forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor - Le Origini
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

ivanl
Advanced Member

7699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/10/2019 :  14:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem i tebi. Jesam, prodao sam sve Blekove, glancere nadajuci se pobjedi nad nostalgijom za vid zdravog stripovskog razuma, jer smatram da je Blek...(cezura)
Normalno da mi je sad zao. Ostavio sam samo one Kerac/Obradovic/Slavkovic/Plavsic/Milanovic/Mijatovic...(nase), Blekove, a ovaj o kome pricamo mi se cini i 'jaci'. Sigurno cu ga nabaviti. Da ne idemo dalje 'protiv teme', hvala jos jednom.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member

Croatia
5920 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/10/2019 :  18:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Dobili smo odgovor gdje je Zagor naučio kretati se pomoću lijana - u cirkusu, gdje je i Fitzy naučio bacati sjekiru.
Go to Top of Page

murdo
Junior Member

Anguilla
496 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 24/10/2019 :  22:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Dobili smo odgovor gdje je Zagor naučio kretati se pomoću lijana - u cirkusu, gdje je i Fitzy naučio bacati sjekiru.

Ovaj novi Buretov Zagor i jest klaun, pa mu i pristaje biti iz cirkusa.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
18163 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/10/2019 :  23:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kupio sam prvu epizodu ali sumnjam da ću nastaviti, još pogotovo kad čujem ovakve informacije.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2019 :  15:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Kupio sam prvu epizodu ali sumnjam da ću nastaviti, još pogotovo kad čujem ovakve informacije.

Nikad ne znas dok ne procitas. Prvu epizodu sam procitao jer o njij se sve zna i sve je bilo i prije videno. Vizuelno mi se svidjela a u ostalim ocekujem pojasnjenja i informacije za koje nije bilo mjesta u redovnom serijalu. 2 i 3 cekaju na polici okupljanje ostale brace pa cu ih sve procitati odjednom. Inace kad znam da neki serijal treba biti zavrsen strpljivo pricekam njegov kraj i proucim sve epizode na miru i odjednom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
40059 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/11/2019 :  17:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by murdo

quote:

Ovaj novi Buretov Zagor i jest klaun, pa mu i pristaje biti iz cirkusa.

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz. La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

https://www.zuana.com/

Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member

232 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 03/11/2019 :  23:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:

Šteta što lijane ne postoje u sjeverno američkim šumama :D
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member

Croatia
5920 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/11/2019 :  11:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:

Ajde?
Go to Top of Page

murdo
Junior Member

Anguilla
496 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 11/11/2019 :  12:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:

Ajde?

Lijane rastu u svim tropskim šumama sveta a kod nas, konkretno u Vojvodini ih ima u šumama Gornjeg Podunavlja, pored raznih kanala, močvara i velikih reka kao što su Dunav, Tisa, Sava i druge jer je za njihov dobar razvoj potrebna velika količina vlage. Sve više šuma podleže uticaju čoveka, njihovim kultivisanjem ostaje sve manje prostora za divlju lozu. To je i glavni razlog što je ova vrsta opstala samo u zaštićenim i nepristupačnim područjima.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000