forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 12/10/2017 : 12:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Pa nije on rekao da ih je pobedio na 100m, već da ih je istukao.
Dvojica drže, on tuče. :)



Ma ja mislio fali mu brzina u rukama,dok on zamahne da nekog udari,dobice vec dva- tri udaraca po nosu.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/10/2017 : 13:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by manhunter

Pa nije on rekao da ih je pobedio na 100m, već da ih je istukao.
Dvojica drže, on tuče. :)



Ma ja mislio fali mu brzina u rukama,dok on zamahne da nekog udari,dobice vec dva- tri udaraca po nosu.



Ma šta će globo bogati?
Ako nešto može mlatit, može samo praznu slamu.
Ostario čoek.
Kosa odavno počela padat.
Kita isto.
Postao dementan i skače na golove repke.
Jedva hoda, Nesvrstani ga drži pod ruku dok ga vodi na Poljud.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/10/2017 : 16:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Zašto je forum većinu vremena "umirući"?
Još prije godinu dana,dok sam bio ovdje,puno tema je bilo dosta aktivno,sada vidim da na većinu tema stoji i po nekoliko dana nečiji post bez replike.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/10/2017 : 21:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Zato što nema svježe krvi, a stari članovi su većinom rekli šta su imali pa dolete samo da malo procunjaju.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/10/2017 : 12:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Isto vredi i za ovaj forum. Kada uđem u STRIPOVI.com zabole me ona stvar (da ne kažem "kurac") za vaše retardluke iz Sporta i Svaštare. Radite tamo i ovde šta hoćete, vaš problem i vaša sramota. Nastavite da baljezgate, psujete, nasedate na provokacije, idete na hlađenje pa se onda ovde lepo svađajte sa moderatorima. Ali nemojte nam soliti pamet oko toga kako je stripovski deo postao dosadan. Oterali ste Kerca i macana, ućutkali fantastične forumaše poput Grofice Varge, Bushida (mislim na njegove sjajne topice poput Pulsa čitanja) itd. Nas nekoliko (solar, King, Jerry Krause, stinky, DeeCay, ja i još nekoliko momaka) je pokušavalo da nameće teme i akcije po Bonelli temi, podstiče rasprave, govori suprotno od onoga šta misli samo da bi se kod vas novodošlica ikakva reakcija izmamila, ali vama je bilo draže da se zajebavate i spamate. Evo ti sad rezultata: meni je dojadilo da se trudim pa samo napišem po red-dva komentara kad se neko izdanje pojavi, solar se ograničava samo na širenje informacija, King se pojavi svake prestupne, Jerry nekako održava NN topic samo komentarišući upravo pročitanu epizodu na svoju ruku, DeeCay ima brdo obaveza, ali da je forum ono šta je "nekada bio" sigurno bi znao izdvojiti makar pola sata dnevno. O pdf Američki strip, Bandee Desinee da ne pričam. Konačno su izdanja počela da idu kao na traci, tamo je i dalje muk. Domaća strip-scena isto izrodi više stripova nego sveukupno komentara u pdf-u. Svaštara stripovi i Izdavački izlog žive na račun pet komentara po novom izdanju + nekoliko novih strana topica ako neko opet mrzi Libellus ili ako je Darkwood objavio nešto na ćirilici (ma to je nešto prelepo za čitati...pogotovo o Libellusu po sto puta). Sve je to do vas i vašeg bahaćenja jer ste toliko zatupili u toj pustoj Svaštari da se i gore bavite samo glupostima. Nije problem ako je zabavno u svaštari, široko vam polje. Tamo vidim sto nickova koje u stripovskom delu nisam video ama baš nikad. Ma divota! Ali jebeno iritira kada neko od vas idiota kreće da prosipa komplekse tamo gde nije mesto, da se bavi više onim ko komentariše (jer imaju istoriju u Svaštari) nego šta i o čemu komentariše (o stipu, je li) i rezultat: mrtva zona.



Tu sam ja jos uvijek, ne predajem se, pokusavam da pokrenem masu, mada ne ide to vise kao nekad. Mozda forum i jeste na izdisaju, mozda su jedine svadje te koje privlace pozornost, ali ok, idemo dalje, do posljednjeg daha, pa makar i monologe vodio sam sa sobom.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/10/2017 : 13:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Imao si svoje mesece apsolutnog muka. A i sad si nedavno zivnuo

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/10/2017 : 13:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Imam viziju da ce se forum ugasiti tek 2068. godine, kada Markos umre sa skoro stotinjak godina. Taj posljednji dan na forumu bi mogao ovako da izgleda:

- Globinjo je jos uvijek presrecan jer je Hajduk nakon 2005. po prvi put uspio o-pet da osvoji titulu hrvatskog prvaka 2067. godine.

