forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/04/2013 : 23:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Jos uvijek nista od moda koji ih je izbacio, ni A ni B.

Ovo se pretvara u diktaturu, jebote, izbacit ljude jer si tog jutra ust'o na lijevu nogu.
Ocajno
:(

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/04/2013 : 00:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Čak i ja koji imam nesuglasice s weletom moram priznati da je ovo nepravedno. Jer kolko vidim njih su se dvojica međusobno zezala, a da ni u jednom trenutku nije to prešlo u neke opasne vode. I ujedno ih je mladjo, ak se ne varam, opomenuo tako da ne vidim ovaj nagli obrat.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 00:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Jos uvijek nista od moda koji ih je izbacio, ni A ni B.

Ovo se pretvara u diktaturu, jebote, izbacit ljude jer si tog jutra ust'o na lijevu nogu.
Ocajno
:(



možda mu se nije diga pa mu je izbacivanje umisto viagre

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 29/04/2013 : 03:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
ma boli me ona stvar dall je neko pravedno izbacen ili nije nek leti ceo forum ovde je uvsekzanimjivo

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/04/2013 : 06:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

ma boli me ona stvar dall je neko pravedno izbacen ili nije nek leti ceo forum ovde je uvsekzanimjivo



Iskreno se nadam da, kad se mod u pitanju jednog dana probudi, i odluci da te izbaci jednostavno zato jer mu se kurac ne dize na tvoje postove, da svi ostali forumasi ovog sajta dodju ovdje i da javno izjave "boli nas supak za nemanju, zabavno je gledat kako je nepotrebno izbacen, koga se jebe za pravdu..."


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/04/2013 : 13:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

pravedno ili nepravedno, do qrca kad se modovi trebaju opravdati za svaku stvar, to nema nikakvog smisla (bilo toga ohoho u cca posljednju godinu)

ako se nesto prekoracilo, a da i mod(ovi) tako misle, tad bi imalo smisla, ali da se sami jave, ne da ih se proziva

pa ljudi su (iako su modovi :Dp), valjda znaju ako su pogresili



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/04/2013 : 19:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
"Dođe vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, fukara se obogati"....

Ili: "Ko sa decom leže, upišan se budi".


Kad vidim koje me forumske kreature napadaju, dođe mi da ostanem još uvek. Ali dobro.

Uživajte u zaslužnim i produktivnim članovima kao što su Iwood, acestroke,wele, Tonka i slični. Ovu dvojicu kad ih modovi otključaju kad im prođe kazna.


Svi koji su skoro dobili stripove kod mene na aukcijama ne moraju da mi šalju novac.



Uživajte i svako dobro.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 29/04/2013 20:27:02
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 20:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne budi maliciozan

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/04/2013 : 20:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Hunteru, mog'o si samo priznat gresku da si prejako reagirao na wele i Tonku, i da njihov ban bas nema smisla, otkljucat ih, i to bi bilo to.

Ovako ispade ti si zrtva koju mi napadamo jer nam se ne svidjas, zbog osobnih razloga. To je daleko od istine.

Zar je tako tesko priznat da si pogrijesio davajuci im ban, i to u tolikoj mjeri da si spreman da se povuces s foruma?

Vidis, ovo mi ne ide u glavu, ali ok, tvoj izbor.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 20:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

"Dođe vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, fukara se obogati"....

Ili: "Ko sa decom leže, upišan se budi".


Kad vidim koje me forumske kreature napadaju, dođe mi da ostanem još uvek. Ali dobro.

Uživajte u zaslužnim i produktivnim članovima kao što su Iwood, acestroke,wele, Tonka i slični. Ovu dvojicu kad ih modovi otključaju kad im prođe kazna.


Svi koji su skoro dobili stripove kod mene na aukcijama ne moraju da mi šalju novac.



Uživajte i svako dobro.





L ne i .
jel moguče da nisi još naučia?


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/04/2013 : 20:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ne budi maliciozan..



..i perfidan te da ne radi ovakve mahinacije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/04/2013 20:33:39
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/04/2013 : 21:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Jos uvijek nista od moda koji ih je izbacio, ni A ni B.

Ovo se pretvara u diktaturu, jebote, izbacit ljude jer si tog jutra ust'o na lijevu nogu.
Ocajno
:(

Da, b'e, ovo nije za izbacivanje.

naletit češ ti već na nečiju šaku, tako da nečeš moći ni tipkati, dva mjeseca...nači će se netko tko če ti gaziti nogom po vilici kao što Isus gazi po vodi.

Moderatori, sram vas bilo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 21:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

ne budi maliciozan..



..i perfidan te da ne radi ovakve mahinacije..



infantilan

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 21:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by acestroke

Jos uvijek nista od moda koji ih je izbacio, ni A ni B.

Ovo se pretvara u diktaturu, jebote, izbacit ljude jer si tog jutra ust'o na lijevu nogu.
Ocajno
:(

Da, b'e, ovo nije za izbacivanje.

naletit češ ti već na nečiju šaku, tako da nečeš moći ni tipkati, dva mjeseca...nači će se netko tko če ti gaziti nogom po vilici kao što Isus gazi po vodi.

