forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
24415 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/02/2017 :  22:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nimaš dobar nick
baš klizi niz grlo dok se izgovara
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member

1165 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/02/2017 :  07:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Dobrodosao! :)
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member

Croatia
14473 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/02/2017 :  11:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
dobro došel!
Go to Top of Page

ivke80
Starting Member

28 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 24/06/2017 :  23:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima, Ivke80 je, 37 god.

Kao mulac sam obožavao stripove, pogotovo Texa i Zagora. Početkom '90tih sam, iskreno, ispao iz đira sve dok Nathan Never nije počeo izlaziti kod nas. Nakon toga duuugo, duuugo ništa od stripova, ispali su mi totalno iz fokusa kad sam otišao na fax. Prije 2-3 god na poklon sam dobio od supruge jedan od TPB od Marvela iz Algoritma i tada sam se počeo malo zanimati za X Mene, naručivati ih i tako.

Od tih Marvelovih izdanja sam onda naletio na 1602 od Gaimana pa me zaintrigiralo tko je taj lik i tako sam došao do Sandmana, odnosno do Fibrinih izdanja, o kojima prije toga nisam znao baš ništa. Počeo sam onda prošle godine malo kopati po knjižnici, prvo Sandman, pa Inkal itd. i sad sam se baš zagrijao.

Zanimaju me različite stvari, iako sam primjetio da mi pašu američki stripovi, pogotovo Vertigo izdanja, Bajke, 100 metaka, Punisher, ali i neke stvari od Batmana, npr Year one, Preacher mi je isto zanimljiv. Međutim, jako mi se sviđaju i Pyongyang do Delislea, upravo sam si nabavio i Jeruzalem od njega, Diplomatske kronike su mi isto odlične, Povratak zemlji od Larceneta, pa i Svagdanja borba mi odgovara. Volim i te povijesne, Orlovi Rima su mi zanimljivi, Gospodari ječma i tako.

Uglavnom, strip me opušta, zabavlja, lagano si skupljam stvari koje me zanimaju i guštam u tome. :)

Edited by - ivke80 on 24/06/2017 23:59:36
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member

Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/06/2017 :  00:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Dobrodosao u klub ovisnika. Benvenuti! Bienvenido! Bienvenu! Welcome!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1209 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 25/06/2017 :  10:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Dzaba ti to sve ako ne skupljas Zagora Dobrodosao i uzivaj u forumskim mudrolijama.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000