- Ja vodim monologe na Zagorovoj temi o aktuelnoj sibirskoj odseji i petnaestom Hellingenovom povratku.

- Solar drhtavim rukama pokusava da postavi aktuelnu naslovnicu iz Italije.

- Lwood napada Manhuntera i govori mu kako mu je vrijeme da se povuce sa mjesta moderatora.

- Manuhunter cvrsto odlucio kako ce biti ostriji moderator.

- Jerry Krause pise kontrarecenziju samom sebi od junaka Nathana Nevera, koji se ugasio prije 40 godina.

- Mladjo jos uvijek pokusava da shvati sta se tacno odigralo u trecoj sezoni Twin Peaksa prije pedeset godina.

- Vronski17 izbacuje novu sliku sa plaze u speedo gacicama.

- Paro javno poziva Johnnyja Difoola da se javi na forum, koji vec 50 godina protestuje svojim odsustvom.

- Tonka24 napokon porasla brada. Mrkvi takodje.

- Supermark javno priznao da je Real Madrid bolji tim od Barcelone.

- Pijani Patak upravo zavrsio recenzije JA odiseje.

- Tinton napokon diplomirao. Sad ce direkt u penziju.

- Tutta otvara novu temu : Mature zene.za penzionere.

- Dodsferd napisao svoj 1.786.587.352.563.890.735 post.

- Brdar napokon nakon 45 drugih mjesta postao dr.zagorolog.

- Kras nakon 758 bana odlucio zauvijek da napusti forum.

- 1Euro svoju novu ideju po prvi put pretvorio u realan biznis.

Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/10/2017 : 14:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message

Odlično, King
Samo si trebao i tellera ubaciti. Evo nešto moga nabrzaka.

- teller poziva da svi kupuju Zagora koji je jedini preostali junak koji ide na kiosk i proklinje one koji se kurvaju, puše i piju
- delboj pita jel u prodaji najavljeni Tex 875
- Curunir proklinje Ludensove prevoditeljice zbog naslova epizode Dylan Doga
- igor12 pita zna li itko jel DeeCay živ jer mu je zadnju recenziju poslao prije pola godine a još nije objavljena

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 22/10/2017 14:00:56
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/10/2017 : 14:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Imam viziju da ce se forum ugasiti tek 2068. godine, kada Markos umre sa skoro stotinjak godina. Taj posljednji dan na forumu bi mogao ovako da izgleda:

- Globinjo je jos uvijek presrecan jer je Hajduk nakon 2005. po prvi put uspio o-pet da osvoji titulu hrvatskog prvaka 2067. godine.

- Ja vodim monologe na Zagorovoj temi o aktuelnoj sibirskoj odseji i petnaestom Hellingenovom povratku.

- Solar drhtavim rukama pokusava da postavi aktuelnu naslovnicu iz Italije.

- Lwood napada Manhuntera i govori mu kako mu je vrijeme da se povuce sa mjesta moderatora.

- Manuhunter cvrsto odlucio kako ce biti ostriji moderator.

- Jerry Krause pise kontrarecenziju samom sebi od junaka Nathana Nevera, koji se ugasio prije 40 godina.

- Mladjo jos uvijek pokusava da shvati sta se tacno odigralo u trecoj sezoni Twin Peaksa prije pedeset godina.

- Vronski17 izbacuje novu sliku sa plaze u speedo gacicama.

- Paro javno poziva Johnnyja Difoola da se javi na forum, koji vec 50 godina protestuje svojim odsustvom.

- Tonka24 napokon porasla brada. Mrkvi takodje.

- Supermark javno priznao da je Real Madrid bolji tim od Barcelone.

- Pijani Patak upravo zavrsio recenzije JA odiseje.

- Tinton napokon diplomirao. Sad ce direkt u penziju.

- Tutta otvara novu temu : Mature zene.za penzionere.

- Dodsferd napisao svoj 1.786.587.352.563.890.735 post.

- Brdar napokon nakon 45 drugih mjesta postao dr.zagorolog.

- Kras nakon 758 bana odlucio zauvijek da napusti forum.

- 1Euro svoju novu ideju po prvi put pretvorio u realan biznis.




Brada je tu,to samo treba još pojačati

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/10/2017 : 14:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24



Brada je tu,to samo treba još pojačati




Druze, slaba ti je jos brada, jedva se to vidi, mora jos dosta da ojaca. Zasto pobogu nosis pirsing na nosu, to vise nije u modi.

Edited by - King Warrior on 22/10/2017 14:04:06
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/10/2017 : 14:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Čini mi se da si zamijenio osobe,a možda i nisi

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/10/2017 : 14:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Čini mi se da si zamijenio osobe,a možda i nisi


Nista ne pitaj. Gledam slike na mobilnom, pa mi pokazalo samo pola slike. Mislio sam da si lijevo.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/10/2017 : 16:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Imam viziju da ce se forum ugasiti tek 2068. godine, kada Markos umre sa skoro stotinjak godina. Taj posljednji dan na forumu bi mogao ovako da izgleda:

- Ja vodim monologe na Zagorovoj temi o aktuelnoj sibirskoj odseji i petnaestom Hellingenovom povratku.

