forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi iz Mračne šume
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

anto
Advanced Member

Serbia
12027 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/02/2019 :  15:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pa sad...
"Ekipa" sa DW foruma tvrdi drugačije;barem neki njeni istaknuti članovi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
New Member

Serbia
225 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 17/02/2019 :  17:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Promakli su mi ti pohvalni postovi. Poštujem pravo na tuđe mišljenje i različite ukuse...ali stvarno, ako postoji gori nastavak nečega u istoriji popularne kulture od Dark Knight Strikes Again...

Go to Top of Page

Tonto
Senior Member

2921 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/02/2019 :  18:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Yup, taj nastavak je bas tesko njesra...ali je i dalje sto put bolji od kulta.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
6248 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2019 :  20:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Meni je Odmazda bas lepo legla.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3273 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 17/02/2019 :  20:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ma super je Odmazda, samo joj ljudi prilaze iz pogrešnog ugla. Treba zaboraviti Povratak, jer je ovo nešto puno opuštenije i drugačije. Ja sam se zabavio samo tako :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
12027 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/02/2019 :  14:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Mun&Ba:Izletnik

slajs of lajf na brazilski način - kroz 10 poglavlja pratimo život pisca Brasa de Olive Domingosa, u raznim životnim dobima,u jako bitnim trenucima njegovog života,pri čemu se svaki završava njegovom smrću.Vremena su ispremeštana,a sva zajedno čine jednu slagalicu života.Slojevit strip koji je se definitivno može (i treba) čitati dosta puta (taman za mene :) ).Zadnjim poglavljem autori su dali odličnu "glazuru".
Crtež odličan.

E sad,da li što je strip je žestoko nahvaljen (najbolji strip u zadnjih nekoliko godina,remek delo...),pa sam imao ogromna očekivanja,ili što sam malo operisan od romantike,koja je (barem mi se tako čini) jedan od preduslova za kompletno uživanje,ali nešto mi je zafalilo da me Izletnik skroz "kvrcne".Uglavnom,za mene bio ovo bio jako dobar strip sa nekim odličnim delovima.

4.5/5

Jugoslovenska produkcija:Tarzan,knjiga 8

Yu Tarziš su gutao kao klinac u 3. i 4. osnovne, te gotivio mnogo više nego oriđiđija.Ali to je bilo nekada.
Kada se pojavila najava za Yu Tarzan knjige, i to više njih,iskusno sam nanjušio da ću učiniti sam sebi uslugu ako preskočim istu.Ajde da je jedna knjiga sa best of pričama,pa i nekako,ali 8 (ili 9?)knjiga je previše i finansijski i prostorno-vremenski.

A u ispravnu odluku sam se uverio pročitavši osmu knjigu - majko mila,pa za ovo je i Blek/Miki/Mark ozbiljno štivo.
Sa druge strane,crtež je lep,u šta nisam ni sumnjao - Koza,Plavšić,Kerac,Lebović,Đukić,Mikica su odradili jako dobar posao,ni Miletić nije loš,a Rajac tako-tako.

Nadam se da su u prethodnim albumima bile bolje priče.

1.5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 19/02/2019 14:46:58
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000