Moderatori, sram vas bilo.



to su bile proročanske vizije a ne prijetnje

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 21:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
uostalom kad bi to i priznali šta je wele napravija?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/04/2013 : 21:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Caleb, ne kontas, mladjo je to vec davno vidio i odlucio da ni jednog od njih ne izbaci, opomenuo ih je da prestanu, i onda su prestali sa zajebancijom.

I onda dva dana poslije drugi mod pregazi mladjinu odluku i izbaci obadvojicu. Jer tebi ovo ima ikakvog smisla?

Ako ovo postane norm, onda smo svi u opasnosti da budemo ofrlje izbaceni zbog neke 'pogresne' rijeci koju smo ovdje napisali prije par mjeseci.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/04/2013 : 22:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Meni je izuzetno žao zbog ove Manhunterove odluke, još se uvijek nadam da će se predomisliti, jer on je definitivno najbolji s.com moderator, ali i član koji je mnogo doprinio samom sajtu. S druge strane, kao čovjek ga potpuno razumijem, i sam se x puta upitam "što to sve meni treba", kao što se i on sigurno pitao. Grizem se jesam li mogao neke stvari spriječiti ili promijeniti, jer ja sam praktički digao ruke od foruma odavno i prepustio sve odlučivanje moderatorima, možda sam trebao biti aktivniji. Kako stvari stoje, na kraju ću izgleda morati. A onda ćemo napraviti čistku.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Nekako imam dojam da bi se problem riješio kada bi se ukinula dva najproblematičnija podforuma - svaštara i sport.

Ako ljudi ne mogu pristojno razgovarati o određenim temama, jednostavno ukloniš mogućnost da o istima uopće raspravljaju.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Nekako imam dojam da bi se problem riješio kada bi se ukinula dva najproblematičnija podforuma - svaštara i sport.

Ako ljudi ne mogu pristojno razgovarati o određenim temama, jednostavno ukloniš mogućnost da o istima uopće raspravljaju.



najbolje je sve ukinit jelda?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Nekako imam dojam da bi se problem riješio kada bi se ukinula dva najproblematičnija podforuma - svaštara i sport.

Ako ljudi ne mogu pristojno razgovarati o određenim temama, jednostavno ukloniš mogućnost da o istima uopće raspravljaju.



najbolje je sve ukinit jelda?


Samo razmišljam naglas.

Doduše, nikad mi nije bilo jasno zašto neki ljudi uopće imaju potrebu dolaziti na ovaj forum. Često su živahnije rasprave u podforumima koji nemaju veze sa stripovima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Nekako imam dojam da bi se problem riješio kada bi se ukinula dva najproblematičnija podforuma - svaštara i sport.

Ako ljudi ne mogu pristojno razgovarati o određenim temama, jednostavno ukloniš mogućnost da o istima uopće raspravljaju.



najbolje je sve ukinit jelda?


Samo razmišljam naglas.

Doduše, nikad mi nije bilo jasno zašto neki ljudi uopće imaju potrebu dolaziti na ovaj forum. Često su živahnije rasprave u podforumima koji nemaju veze sa stripovima.



a ti misliš da su ljudi roboti i da če doč ovde pričat jedino o stripovima?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/04/2013 : 23:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
steta zbog manhuntera.dobar mudorator...

vrijeme je da ovom travaru elvudu stanete u kraj

on se oduzme i postane glavni problem regiona
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

a ti misliš da su ljudi roboti i da če doč ovde pričat jedino o stripovima?


Naravno da ne, daleko od toga.

Samo, meni je čudno da bi netko dolazio na forum o stripovima i onda cijelo vrijeme provodio raspravljajući o npr. sportu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/04/2013 : 23:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
kome se svastara.nesvidja nek odbije...ko da je to neki problem

kako mi samo idu na nerve ljudi sto zazivaju ukidanje svastare

sram vas i stid bilo!!!

sta uopce kog boli kita ako ponekad malo
podviknemoo

jel.jebete vi stripadzije ista? pitam jer nemogu shvatit kako
neki ovaj forum uzimaju zaozbiljno.poput delikventa tonke


ajde globinjo ugledaj se u.manhunters.povuci ostavku

popeo si se marjanu.na mudo

neka ostane samo.mladjo mudorator
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/04/2013 : 23:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

a ti misliš da su ljudi roboti i da če doč ovde pričat jedino o stripovima?


Naravno da ne, daleko od toga.

Samo, meni je čudno da bi netko dolazio na forum o stripovima i onda cijelo vrijeme provodio raspravljajući o npr. sportu.



zasto ti je to cudno? sta te.briga zbog.cega ljudi
dolaze.sto se opyerecujes time..jel se tebi neko cudi?
sto negledas svoja posla.ako ti se.nesvidjs svastara ti razguli
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000