forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - sva┼ítara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

emirem
Advanced Member

8090 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/06/2019 :  14:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by emirem

Svako ima svoje preference, a ja osobno ne volim survivale, zombije, fps-ove, vise sam onako za pustolovine, fantasy, detektivske tipa Batman, ono kad trazis Ridlerove upitnike­čś▒, tek toliko solidno za razbibrigu kao sto procitam neki strip tako mi ovo dodje kao mali ispusni da se zabavim, ne trazim prosvijetljenje.

ma da, ja isto fakat rijetko upalim, jesi probao mozda one telltale igrice, wolf among us naprimjer ? ( :

Nisam, vidio nedavno onu za Batmana telltale igru, za cetvorku, ali ne privlaci me to nesto.
Samo znam kad bude sluzbeno objavljeno za peticu da idu igre za cetvorku, via shopping..
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2302 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/06/2019 :  09:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni su te TT igre ili da se bolje izrazim interaktvini filmovi/crtani odli─Źne (nisam ih sve odigrao). To uklju─Źuje i druge igre na isti ili sli─Źan kalup te Visual Novels, tipa Phoenix Wright serijal.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member

Croatia
7761 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/06/2019 :  11:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem
Prva igra na dvojci mi je bila Prince of Persia i od tada to trcanje po zidovima mi je fora, kad sam ne mogu sa 110kg tako trcati po zidicima i penjat se na drvo onda se tjesim video igrom­čśç

Meni taj serijal strašno fali.
OK ima Assassins Creed, dosta je blizu ali...
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1673 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 17/07/2019 :  22:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Meni su te TT igre ili da se bolje izrazim interaktvini filmovi/crtani odli─Źne (nisam ih sve odigrao). To uklju─Źuje i druge igre na isti ili sli─Źan kalup te Visual Novels, tipa Phoenix Wright serijal.

Vidis, nikad nisam za ovaj Phoenix Wright cuo, cini se fora
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1673 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 26/07/2019 :  23:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Evo uskoro izlazi Dark Pictures: Man of Medan - jedina zamjerka mi je sto imam feeling da ce jako kratko trajati ( 3-4-5 sati gameplaya )... al nabrijan sam masu, nakon until dawna, nikako nesto slicno da dodje
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member

Croatia
3663 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 19/09/2019 :  08:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/9Vp1Te0N3Vo
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member

Croatia
3663 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/09/2019 :  04:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Last of us 2
...ipak ─çemo se strpiti do 21.02.2020.
https://youtu.be/II5UsqP2JAk
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000