forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Masta of dizasta
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 16/11/2017 :  14:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.
Go to Top of Page

borislav
Starting Member

15 Posts

Member since 15/10/2017

Posted - 16/11/2017 :  20:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send borislav a Private Message  Reply with Quote
lijepo. Po mom ukusu i stil mi odgovara. Ali u 5 godina, koliko razumijem, strana 2 stripa je još uvek iz probne olovke. Dali imaš izrisanih svih 52 stranica? Ako ja šteta da ne završiš. Strana 5 izgleda ti lepo kada je istuširana.
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 16/11/2017 :  23:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
To je trebala biti kolaboracija sa jednim dancem, ali nije uspelo, pa je sve stalo.

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.
Go to Top of Page

mogorovic
Senior Member

1519 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 17/11/2017 :  13:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
U ovom gornjem kadru imaš nešto Maurovićevskoga. Svakako, fin rad...
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 17/11/2017 :  18:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
hvala.:D volim maurovica.

Go to Top of Page

Crtac
Junior Member

303 Posts

Member since 20/11/2016

Posted - 17/11/2017 :  18:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Crtac a Private Message  Reply with Quote
Koji je razlog Vladimire da ne uradis strip ove zime?
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 17/11/2017 :  18:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
koji strip? ako mislis na ovu tablu u olovci, to je bilo pre 5 godina.
odradjeno je probnih 5 tabli u sirovoj varijanti/da ne kazem nazvrljano, sto u olovci, sto u tusu, cisto da se vidi kako bi isla prica, ali negde u tim isprobavanjima smo lik koji je vlasnik price i ja, izgubili komunikaciju, pa je to sve ostalo na tom probnom radu.

Go to Top of Page

Crtac
Junior Member

303 Posts

Member since 20/11/2016

Posted - 17/11/2017 :  19:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Crtac a Private Message  Reply with Quote
Ne nisam mislio na to.Mislio sam da radis sam svoj autorski strip,nece biti onda nikakvog prekida.
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 17/11/2017 :  19:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Nikad ja ne stajem, jedino ne radim za casopis sad.
Imam svoj projekat na kojem uveliko radim, i mogu za sad samo ovo da okacim i vremenom jos koju radnu tablu, a kad ga zavrsim do proleca sledece godine, bice toga vise.

Go to Top of Page

Crtac
Junior Member

303 Posts

Member since 20/11/2016

Posted - 17/11/2017 :  19:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Crtac a Private Message  Reply with Quote
Tako Vladimire ovo mi se najvise svidja.Samo 6 kadar donji deo maske cini mi se da ne prati liniju grudi coveka,a za pozadinu bas si se potrudio bravo.
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 17/11/2017 :  19:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
upravu si. ali ispravljeno je to, kao i jos neki detalji na prethodnim kadrovima, recimo-velicina glave na cetvrtom kadru, duzina ruku, definicija leve ruke na 6.kadru, palcevi na sedmom kadru, leva strana ledja na prvom itd.

generalno, kad crtas, neke stvari ne vidis odmah, i onda kad skeniram, i pregledam detaljnije, vidim te neke nepravilnosti, i ispravljam u hodu, jer kad krenem da tusiram, ne volim da se kocim na greskama koje se pojave u olovci.

Go to Top of Page

borislav
Starting Member

15 Posts

Member since 15/10/2017

Posted - 17/11/2017 :  20:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send borislav a Private Message  Reply with Quote
lepo. Svaka čast imaš strplenja da crtaš svaku travu, grane, lišče, ruže jedno po jedno, ovo meni fali. Trebaš ovo stuširati, zanima me kako bi izgledalo. Na ovom liku mi nešto fali,ima nekakve praznine pod bradom, mislim da bi bilo bolje malo naznačiti vrat i gornji dio prsi ali ne linijom nego šrafurom. U 6. kadru, leva ruka, previše izraženo rame više bi se morala videti okruglina bicepsa a i desna ruka pozicija prstova i rotacija ramena mi se nekako ne uklapaju. Možda u ponekojim kadrovima previše izražena definicija izmedju ramena i ruku za tako masivnog čoveka "wrestlera", ali to je relativno ovakvi tipovi imaju skoro uvek mišiče u kontrakciji (samo kad spavaju ne..). s obzirom da stoji u travi se mu previše vide cipeli. možda bi trebao u prvom kadru nacrtati veču desnu butinu, kvadriceps je u redu možda zadnju ložu. Ovo je na brzo moje mišljenje ali generalno dobro.
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member

Azores
1096 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 18/11/2017 :  12:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
hvala tebi na sugestijama, ali pisao sam u gornjem postu, ispravljeno je gro toga na tabli. ovo sam okacio na crtachevo pitanje da li radim kakav strip.

Go to Top of Page

borislav
Starting Member

15 Posts

Member since 15/10/2017

Posted - 23/11/2017 :  19:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send borislav a Private Message  Reply with Quote
Kako ti ide tusiranje.moram ti priznati da su mi tvoji savjeti pomogli,da malo bolje
crtam

Edited by - borislav on 23/11/2017 19:49:12
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000