forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Akira opet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/05/2011 : 16:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
jel ti valja ta kolekcija swampy, jel si zadovoljan?

lista ja malo u radnji, izgleda mi bas privlacno (6 trejdova, i cao zdravo)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/05/2011 : 16:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

jel ti valja ta kolekcija swampy, jel si zadovoljan?

lista ja malo u radnji, izgleda mi bas privlacno (6 trejdova, i cao zdravo)


Odličan kvalitet i odlično izgleda na polici
A za samu sadržinu da i ne pričam... Jesi čitao?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/05/2011 : 16:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
mislio sam vise na overall kvalitet; polica appearance je sve vise i vise marginalizovan u zadnje vreme (: (osim ako se ne podrazumeva, kao kod izdavaca tipa Fantagraphics, ali to je druga prica)


nisam citao nikad :/

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/05/2011 : 16:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

mislio sam vise na overall kvalitet; polica appearance je sve vise i vise marginalizovan u zadnje vreme (: (osim ako se ne podrazumeva, kao kod izdavaca tipa Fantagraphics, ali to je druga prica)


nisam citao nikad :/


Čitaj A odgledaj i crtani, fenomenalan je, meni jedan od najboljih što sam gledao...i razlikuje se od stripa, što mi se sviđa, stvarno su pogodili sa tim promjenama.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/05/2011 : 15:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Keanu Reeves glumi Kanedu u ekranizaciji Akire. Jebeni Holivud.


Kao što rekoh, prerano si se brinuo.

http://collider.com/keanu-reeves-akira-2/91421/?_r=true

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
752 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 23/05/2014 : 22:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
Pitanjce:

Koje mi se izdanje više isplati uzeti? Dark Horse ili Kodansha?
i u kojem okviru bi bila poštena cijena za svih 6 tomova?; da me netko ne popali..uzeo bih odmah sve tomove... jesu li to jedina dva izdanja akire ili ih ima joŠ?
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
752 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 23/05/2014 : 22:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
...i također, gdje mi se najviše isplati uzeti? ( na kojem sajtu... )
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 11/04/2015 : 01:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Ovu Akiru bi dobro bilo vidjeti konacno (opet) u boji u tvrdim koricama kao sto je Graphitti izdavac u americi radio (dozvola od marvela tada koji je bojao akiru cini mi se prvi strip u sadu bojan kompjuterom) ili barem cb sa tvrdim koricam jer su knjige dosta debele a isto tako dobre knjige treba vecinom u HC..a sto ne i cb i kolor
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 11/04/2015 : 23:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uzeo Marketprintov komplet i nije mi žao niti malo.....ček mi je i draže ovako u malim bilježnicama nego u TPB-ovima.....često imaš komplete na aukcijama i mislim da ćeš puno jeftinije proć što nikada nije nevažno.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/02/2017 : 10:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Hmmm...razmisljam ovo uzet, ali mi je prosli tjedan dosao Ghost in the shell od Kodanshe i premda jos nisam citao (dosli mi 1.5 i 2.0, cekam prvi dio pa da krenem), moram priznat da mi se kvaliteta stripova cini losa, dosta je mekan (sto mi cak i odgovara, nevolim prekrute stranice), ali uopce nije prosiven, kao bonelli sa kioska :(

I da, od 31.1.2017.-e je dostupno HC deluxe izdanje GITS-a, ali iskreno nisam htio isprsit tih 15-20$ razlike (za sve 3 knjige) samo zbog tvrdih korica, ali ako su prosiveni, onda bi se svakako isplatilo....samo ja to nisam znao.

Uzeo sam i Planetes omnibuse od dark horse-a koji su isto sa mekim koricama, ali su puno puno kvalitetniji, deblji a svejedno fino savitljiv papir, prosiveno, osjetno teze, bas se vidi da su vece kvalitete, kodansha ocito fusari.

Jos sam citao da su oni samo doslovno pokupili od amera ono sto su oni prije preveli i stavili svoj logo i tiskali, navodno nisu mjenjali niti jedno slovo (ovo se odnosi na GITS).

