forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No-Mister no fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 153

ReemCP
Advanced Member

Croatia
3350 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2019 :  18:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Trebalo bi se poštivati glas većine i staviti sticky. Znači forumaši su glasali i odlučili da treba, moderator tu nema što nego odobriti i gotovo.

Neće se tu ništa promijeniti, ostaje kako je :(

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

12541 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 :  21:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Tonka24

Trebalo bi se poštivati glas većine i staviti sticky. Znači forumaši su glasali i odlučili da treba, moderator tu nema što nego odobriti i gotovo.

Neće se tu ništa promijeniti, ostaje kako je :(

Nije problem, može se i bez toga.

Život je krunica sastavljena od sitnih nevolja koju filozofi prebiru smijuci se!
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
3350 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2019 :  22:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A znam, bitno da se piše i komentira

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

12541 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 :  22:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, ti i ja u zadnje vrijeme pokorili forum s komentarima.

Život je krunica sastavljena od sitnih nevolja koju filozofi prebiru smijuci se!
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
3350 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/03/2019 :  15:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

Neumoljivi

Scenarij: Ennio Missaglia
Crtež: Vladimiro Missaglia

Napokon se i ja vratio čitanju Pilota ovaj tjedan, a nova priča nam počinje u knjizi 7., odmah na početku. Autori mi nisu poznati, a kako je pisalo samo ovo "Missaglia", mislio sam da se radi o istoj/jednoj osobi. Pomislio sam da je ista osoba pisala scenarij i nacrtala ovu epizodu.

Mister Noa susrećemo u njegovom legendarnom pajperu sa mušterijom koji je njegov sunarodnjak, Sanders, a nakon pružene usluge Sanders ga poziva na proslavu jednog bogataša koji nimalo nije ugodan lik. Uskoro nestaje sin od tog bogataša, biva otet i na kraju Sanders i Mister No kreću u "utrku" za zločincima ne bi li ga spasili..

Kako sam spomenuo, autori mi nisu bili poznati sa početka, pa iskreno nisam ni znao što mogu očekivat od priče. Ali mi se priča jako svidjela, pogotovo ta potjera za otmičarima kroz raznolike terene i mjesta, cijelo vrijeme mi je bilo zanimljivo. Crtež je ok, jedino kod prirode i na nekim sličicama, nije bilo nešto detalja (kako recimo Bignotti to zna uradit), ali ok. Tamo negdje pred kraj, možda u onom dijelu u utvrdi prije nego će se uputit na onaj opasni teritorij, pomislio sam da možda tog dečka i nisu oteli, možda su ipak neke dr. stvari u igri. Tako je nekako i bilo. Ono što sam primjetio, puno se alkohola popilo u ovoj priči, toliko da je čak i Mister No u jednom trenutku morao preći na vodu

(priča: 8, scenarij: 8, crtež: 8, naslovnice: 8) = 80%

Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member

Serbia
5372 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/03/2019 :  00:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
143.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1786 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/03/2019 :  19:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Konačno objavljena recenzija za Mr. No. LIB 5!
https://www.stripovi.com/recenzije/mister-no-mn-lib-5-rijecni-pirati/2206/

Još nisu stavljene slike, ali nadoć će...valjda!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 19/03/2019 19:02:07
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
26648 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/03/2019 :  21:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čestitke za prvu recenziju Mister Noa, evo i ja sam zalijepio svoj komentar pošto sam u zadnje vrijeme zastranio što se tiče tih stvari.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
3350 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/03/2019 :  23:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Iako već treba da sam u carstvu snova, morao sam upalit laptop da idem zaljepit i svoj komentar Bravo Spock još jednom i nadam se da će napokon krenuti i dalje objavljivanje tvojih recenzija, jer ih se nakupilo poprilično A i "Pilot" nam nema više tih početnih rupa između recenzija, lik koji je svakako zaslužio da bude više istaknut

Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1786 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/03/2019 :  06:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@DODSFERD & Reem: Hvala ekipa. Sad kada su stavljene slike, vidim koliko su loše. Deecay ih je čak izrezivao pokušavajući spasiti situaciju. U slijedećim recenzijama je bolje.
Znam da u zadnje vrijeme nemate baš puno vremena, a šteta što se i vi ne okušate u pisanju koje recenzije. Nije to tako komplicirano, pogotovo kada već postoji komentar koji ste napisali. Ja sam tako radio za neke Tellerove recenzije. Komentar bi mi bio osnova. Ja sam također zaglavio s vremenom u zadnje vrijeme, ali valjda će biti bolje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 153 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000