forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Najbolji rad Garth Ennisa a da nije Preacher
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 12/02/2013 : 18:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Zaista tesko reci. Preacher je , naravno, po meni daleko najbolji, ali u sustini sve cega se Ennis uhvati granici na remek-djelo.
Od Punishera je napravio najcool junaka u superherojskom univeryumu, Crossed je u svakom pogledu fenomenalan, iako za mnoge i previse ekstreman. Govorim iskljucivo o epizodama koje je napisao Ennis.
Wormwood, barem prvi dio, je isto na najvecem nivou.
Hitman i Hellblazer takodje odlicno odradjeni, ali moj glas ide za The Boys.
Iako se serijal sa vremenom razvodnio, radi se o jednom od najboljih i meni najomiljenijih strip serijala uopste.





Ja trenutno čitam The Boys,razočaranje su mi. Primjer, u drugom trejdu,ona priča o TekKnightu i Swingwingu je dosadna za poludit. Robertsonu je ovo naspram jednog Transmetropolitana jako loš uradak što se tiče crteža.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 08/02/2015 : 11:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
The Pro
najbolji mi je kada se krene zahebavati sa supergaćešama, uz neke epizode Hitmana The Pro mi je fakat vrhunac toga


Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 08/02/2015 : 20:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Pročitao novi Ennisov miniserijal Caliban od 7 svezaka. Solidan SF horor, ništa senzacionalno ali vrijedi pročitati.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000