forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 145

kiky
stripovi.com suradnik

6584 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/08/2020 :  09:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
veliki prosvjed u berlinu protiv mjera korone. mediji su nazočnih 20 000 + prosvjednika opisali kao totalne #kovididiote, teoretičare zavjera, antivaxere, ekstremne desničare i ljevičare.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
3492 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/08/2020 :  09:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
sretno željko tebi i tvojoj Nermi
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
15947 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/08/2020 :  11:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
na fejsu mi iskočilo da su i neonacisti bili na tom skupu u berlinu :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
15947 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/08/2020 :  11:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Željku sunce mu ebem, pa trebao si odmah prije teksta napisat da je to kopi pejst. ;)
Svi misle da si ti u pitanju. :D

jbg

bitno je da se zna kako je konaković političar koji je to prebolio a njegova supruga je dalija konaković voditeljica (koja je išla u moju školu srednju)
kad je bio bolestan konaković oni su se posavjetovali s nekim ljudima prijateljima iz turske koji su im ovo rekli te su oni ovdje prenijeli ovo što je lik pisao gore...

uglavnom eto treba se i od kuće boriti za imunitet i protiv virusa a ne čekati da spadneš na respirator

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member

Slovenia
1340 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 03/08/2020 :  11:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

veliki prosvjed u berlinu protiv mjera korone. mediji su nazočnih 20 000 + prosvjednika opisali kao totalne #kovididiote, teoretičare zavjera, antivaxere, ekstremne desničare i ljevičare.

Navodno je bilo više od milijuna ljudi na ulicama a mediji lažu, da jih je bilo 20 hiljada!

Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik

6584 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/08/2020 :  13:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
to ti upravo znači ono moje 20000 + . znam da ih je bilo puno, puno više.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

8530 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/08/2020 :  13:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Sad smo imali 2 dana bajrama

Inace se obiljezava tri dana.
Bio sam cijeli prosli tjedan u Zagrebu i nisam ni pomislio otici u centar u petak za Bajram, jer inace sam odlazak u neku instituciju obiljeziti praznik nije obavezan nigdje, ni u kojoj konfesiji , nitko te ne tjera, niti te goni bicem ili kandzijom.
Imam i ja roditelje u godinama, pa opet treba ih sacuvati od mogucih lijecnickih intervencija.
Kod kuce rucak, desert, kava i bok!

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
15947 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/08/2020 :  13:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pitao sam prijatelja kako oni proslavljaju u vrijeme pandemije
kaže rasporedili se po coskovima stana i komuniciraju
to su odgovorni ljudi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Pitcairn Island
29284 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/08/2020 :  13:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Željku sunce mu ebem, pa trebao si odmah prije teksta napisat da je to kopi pejst. ;)
Svi misle da si ti u pitanju. :D

Ja sam odmah znao da nije njegov tekst, da ima volje toliko opširno pisati onda bi se bavio pisanjem recenzija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 145  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000