forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

ReemCP
New Member

Croatia
179 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/01/2018 :  13:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Krasno polje, Krasno polje!

Precizan si kao "Crveni strijelac" jedino što su, ima već duže vremena, izbacili ovo "polje" iz naziva, pa je samo Krasno. Kad netko dođe od gostiju ovdje, pa kad kaže "joj, kako vam je ovdje krasno"

quote:
Originally posted by King Warrior

Dobro nam došao, ReemCP.
Imaš dobar ukus, ne samo kada su stripovi u pitanju.
Moguće je da ćeš tokom vremena ovdje proširiti vidike, upoznati i neke druge stripove, ali ne zaboravi, kao što se kaže na dijalektu angolkina:
"Bum-tras fak-grls Za-gor te-nay", što u slobodnom prijevodu znači nešto kao: "Nikada ne okreći leđa Zagoru!"

Hvala King na dobrodošlici naravno, uvijek sam otvoren i za nove vidike, ja bi tu recimo usporedbu dao sa UFC-om za kojeg sam napisao da sam veliki fan. Tamo imamo 8 muških i 4 ženske kategorije, a većina koji prate ili malo prate, uvijek će najviše pogledati tešku kategoriju. Dok ja pratim sve kategorije, jednako sa oduševljenjem, rekao bi da je zasigurno bantam kategorija danas najjača u UFC-u (po konkurenciji, trash talku, brzini, atraktivnosti..), tako da nekad mi dođe žao što ljudi ne znaju za ove borce u bantamu i kako su to kvalitetne borbe. Tako što se tiče i stripova, treba isto proširiti vidike.

Ali ja ću zasada biti sconcentriran na ove, jer zaista bi mi bilo malo previše u startu da krenem sa još nekim edicijama. Evo samo kad pogledam Zagora, sad se bližim čitanju 100-tom jubilarnom broju, znači tek sam ga 1/6 pročitao, toliko me još epizoda i avantura s njim očekuje. A tu su još i ovi ostali. Vjerojatno ću kroz koju godinu pitat vas i za savjet za neke dr. stripove da isto malo proširim vidike

A što se tiče Zagora, jednom kad se ureže u DNK kao sedmogodišnjaku, onda jednostavno to ne može "ispariti", Zagor ostaje zauvijek

quote:
Originally posted by Dukidule

ReemCP, ma ‘ebemu miša, ima da te lociram i pronađem to tvoje malo misto i navratim na kaficu - pa makar i onu bez kofeina.
Evo samo još da uradim update navigacije i utipkam sve objavljene koordinate. ;)
Dobrodošao i dugo nam ostao.

Ima nas na navigaciji, bez brige hehe hvala ti na dobrodošlici

quote:
Originally posted by velka031

ReemCP veliki bonellijevac i Zagorovac, pojačanje za forum :))

Tebe sam zaboravio spomenuti u uvodnom postu prestavljanja da si mi isto jedan od dražih forumaša hvala ti na lijepim riječima

"Never leave it in the hands of the judges"
Cody: "How many times did I fuck you up in practice?" - TJ: "Zero, motherfucker!" - Cody : "Exactly!"

Edited by - ReemCP on 06/01/2018 13:10:56
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3000 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/01/2018 :  17:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Kad netko dođe od gostiju ovdje, pa kad kaže "joj, kako vam je ovdje krasno"

Ma šuti jer pojma nemaš koliko je vama dobro!
Kod nas tko god dođe prvo mu je: “A u krasni!”

Bukva, sklepana na bukvi, ostaje za života ipak samo obicna bukva...
Go to Top of Page

ReemCP
New Member

Croatia
179 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/01/2018 :  05:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe, a vjeruj mi ima i nekad takvih kad kod nas dođu

Cody: "How many times did I fuck you up in practice?" - TJ: "Zero, motherfucker!" - Cody : "Exactly!"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
9587 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/01/2018 :  23:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP
Hvala ti što si me zapazio i spomenuo,u kojem mjestu živiš?

Dvije stvari opisuju covjeka.Strpljenje kada nema ništa,i ponašanje kada ima sve.
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member

Croatia
14746 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/01/2018 :  06:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao!
Go to Top of Page

ReemCP
New Member

Croatia
179 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/01/2018 :  12:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Tonka24 - evo pričali smo jučer o tome, a i gore piše

@tex2 - hvala

Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000