- Lwood napada Manhuntera i govori mu kako mu je vrijeme da se povuce sa mjesta moderatora.

- Manuhunter cvrsto odlucio kako ce biti ostriji moderator.

- Jerry Krause pise kontrarecenziju samom sebi od junaka Nathana Nevera, koji se ugasio prije 40 godina.

- Vronski17 izbacuje novu sliku sa plaze u speedo gacicama

- Pijani Patak upravo zavrsio recenzije JA odiseje.

- Tinton napokon diplomirao. Sad ce direkt u penziju.

- Tutta otvara novu temu : Mature zene.za penzionere.

- Dodsferd napisao svoj 1.786.587.352.563.890.735 post.



Odlično.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 22/10/2017 : 17:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Jedino se malo preračunao za krasa, 768 ban teško. Sad se leti svaki idući put na godinu dana tko je već jednom letio.

Nego, Tonka, kako jedeš juhe i slična jela s tim brčićima? Moji su kao drot četka, ali ne puštam ispod usne, ono, uvijek zapnu slova i rezanci
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/10/2017 : 17:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ma skratim to do iznad usana
Jednostavno ne možeš jesti s tim bez tone salveta

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/10/2017 : 20:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Odlično King!

Još par događaja iz 2068e godine:


Vladimir pohvalio nacrtanu Zagorovu nadlakticu.

Tinton opet dobio nagradu za "Desničara godine".

Bushido se isključio iz Matrixa. Kaže "Superheroji su precjenjeni!"

WOLF-HUNTER napisao gramatički ispravnu recenziju.

Kruger shvatio da je Zemlja starija od 6000 godina.

Teller počeo trošiti novac na alkohol i cigarete. Kaže "Fibra je super!"

SVRSTANI postao predsjednik fan cluba "Zdravko Mamić - spasioc hrvatskog nogometa".

Mrkva napisala svoj prvi nesimpatični post.

Ike666 shvatio da je Boselli dobar scenarist.

Giuda Ballerino se prvi put našalio.

Lwood napisao post duži od jedne rečenice.



Edited by - nagor on 22/10/2017 20:06:47
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 22/10/2017 : 20:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message
Going going taman završava recenziju za Cassidy : Posljednji Bluz.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/10/2017 : 23:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Još malo iz 2068.:

- tex2 ukinuo lige kladioničara
- anto prvi put dao ocjenu 1 za neki pročitani strip
-udarnik007 prekinuo pisati postove u obliku strofa
- Garfield priznao da je Libellus podizanjem cijene s 420 na 450 kn za 400. broj Zagora prešao sve mjere
- suply1 napisao prve riječi u komentaru na recenzirani strip
- zeljko brani Veseli četvrtak i njihov ritam izdavanja stripova
- mogorovic tvrdi da nema nikakvog smisla da se pod pokroviteljstvom grada održi 64. MaFest i da je premalo zainteresiranih za taj događaj
- lwood napisao prvi post koji ima veze sa stripom
- teller presretan zbog nove Ludensove edicije Zagor zlatni super klasik

Neka nitko ne zamjeri

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 22/10/2017 23:52:53
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/10/2017 : 23:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24

Čini mi se da si zamijenio osobe,a možda i nisi


Nista ne pitaj. Gledam slike na mobilnom, pa mi pokazalo samo pola slike. Mislio sam da si lijevo.


Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/10/2017 : 16:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
Di je clan zackoljicofil, mislim da je trebao biti na slobodi, niste ga valjda trajno eliminirali?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/10/2017 : 17:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Interesantno, sergeja su zauvijek banirali.
Zatim njegov dupli nick zackoljicofil samo na godinu dana (no tog podatka više nema u prvom postu, još interesantnije).
Njegovi kasniji dupli (na pamet mi pada samo rokoko) su banirani trajno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/10/2017 : 17:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Imam viziju da ce se forum ugasiti tek 2068. godine, kada Markos umre sa skoro stotinjak godina. Taj posljednji dan na forumu bi mogao ovako da izgleda:

- Globinjo je jos uvijek presrecan jer je Hajduk nakon 2005. po prvi put uspio o-pet da osvoji titulu hrvatskog prvaka 2067. godine.


Jezik prigriza
Pizdunu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/10/2017 : 19:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Budi srecan, bolje ikad nego nikad.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/10/2017 : 19:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Zackoljicofil je sergej koji se na forumu registrirao najmanje desetak puta (bez pretjerivanja), tako da je trajno udaljen.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/10/2017 : 20:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ti brojio pa znaš?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000