemCP - 2 (Kit Teller)
tex2 - 2 (Tex)
Jerry Krause - 1 (Nathan Never)
Koresh - 1 (Mister No)
Hercule Poirot - 1 (Komandant Mark)
DODSFERD & ReemCP - 1 (Mister No)
Kila Banana - 1 (Gordon Link)

Mjesec svibanj je obilježio Paka01, koji je uz tri recenzije iz njegove tipične kuhinje, napisao i jednu odličnu recenziju Mister Noa i time pokazao ono što ni sam sebi ne želi priznati - da mu Bonelli odlično leži! Pogledajte, pročitajte i sami se uvjerite, a očekujem vaše glasove i na topicu za izbor najbolje recenzije. Red je nagraditi trud barem glasovima!
Od ostalih tu je najprije Igor sa dvije recenzije od kojih je jedna već spomenuta Gilova, dok je solar počeo prazniti svoj inbox zatrpan njegovim recenzijama Texovih epizoda. Uz Igora, tu je i tex2 sa dvije recenzije istog junaka. Ukratko, u ljetnim mjesecima nas očekuje prava poplava Texovih recenzija, a svima koji žele recenzirati ovog rendžera, bolje je da požure, jer kako su njih dvojica krenuli, uskoro ćemo biti Tex-free sajt od nerecenziranih epizoda. ;-)
Kandraks standardno i (na solarovu radost) sigurno gura sa Dargonerom, a na moju radost i Reem ne popušta s Kit Tellerom. Dok ReemCP nastavlja s uspješnim uzdizanjem Malog Rendžera, ja sam s dvije recenzije malo preokrenuo nezasluženo i lažno negativno mišljenje oko omraženog Gordona Linka, što je dodatno potvrdila objavljena recenzija člana Kila Banane, koji je, na moje veliko zadovoljstvo, recenzirao jednu Gordonovu epizodu.
Jerryja je prošla kriza inspiracije, pa nam servira jednu odličnu recenziju koja ima onaj privlačni faktor koji te tjera da uzmeš recenzirani strip u ruke, baš kao i Hercule Poirot svojom recenzijom Komandanta Marka.
Koresh nam se vratio još jednom odličnom recenzijom, po meni kultne Mister Noove epizode.
A što tek reći za premijernu DODSFERDOVU recenziju, koja je zaživjela zahvaljujući Reemovom entuzijazmu? Dodsferd je svojim tekstovima na forumu i u komentarima recenzija pokazao da ima veliki dar za pisanje opširnih komentara, a nadam se da ga ovo potaknuti da nam u budućnosti napiše još koju recenziju, za koju sam siguran da će biti i bolja od ovih komentara koje je Reem preinačio u recenzije.
Sad nakon što sam ovo napisao, pitam se kako glasati za recenziju mjeseca u ovoj ogromnoj konkurenciji odličnih i simpatičnih recenzija koje (za razliku od snobovskih prepucavanja) veličaju strip u cjelini i donose jedan od najvrijednijih doprinosa bogatstvu ovog sajta!

Broj komentara na recenzije: 372

Kad već imamo toliko zanimljivih recenzija, za očekivati je i povećanje ionako velikog broja komentara u odnosu na prethodni mjesec (372>358). Nema što, recenzije i komentiranje istih polagano postaju popularniji, a u narednim mjesecima vidjet ćemo hoćemo li i bez korone biti ovako aktivni.

Edited by - Spock on 01/06/2020 06:42:38
Go to Top of Page

Hercule Poirot
Advanced Member

3103 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/06/2020 :  13:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Poslao
Komandant Mark "Otkupnina"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik

Croatia
6975 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/06/2020 :  13:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Još jedan prekrasan izvještaj Spocka, mišljenja sam da bi ovi njegovi mjesečni izvještaji trebali imati svoj posebni topic, baš je gušt ovo za pročitati Nekad i zaboraviš što se sve izdogađalo protekli mjesec, pa ovo bude izvrstan podsjetnik na to i naročito kad je ovako simpatično napisano.

@Hercule - ova "Otkupnina", je li to broj #951? Baš sam sad izguglao, pitam jer će mi to biti jedan od sljedećih Markova za čitanje

Go to Top of Page

Hercule Poirot
Advanced Member

3103 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/06/2020 :  13:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@Reem - to je taj broj!
Baš me zanima hoćeš li uočiti neke stvari o kojima sam pisao u recenziji...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik

Croatia
6975 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/06/2020 :  13:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti Moram to pročitati i ovu "Pećinu Maja" koju si isto već poslao

Go to Top of Page
Page: of 124 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000