forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

emirem
Advanced Member

7510 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/09/2018 :  23:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by emirem

Mislim si kupiti PS4 Pro, ali mislim si ako se malo priceka mogla bi dogodine i petica i to da bi se moglo igrati i igre sa cetvorke.
Ali kako rurmorsi vele mozda tek i 2020 godine.

Kasna 2020 ili 2021. godina. Ne nadaj se prije. Ne ide to tako brzo, a PS4 još nije dala svoje.
Imaš 4K televizor? kažu da bez toga i ne vrijedi pro...

Vele na svom sajtu da imaju upscaling, cini HDTV kao fol 4K.
A i veli zena tko je tako blesav kupiti novi TV dok jos stari radi. Nema 4K dok radi HD i tocka.
Doci cu ja na svoje.
Nego, izgleda da cu uzeti ipak Pro.
Ima dosta igara za 4-ku pa ce mi biti dosta do 2020.
Nadam se ovom za igre sa 4 na peticu da bu islo.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13179 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/10/2018 :  18:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Yahooooooooooo:
Red Dead Redemption 2
https://www.youtube.com/watch?v=lb-tlY6ytk8

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member

Germany
7321 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/10/2018 :  20:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Valjda će biti bolji od 1. dijela koji i nije bio nešto.

Have mercy
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1516 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/10/2018 :  16:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Valjda će biti bolji od 1. dijela koji i nije bio nešto.

Lol ?
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1516 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 05/10/2018 :  13:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Znaci ja se zbilja vise ne mogu natjerat kupiti originalnu igricu iz ducana, nego bas svaku kupujem preko PS storea. Ok ako je u pitanju neki preorder ( sto se nece dogoditi, jer i dalje smatram da 16-20 sati igre ne vrijedi te pare - izuzetak mozda RDR koji bi mogao imat puno vise gameplaya ).
Store, iako kasnije ne mozes preprodavat igrice, ima toliko bolje cijene od nasih krvavih ducana, da je to naprosto nevjerojatno.
Nema mi veceg gusta, nego uc u neki ducan, te vidjeti igricu tipa NHL 2016 za 150 kuna.... Pa tko ce ti platiti 150 kuna za igru koja je vec 2016 bila "staro zeljezo". Dok na ps storeu NHL 2018 kupis za 50 kuna.....

Mozda bi malo ducani mogli ic u skladu sa realnoscu, al ipak, zivimo u Hrvatskoj, najbolje bi bilo da nam poskupe malo cijene, jer iovako nam je sve predostupno i zivi se ko bubreg u loju
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000