Jeli i Akira takva ili je ipak malo kvalitetnija?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



628 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 14/02/2017 : 00:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message  Reply with Quote
Akira 35th Anniversary Box Set Hardcover – October 24, 2017
https://www.amazon.com/Akira-35th-Anniversary-Box-Set/dp/1632364611/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1487027582&sr=1-1&keywords=Akira+35th+Anniversary+Box+Set

Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 14/02/2017 : 13:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hmmm...razmisljam ovo uzet, ali mi je prosli tjedan dosao Ghost in the shell od Kodanshe i premda jos nisam citao (dosli mi 1.5 i 2.0, cekam prvi dio pa da krenem), moram priznat da mi se kvaliteta stripova cini losa, dosta je mekan (sto mi cak i odgovara, nevolim prekrute stranice), ali uopce nije prosiven, kao bonelli sa kioska :(



Izvini jel znas jel kodansha izdala sve od ghost in the shella? Planiram skupiti sve brojeve pa da znam isplati li se kupovati od njih.
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 14/02/2017 : 21:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JAH WOBBLE

Akira 35th Anniversary Box Set Hardcover – October 24, 2017
https://www.amazon.com/Akira-35th-Anniversary-Box-Set/dp/1632364611/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1487027582&sr=1-1&keywords=Akira+35th+Anniversary+Box+Set





Ovo bi potencijalno moglo postati ultimativno izdanje Akire. Smatram da jedan ovakav klasik zaslužuje biti dostupan u što boljem formatu, konstantno. A imam dojam da će ovo biti jako brzo razgrabljeno.

Sačekat ću još malo, možda neko najavi pošteno domaće HC izdanje. Ako ne, ide preorder na ovo.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/03/2017 : 14:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hmmm...razmisljam ovo uzet, ali mi je prosli tjedan dosao Ghost in the shell od Kodanshe i premda jos nisam citao (dosli mi 1.5 i 2.0, cekam prvi dio pa da krenem), moram priznat da mi se kvaliteta stripova cini losa, dosta je mekan (sto mi cak i odgovara, nevolim prekrute stranice), ali uopce nije prosiven, kao bonelli sa kioska :(



Izvini jel znas jel kodansha izdala sve od ghost in the shella? Planiram skupiti sve brojeve pa da znam isplati li se kupovati od njih.



Ups, tek sada vidio ovo.
Ovako, Kodansha drzi prava na GITS koliko ja znam, i onda pretpostavljam da su izdali sve.
Imas GITS 1,2 i 1.5; i GITS SAC 1-5, mislim da je to sve.
GITS SAC 1-5 cu vjerovatno uzet da popunim kolekciju

Inace, narucio sam SC AKIRU i dosle su mi knjige 2-6, jos cekam prvu pa da mogu pocet citat

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/03/2017 14:04:44
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/08/2017 : 14:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo ja sam napokon procitao Akiru (neznam sta sam cekao dosada :() i odusevljen sam.
Jedino mi je ovo SC izdanje od Kodanshe bas nekako jadno, izgleda kao Bonelli kiosk izdanja :( :(
A cijena i nije bas malena s obziorm na kvalitetu...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 11/01/2019 : 12:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Molim vas, koje je najbolje japansko izdanje Akire? Treba mi hitno!

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 26/05/2019 : 17:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Thor: Ragnarok director Taika Waititi's next big-budget project, a live-action version of the beloved manga series Akira, release May 2021

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/05/2019 : 19:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Thor: Ragnarok director Taika Waititi's next big-budget project, a live-action version of the beloved manga series Akira, release May 2021



A u k***c, imam filing da će biti neko sranje, živi bili pa vidili.
Po meni su trebali napravit anime ali seriju i da sad napokon obuhvate kompletnu radnju iz mange.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 26/05/2019 : 19:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Deset godina se na to čekalo


"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 26/05/2019 : 20:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Taika Waititi je genijalac: ni Thor my nije loš (čak i meni koji sam odgledao 2 i po superherojska filma u poslednjih 100 godina), a da ne pričamo o remek-delima Hunt for the Wilderpeople i Boy i ultrazabavnom What We Do in the Shadows. Zato, ako nekom treba verovati oko Akire, ili bilo čega drugog, onda je to on.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 26/05/2019 : 20:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Taika Waititi je genijalac: ni Thor my nije loš (čak i meni koji sam odgledao 2 i po superherojska filma u poslednjih 100 godina), a da ne pričamo o remek-delima Hunt for the Wilderpeople i Boy i ultrazabavnom What We Do in the Shadows. Zato, ako nekom treba verovati oko Akire, ili bilo čega drugog, onda je to on.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 26/05/2019 : 20:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
A sta da kazem, nemam ni ja neka ocekivanja, al ako ce praviti nek Taika napravi totalnu sprdnju jer dobru ekranizaciju ameri nikad nece snimiti.

A video je vrh, sto je najgore vidim da sam ga lajkovao, vjerovatno 2008e xD

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 18/07/2019 : 12:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
Warner Bros. has delayed production on their long-gestating live-action adaptation of Akira indefinitely.

Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 03/08/2019 : 14:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
A brand new Akira anime series is in development according to original creator, Katsuhiro Otomo.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/08/2019 : 13:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

A brand new Akira anime series is in development according to original creator, Katsuhiro Otomo.




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000